دوره آموزش رویت

در این دوره چه می‌گذرد؟
ویژگی‌های منحصر به فرد دوره رویت چیست؟
مخاطبین دوره چه افرادی هستند؟
امکانات دوره کدام است؟
آیا بعد از دوره می‌توانم وارد بازار کار شوم؟
آیا در این دوره مدرک معتبر ارائه می‌شود؟
آیا امکان مشاوره رایگان با استاد وجود دارد؟
پشتیبانی در این دوره چگونه است؟
شیوه تدریس در دوره‌های حضوری و آنلاین چگونه است؟
آیا دوره پیش رو پروژه محور است؟

سر فصل جلسات دوره چیست؟
سوالات متداول
لیست پروژه‌های دوره و مشاهده ویدئو‌های آموزشی 🔥

مدت زمان مطالعه : ۱۵ دقیقه

همه چیز درباره دوره رویت

با شرکت در این دوره‌ی آموزشی فوق حرفه‌ای در بازار و صنعت ساختمان، ایده و طرح خود را در چهار رشته معماری، سازه، مکانیک و برق همزمان و بدون نقص ارائه دهید و از آن کسب درآمد نمایید. شما در این دوره به زبانی ساده و روان یاد می‌گیرید که چطور ۰ تا ۱۰۰ یک پروژه ساختمانی را در رویت پیاده‌سازی کنید. بعد از این دوره ایده‌های ناتمام خود را به پایان برسانید.

برای تسلط به این نرم‌افزار تنها ۲۰ دقیقه زمان بگذارید!

اگر در این صفحه حضور دارید پس تصمیمتان برای یادگیری نرم‌افزار رویت قطعی است، برای این تصمیم نیاز است تا اطلاعات کافی از این دوره داشته باشید، لطفاً این صفحه را به طور کامل مطالعه نمایید.

چگونه در ۹۰ روز رویت را کامل بیاموزیم؟

در این کلاس با کسب تجربه از ده‌ها دوره‌ی رویت برگزار شده در مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران، تغییرات ارزشمندی ایجاد کردیم که مطمئن هستیم این دوره حتی از دوره‌های قبلی نیز کاربردی‌تر خواهد بود. از اصلی‌ترین ویژگی‌های دوره علاوه بر مطالب آموزشی و کاربردی، پروژه محور بودن است که همزمان با بیان گام به گام ابزارها و اینترفیس در هر جلسه یک پروژه تعیین می‌شود و شما با اجرای عملی آنچه فرا گرفته‌اید بر مفاهیم آموزشی تسلط پیدا می‌کنید که باعث می‌گردد بدون هیچ تردیدی بهترین نتیجه را دریافت نمایید. هدف از این دوره کسب ۱۸ مهارت زیر توسط شماست:

مهارت کار با نرم‌افزار رویت در بخش معماری

ترسیم مدارک معماری به صورت دو‌بعدی در مرحله فاز یک و نقشه‌کشی فاز دو 

مدلسازی پروژه بر اساس نقشه‌های فاز یک و فاز دو

توانایی ساخت Curtain wall شیشه‌ای، سنگی، سرامیکی (در ساختمان‌های اداری، موزه، کتابخانه‌ها و ویترین مغازه‌ها و…)

توانایی مدلسازی انواع سقف شیبدار و طراحی ویلا

ترسیم و مدلسازی دیوار، سقف و فرم‌های منحنی

تسلط به ابزارهای Area، Room جهت نام‌گذاری، مساحت‌گیری و رنگ‌آمیزی فضا

مهارت مدلسازی سازه و چگونگی انطباق نقشه‌های معماری و سازه بر هم، توانایی عیب‌یابی و تهیه گزارش عدم انطباق معماری وسازه

طراحی و اجرای لنداسکیپ، محوطه‌سازی پیاده‌روها و خلق توپوگرافی (Toposurface)

مدلسازی آزاد و ساخت انواع پوسته‌ها و استفاده در احجام پیچیده، نماهای کلاسیک و…

آشنایی کامل و توانایی ساخت Family

ترسیم نقشه‌های فاز دو بر اساس آلبوم فاز دو

وارد کردن توضیحات و نوشته بر روی مدارک، پرینت و شیت‌بندی

متره و برآورد و محاسبه هزینه ساخت پروژه

ساخت احجام و فرم‌های پیچیده

متریال‌دهی، آشنایی با انواع نورها و نورپردازی، مفاهیم و مبانی رندرینگ و کار با موتور رندرهای Enscape و vray رویت

