قوانین و مقررات

✔ قوانین و مقررات عمومی

تمامی اصول و رویه‌های ذکر شده در این لایحه تحت عنوان قوانین و مقررات حاکم بر امور جاری مرکز کامپیوتر گرافیک ایران، مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین و تصویب شده است، لذا اجرای آن برای پرسنل و مراجعین الزامیست و سرپیچی از لوایح این اساس‌نامه پیگرد قانونی خواهد داشت.

قوانین ذکر شده در این لایحه به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کننده تدوین شده و متعاقباً مراجعین و هنرجویان نیز موظف به رعایت آن‌ها می‌باشند.

چنانچه در اساس‌نامه‌ی قوانین و مقررات تغییراتی ایجاد شود به اطلاع کاربران سایت می‌رسد و در اولین استفاده از این سایت مکلف به مطالعه و رعایت آن در جهت حفظ حقوق مصرف‌کنندگان خواهند شد.

ضمناً برای تمامی اصطلاحات و کلمات کلیدی استفاده شده در این لایحه که برجسته شده و زیر آن‌ها خط کشیده شده است در انتهای همین صفحه، معانی و توضیحاتی حضور شریفتان ارائه شده است.

✔ قوانین و اصول ارتباط طرفین

با خرید اینترنتی، ثبت سفارش و یا ایمیل و هرگونه پیام که به صورت الکترونیک به سایت مرکز کامپیوتر گرافیک ایران ارسال می‌کنید درصورتی که این پیام از سوی شما طبق اصول و قوانین مشخص شده در سایت مرکز کامپیوتر گرافیک ایران باشد در واقع شما موافقت کرده‌اید تا ارتباط بلعکس نیز توسط مرکز کامپیوتر گرافیک ایران با شما برقرار گردد و در جهت رفع مشکل به وجود آمده و یا خدمت‌رسانی به شما اقدامات لازم انجام گیرد.

سایت مرکز کامپیوتر گرافیک ایران در جهت اطلاع رسانی به کاربران خود برای آن‌ها ایمیل و یا پیامک ارسال می‌نماید، در صورت عدم تمایل به دریافت پیام‌های اطلاع رسانی کاربران می‌توانند با اعلام موضوع به تلفن پشتیبانی فنی به شماره ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۳ اقدام به انصراف از خبرنامه‌ی سایت مرکز کامپیوتر گرافیک ایران کنند.

اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مرکز کامپیوتر گرافیک ایران می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

✔ قوانین مربوط به حریم شخصی

مرکز کامپیوتر گرافیک ایران به تمامی جوانب حریم خصوصی کاربران خود احترام گذاشته و محافظت از آن بخشی که کاربران با رضایت خود در اختیار واحد ثبت‌نام قرار داده‌اند را در حد توان انجام می‌دهد.

در صورت استفاده‌ از اموال مرکز کامپیوتر گرافیک ایران  بدون در اختیار داشتن مجوز کتبی نتیجه‌ای به جز پیگرد قانونی برای خاطیان حاصل نخواهد شد.

استفاده از آموزش‌های ارائه شده که در اختیار کاربران و هنرجویان مرکز کامپیوتر گرافیک ایران توسط مدیریت مجموعه قرار داده می‌شود تنها در جهت یادگیری فردی بوده و نشر آن به افراد دیگر غیرمجاز است و دارای پیگر قانونی برای افراد خواهد بود.

تمام مسئولیت استفاده‌ی افراد غیر از نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری هنرجویان به عهده‌ی خودشان بوده و آن‌ها موظف به حفاظت از اطلاعات و امکانات آموزشی و ویدیو‌های آموزشی موجود بر روی پرتال مرکز کامپیوتر گرافیک ایران که در دسترس ایشان قرار دارد در مقابل استفاده‌ی افراد غیر هستند.

مرکز کامپیوتر گرافیک ایران برای اطلاع رسانی به هنرجویان و کاربران سایت خود از شبکه‌های اجتماعی تحت عنوان گروهی تشکیل شده از هنرجویان هر دوره استفاده می‌کند‌، و ثبت‌نام در دوره‌های حضوری و یا ارسال پیام از طریق شبکه‌های اجتماعی برای این مرکز به معنای پذیرش این موضوع از سوی کاربر می‌باشد.

