سیاست حریم خصوصی

شرایط قرارداد

« آیین نامه آموزش »

فصل اول- شرایط ورود

ماده ۱: هریک از دوره‌ها با توجه به ویژگی‌ها و سرفصل‌های درسی، دارای شرایط ورودی است که بنا به مقتضیات آن دوره تعیین شده است. متقاضی باید، از تطبیق شرایط خود با شرایط ورود به دوره اطمینان داشته و از اهداف دوره انتخابی نیز اطلاع کامل داشته باشد.

ماده ۲: از نظر قوانین و مقررات جاری کشور مجاز به شرکت در دوره های آموزشی بوده و هیچ گونه منعی در این مورد نداشته باشد.

فصل دوم- نام نویسی

ماده ۳: ثبت نام دوره به صورت غیرحضوری امکان پذیر است. ارسال نامه، فاکس، فیش واریز وجه و یا هرگونه اسناد دیگر بمنزله ثبت نام نخواهد بود.

ماده ۴: شهریه دوره به دو صورت از طریق پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت به حساب مدیر مالی بنام عارفه پورمند در زمان ثبت نام دریافت می‌شود.

فصل سوم- دانلود فیلم‌های آموزشی، آزمون ها و گواهینامه (برای دوره های غیرحضوری)

ماده ۶: مشاهده تمام آموزش جهت تسلط و رسیدن به مهارت مربوط به هر درس الزامی است.

  • تبصره ۱ : در دوره غیر حضوری ملاک صدور گواهینامه پایان دوره تحویل تمامی پروژه ها می باشد. در صورت عدم تحویل تمامی پروژه ها برای متقاضی، گواهینامه صادر نخواهد شد.
  • تبصره ۲ : بعد از صدور لایسنس کاربر به مدت ۵ ماه فرصت دانلود فیلم های آموزشی به صورت آنلاین را دارد و پس از ۵ ماه همچنان به صورت آفلاین و مادام العمر به آموزش ها دسترسی خواهد داشت و در صورت عدم دانلود مسئولیت به عهده کاربر می‌باشد.
  • تبصره ۳ : در دوره غیرحضوری، جهت صدور گواهینامه ساعات مشاهده ویدئوها نباید کمتر از ۹۵% کل دوره باشد. همچنین کسب نمره قبولی در آزمون جهت صدور گواهینامه الزامی است. در صورت کسب نکردن نمره قبولی متقاضی موظف است در امتحان مجدد شرکت نماید. (صدور گواهینامه دوره غیرحضوری منوط به اتمام کامل دوره می باشد)

ماده ۷: گواهینامه دوره ها بر اساس اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام صادر خواهد شد.متقاضی مسئولیت صحت و دقت این اطلاعات را می پذیرد.

فصل چهارم- انصراف از دوره ها و اطلاع رسانی و عودت وجه

ماده ۸: در صورتی که متقاضی ۲۴ ساعت بعد از خرید دوره و فعالسازی لایسنس تمایل به لغو شرکت در دوره نماید با اعلام انصراف کتبی پس از کسر ۲۵ هزار تومان از مبلغ شهریه، مابقی به متقاضی مسترد خواهد شد.

بعد از گذشت زمان ۲۴ ساعت از صدور لایسنس، مبلغ دریافتی بابت شهریه کل دوره به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

ماده ۹: در صورت بروز هر گونه حوادث و بلایای طبیعی نظیر سیل، زلزله، آتش‌سوزی‌های فراگیر، جنگ، بیماری‌های پاندمی و سایر شرایط فورس ماژور که خارج از حیطه اقتدار و اختیار مرکز باشد، شهریه دریافتی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد؛ لیکن، دانش‌پذیر می‌تواند در اولین فرصت پس از رفع شرایط اضطرار نسبت به ادامه و مشاهده دوره آموزشی اقدام نماید.