انیمیشن و پویانمایی پروژه‌ها

طراحی، مدلسازی و اجرای نما در رویت

۴ گام برای یادگیری آسان:

رویت یکی از نرم‌افزارهای هوشمند برای کمک به Bim و اصطلاحاً ترسیم و مدلسازی اطلاعات ساختمان است، در ۹۰ درصد از پروژه‌هایی که تیم‌های مهندسی (در ۴ رشته) به کمک رویت با هم در تعامل قرار می‌گیرند، شاهد ساخت بناهایی زیبا و بی‌نقص می‌شویم. این برنامه از کلیه مراحل و رشته‌های درگیر در یک پروژه ساختمانی پشتیبانی می‌کند. در واقع  Bim یک نوع تکنیک جهت تمرکز بر روی تمام بخش‌های مهندسی یک پروژه به صورت همزمان است تا بتوان تداخلات و یا مشکلات احتمالی را پیدا کرد و صرفاً برای مدلسازی و پرزنت کردن یک طرح استفاده نمی‌شود. چند منظوره بودن این برنامه ممکن است یادگیری آن را به نظر پیچیده کند اما با انتخابی هوشمندانه رویت را ساده بیاموزید:

اول انتخاب یک مرجع و کلاس آموزشی معتبر می‌باشد، مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران با ۲۰ سال سابقه آموزشی مفتخر است که بیش از ده‌ها دوره رویت را به صورت تخصصی برگزار کرده است.

دوم با انتخاب مدرس خبره، رویت را منسجم بیاموزید و از سال‌ها تجربه در طول یک دوره آموزشی بهره‌مند شوید.

سوم دقت کنید در طول این دوره علاوه بر ارائه کامل آموزش نرم افزار شما به صورت کارگاهی در پروژه‌های متعدد با طریقه ترسیم دیتیل و جزئیات ساختمانی آشنا خواهید شد و قادرید نقشه‌های فاز یک و دو تهیه کنید.

چهارم هدف از برگزاری این دوره‌ها تقویت مهارت نرم‌افزاری هنرجو در بیم، طراحی و اجرا است.

بعد از این دوره جذب بازار کار شوید:

بررسی‌های صورت گرفته بیان می‌کند که بازار استفاده از رویت بسیار گرم است و این نرم‌افزار سال به سال جایگاه خود را قویتر می‌کند اما با این حال با توجه به نیاز بازار، تعداد افرادی که مهارت ارزشمندی برای کارفرمایان داشته باشند کم است.

اگر به دنبال شغل و موقعیتی ایده‌آل هستید! بدون داشتن مهارت هیچ وقت نمی‌توانید از مزایای بازار بهرمند شوید. از خود بپرسید چه مهارت‌هایی دارید؟ چه کاری را به خوبی انجام می‌دهید؟ با توجه به تحصیلات و تجربیاتتان چه چیزی بلدید که می‌تواند برای کارفرما ارزش افزوده ایجاد کند؟

مباحث این دوره بالاتر از بازار کار طراحی و تدوین شده است. در این دوره توانایی تفکر و ارائه بهتر از رقبا را، می‌آموزید. هر ایده‌ای که در ذهن خود دارید مزیتی ایجاد می‌کند، و تسلط کامل شما بر نرم‌افزار کمک می‌کند تا متفاوت از دیگران باشید و قطعاً این تفاوت باعث می‌شود تا شما دست‌آورد بیشتری نسبت به دیگران داشته باشید. در شهرهای کوچک یا بزرگ و در هر شرایط اقتصادی، هزاران شرکت، و افراد به عنوان بازار کار موجود هستند که نیاز به مهارت شما دارند.

در این دوره چه می‌گذرد؟

این دوره جامع یک کلاس آموزشی ۰ تا ۱۰۰ است که با شرکت در آن به کل مباحث نرم افزار رویت با “رویکرد معماری و سازه” مسلط می‌شوید. وجود طیف وسیعی از مشاغل مرتبط به صنعت ساختمان در حوزه معماری، سازه سبب گشته تا فرصت‌های شغلی و گردش مالی بسیاری در زمینه بیم، طراحی، اجرا و مدلسازی سه‌بعدی ساختمان خلق گردد به همین علت دوره رویت در مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران با رویکرد معماری و سازه تدوین شده است.