✔ قوانین مربوط به برگزاری دوره‌های آموزشی

مرکز کامپیوتر گرافیک ایران در جهت اجرای رسالت ذاتی خود که همان آموزش و ارتقای سطح دانش و مهارت هنرجویانی می‌باشد که به این موسسه‌ی آموزشی اعتماد کرده اند، موظف است تا دوره‌های آموزشی خود را به صورت کامل برگزار نماید.

همچنین هنرجویان می‌بایست تمامی تمارین و آزمون‌های مطرح شده در آموزش‌های دوره را به صورت کامل در اولین دوره‌ای که شرکت می‌کنند با سطح قابل قبولی به انجام برسانند تا از مزیت دریافت مدرک رسمی که قابل ترجمه نیز می‌باشد، بهره‌مند گردند.

موسسه‌ی آموزشی موظف می‌باشد در مواقع بروز حوادث و وجود خطراتی که جان و مال هنرجویانش را تحدید می‌کنند کلاس‌ها را تا زمان برطرف شدن خطرات کنسل کرده و بعد از رفع موضوع آن‌ها را از سرگیری کرده و ادامه‌ی مطالب آموزشی را ارائه دهد.

در نظر داشته باشید که در صورت وقوع حوادث برای هر یک از هنرجویان در مسیر رسیدن به کلاس آموزشی، مرکز کامپیوتر گرافیک ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال افراد ندارد.

در صورت شرکت در دوره به صورت غیرحضوری مدرک پایان دوره به هنرجو تعلق نخواهد گرفت.

در نظر داشته باشید که پس از پرداخت هزینه‌ی دوره و بازگشایی دسترسی به آموزش‌های پرتال مرکز کامپیوتر گرافیک ایران امکان عودت وجه و انصراف از شرکت در دوره آموزشی وجود نخواهد داشت. (این موضوع به دلیل بازگشایی تمامی آموزش‌های مربوط به دوره مورد نظر به شکل نامحدود و امکان دانلود آنها از سوی کاربران می‌باشد)

هنرجویان مرکز کامپیوتر گرافیک ایران می‌بایست بعد از گذراندن آزمون‌های آنلاین و حضوری از مباحث آموخته شده و با حضور مستمر و فعال سر جلسات آموزشی و تکمیل پروژه‌های تعیین شده با نظر به رضایت استاد دوره از عملکردشان شایستگی دریافت مدرک رسمی پایان دوره را کسب نمایند.

عدم حضور هنرجویان در جلسات کلاس و غیبت بیش از ۳ مرتبه امتیاز دریافت مدرک رسمی را حتی در صورت قبولی در آزمون و تحویل تمامی تمارین مطلوب از هنرجویان خاطی صلب می‌نماید.

مرکز کامپیوتر گرافیک ایران هیچ مسئولیتی در مقابل اهمال کاری هنرجویان بر سر کلاس‌ها در امر آموزش ندارد، در عوض امکان تجدید دوره رایگان به هر تعداد دفعه در اختیار تمامی هنرجویان قرار داده است، البته که کاربردی بودن تمامی آموزش‌ها بر کسی پوشیده نیست و احتمال عدم یادگیری کامل مهارت تدریس شده برای افراد علاقمند و با همت نزدیک صفر می‌باشد.

✔ قوانین سفارش و خرید محصولات

کاربران مرکز کامپیوتر گرافیک ایران می‌توانند در طول ۷ روز هفته و در طی ۲۴ ساعت روز اقدام به ثبت‌نام در دوره‌های مورد علاقه و مبالغ آن را پرداخت نمایند.

سفارش ثبت شده در اولین روز کاری بعد از پرداخت توسط تیم فنی مرکز کامپیوتر گرافیک مورد پردازش و ارسال قرار خواهد گرفت.

روز‌کاری به معنی روزهای شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.

کاربران می‌بایست در تکمیل فرم ثبت سفارش دقت لازم را به کار بگیرند تا اطلاعات درستی را در اختیار تیم فنی این مجموعه قرار دهند، لذا در صورت وجود خطا در ثبت اطلاعات پیگیری مرسوله و یا دوره با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

مرکز کامپیوتر گرافیک ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال ثبت اطاعات اشتباه و متحمل شدن خسارت از سوی مشتریان ندارد.

سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران هزینه سفارش خود را پرداخت نموده باشند و بدیهی است که مرکز کامپیوتر گرافیک ایران هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به دوره‌هایی که هزینه‌ی آن‌ها پرداخت نشده ندارد.

مرکز کامپیوتر گرافیک موظف است تا محصولات فیزیکی ارسال شده را به صورت سالم و قابل استفاده به مشتریان خود تحویل دهد.

کاربران تا ۲۴ ساعت بعد از رسیدن محصول به دستشان می‌توانند با استناد بر صورت جلسه‌ی ارائه شده از سوی شرکت حمل و نقلی که مسئولیت ارسال محصول را بر دوش داشته مبنی بر وارد آمدن خسارت به مرسوله موضوع را با بخش خدمات پس از فروش مرکز کامپیوتر گرافیک ایران در میان گذاشته و نسبت به جبران خسارت محصول مورد نظر اقدام نمایند.

در صورت پرداخت هزینه‌ی محصول خریداری شده از سوی کاربر در هنگام دریافت محصول تنها نیاز به همراه داشتن کارت شناسایی از سوی افراد می‌باشد.

همچنین لازم است افرادی که به سن قانونی نرسیده‌اند با نظارت و یا دخالت قیم قانونی و یا والدین خود اقدام به پرداخت  یا سفارش محصول نمایند.

مرکز کامپیوتر گرافیک ایران به جز تاسف در مورد اشتباهاتی که ممکن است توسط افراد زیر ۱۸ سال در هنگام پرداخت و یا ثبت سفارش محصولات انجام دهند قادر به انجام عمل موثرتری نمی‌باشد.

✔ کیفیت محتوا

مرکز کامپیوتر گرافیک ایران در مورد تولید محتوای آموزشی تمام دقت و تلاش خود را با هدف تهیه و فراوری بهترین و با کیفیت‌ترین محتوای آموزشی از منابع اصیل و شرکت‌های سازند این نرم‌افزارها به خدمت گرفته تا از لحاظ کیفیت بصری و کیفیت محتوایی در سطح بالایی به منظور استفاده در کشور عزیزمان ایران باشند.

این مجموعه هیچگونه مسئولیتی در مقابل قطعی‌های محتمل، حذف و یا از بین رفتن لینک‌های سایت خود ندارد لذا سرویس‌های موجود برای ارائه به هنرجویان، تماماً بر روی سایت این مرکز قابل دسترس می‌باشند و عوامل مختلف دخیل بر امور سرورها و اینترنت کشوری تحت کنترل این مجموعه نیست.

✔ تعریف اصطلاحات دارای خط کشی

۱. سایت مرکز کامپیوتر گرافیک ایران: این پایگاه مجازی مربوط به برگزاری دوره‌ها و قرارگیری آموزش‌ها و موارد آموزشی مرتبط با حوزه فعالیتی این مرکز می‌باشد که به آدرس اینترنتی irancgc.com برای عموم قابل دسترس است.

۲. کاربران مرکز کامپیوتر گرافیک ایران شامل تمام افرادی می‌باشد که به صورت حضوری و یا آنلاین  اقدام به تکمیل فرم ثبت‌نام نزد درگاه ثبت‌نام سایت این مرکز و یا بخش ثبت‌نام حضوری مرکز کامپیوتر گرافیک ایران کرده‌اند.

۳. مرکز کامپیوتر گرافیک ایران: موسسه‌ای که در جهت ارتقای سطح دانش و مهارت استفاده از نرم‌افزارهای مدلسازی سه‌بعدی و گرافیکی از سال ۱۳۸۰ مشغول به انجام امر مقدس آموزش شده است.

۴. اموال مرکز کامپیوتر گرافیک ایران: قطعاً اموال هر موسسه و یا سازمانی که فعالیت‌های اینترنتی دارد تنها محدود به وسایل و موارد فیزیکی نمی‌شود، لذا تمام متون و نوشته‌ها و آرم و پرو‌موشن‌ها و مقالات و آموزش‌های تصویری و ویدیویی و تمام موارد قابل استفاده‌ در بخش‌های مختلف این سایت جزء اموال مرکز کامپیوتر گرافیک ایران محسوب می‌شوند.

✔ قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هریک از موارد قوه قهریه، مرکز کامپیوتر گرافیک ایران هیچ گونه مسئولیتی ندارد.