در این دوره‌‌ کامل‌ترین سرفصل‌های آموزشی به صورت حضوری و آنلاین تدریس می‌شود. هنرجویان از مشاوره‌ی تیم‌های رفع اشکال و پشتیبانی مادام‌العمر بهره‌مند خواهند بود. هنرجویان رویت در طی این دوره، تمامی مهارت‌های لازم جهت ورود به بازار کار را کسب خواهند نمود و پس از ارزیابی جهت استخدام به شرکت‌های مورد تایید “مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران” معرفی خواهند شد.

دوره پیش رو پروژه محور است:

در این دوره، هنرجو از جلسه اول درگیر کار عملی خواهد شد و تمرکز تنها بر روی مسائل تئوری و صرفاً یادگیری نرم‌افزار نیست. در ابتدای دوره چندین پروژه تعریف می‌شود که همه هنرجویان در جلسات کارگاهی همراه با استاد پروژه‌ها را طراحی وترسیم می‌کنند.

در طول دوره در هر بخش از آموزش رویت، پروژه‌ها در فضاهای مختلف معماری (مسکونی ، اداری،تجاری، فضای سبز و…) و در سبک‌های مختلف مدرن و کلاسیک اجرا می‌گردد. 

ویژگی‌های پروژه محور بودن دوره:

برای هر دوره پروژه‌ای به صورت یکتا و منحصر به فرد تعریف می‌شود یعنی نه در ادوار گذشته اجرا شده و نه در کلاس‌های آینده استفاده می‌شود.

از این پروژه‌ها می‌توانید به عنوان رزومه کاری خودتان استفاده کنید.

با انجام پروژه‌های واقعی و تکمیل ترسیمات از مرحله فاز یک و دو تا طراحی نما اجرایی بعد از اتمام دوره به سرعت وارد بازار کار می‌شوید.

پروژه‌های اجرا شده در طول دوره چه ویژگی دارند:

پروژه‌هایی که در قسمت پایین مشاهده می‌نمایید، تماماً در طول دوره‌های آموزشی ترسیم شده‌اند.

برای مشاهده ویدئو‌های آموزشی پروژه‌های زیر لطفا بر روی هریک از عناوین مورد علاقه کلیک نمایید

⚠️️ توجه کنید ! امکان دسترسی و مشاهده ویدئو‌های آموزشی این پروژه‌ها تنها در صورت ثبت‌نام در دوره، به صورت حضوری و یا آنلاین امکان پذیر است.

اجرای این پروژه‌ها توسط هنرجو مزایای بسیاری دارد از جمله:

● یکی از مهمترین مهارت‌هایی که باید در طول دوره کسب کنید توانایی ترسیم هر نوع مدرک و نقشه‌ای است که با اجرای پروژه‌های متعدد به این سطح از مهارت در ۳ ماه خواهید رسید.

هنرجو با تمرکز بر روی انواع فضاهای معماری مانند آپارتمانی، مسکونی و اداری، برج مخابراتی و تجاری، آسمان خراش و انواع فضاهای داخلی قادر است هر نوع ایده معماری را طراحی و ترسیم و مدلسازی نماید.

انتخاب سخت‌ترین ساختمان‌ها و فضاهای داخلی توسط استاد در هر سبک معماری و ترسیم آن در رویت فوبیا یادگیری این نرم‌افزار کاربردی را از بین برده است.

در هر دوره با انتخاب ۱۰ پروژه منحصربه فرد با رویکرد کاربردی جهت فعالیت در بازار کار بومی ایران آماده خواهید شد.

تمامی پروژه‌ها در دنیای واقعی ساخته و اجرا شده‌اند و هیچ یک از آنها طرحی بر روی کاغذ نبوده‌اند. که به معنای رعایت شدن جزئیات و ضوابط و مقررات این ساختمان‌ها می‌باشد و برای دانشجو ضمن یادگیری نحوه ترسیم پروژه‌های با جزئیات بالا در داخل نرم افزار، نکات آموزشی فراوانی را در زمینه طراحی و معماری خواهد داشت.

به دلیل انتخاب بغرنج‌ترین و پیچیده‌ترین طرح‌ها، ترسیم این پروژه‌ها از سوی هنرجو در طول دوره باعث ارتقاء مهارت نرم افزاری خواهد شد.

آموزش استراتژی طراحی و ترسیم پروژه‌های معماری یا به طور عامیانه از کجا طراحی و ترسیم یک پروژه را آغاز و به کجا و به چه شکلی آن را به اتمام برسانیم.

شیوه تدریس در دوره‌های حضوری و آنلاین:

● زمان‌بندی در هر جلسه: ۸۰ درصد زمان هر جلسه اختصاص به آموزش استاد دارد. و ۲۰ درصد زمان به کرکسیون تمرینات هنرجویان و پرسش و پاسخ و کار با رویت تعلق می‌گیرد.

● تهیه ویدئو از روند آموزشی: حین تدریس از کلاس، فیلم آموزشی تهیه می‌شود. که در پایان همان جلسه این فیلم‌های ضبط شده از روند کلاس بر روی وب سایت (irancgc.com) در بخش دوره‌های آموزش از منوی بالا وب سایت قسمت دوره رویت معماری و سازه قرار می‌گیرد. ویدئو‌های کلاس به هنرجو کمک می‌کند تا تمام مفاهیم و ریزه‌کاری‌ها را جزء به جزء تا هر چند باری که نیاز دارد تکرار نماید و همین امر باعث فراگیری و تسلط بالا بر نرم‌افزار رویت خواهد شد.

● جلسات ورکشاپ: در طول دوره جلساتی به عنوان ورکشاپ و کار بر روی یک پروژه از مقدماتی تا اجرایی کردن نقشه‌ها در نظر گرفته شده است، که در این جلسات هنرجو با کمک استاد یک پروژه واقعی را به طور کامل ترسیم می کند.

سر فصل جلسات دوره رویت

به علت حجم بالای مطالب آموزشی دوره و زیاد بودن عناوین جلسات، سرفصل‌های آموزشی در قالب فایل PDF قابل دانلود است. همچنین با مراجعه به انتهای صفحه نیز امکان مشاهده این سرفصل‌ها وجود دارد.

پیش‌نیازهای یادگیری رویت چیست؟

نرم افزار اتوکد پیش‌نیاز این دوره نیست اما تسلط و یادگیری آن به درک بهتر ابزار‌ها و عملکرد رویت کمک می‌کند.

این دوره پیش‌نیاز خاصی ندارد و تنها کافی است انگیزه و زمان کافی برای شروع دوره داشته باشید.

در صورت لزوم هر گونه پیش‌نیازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

شما به سیستم و لپ‌تاپ بسیار حرفه‌ای نیاز ندارید و یک سیستم معمولی در حد خوب هم می‌تواند نیاز شما را در این مرحله برآورده کند، می‌توانید قبل از شروع دوره با تیم فنی و واحد تخصصی سخت افزار مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران از طریق شماره واتس اپ ۰۹۰۱۴۸۶۶۶۳۸ و شماره تلفن اختصاصی این واحد ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۲ تماس بگیرید و مشورت نمایید.

در پایان دوره واقعاً چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

مهارت‌های حرفه‌ای کار با نرم‌افزار رویت را یاد گرفته‌اید.

قدرت مدلسازی سه بعدیتان به قدری بالا می‌رود که می‌توانید همزمان با ترسیم نقشه‌های فاز یک و دو احجام پیچیده را نیز مدل نمایید.

ده پروژه از صفر تا صد با رویت پیاده‌سازی کرده‌اید.

رضایت کارفرما را با ارائه نمونه‌کارهای با کیفیت جلب می‌نمایید.

از مرحله طراحی تا تهیه نقشه‌های اجرایی و ارائه مدل‌های سه بعدی را جزء به جزء آموخته‌اید.

قادرید پروژه و طرح‌های خود را با سرعت در نرم‌افزار ترسیم و سه‌بعدی نمایید و همزمان معماری و سازه را بررسی کنید.

می‌توانید به عنوان مدیر پروژه هزینه‌ها را برآورد و محاسبه و از ضررهای احتمالی جلوگیری نمایید.

با کسب مهارت این نرم‌افزار پروژه‌های دانشگاه و دوره کارآموزی خود را به سادگی ارائه دهید.

البته باید به یاد داشته باشیم که کسب موفقیت و یادگیری کامل اصلاً کار ساده‌ای نیست، از شما خواهش می‌کنیم که به یاد داشته باشید که مسیر یادگیری اصلاً ساده نیست و افراد کم تلاش به هیچ دستاوردی در این دوره نخواهند رسید!

مخاطبین دوره رویت

این دوره مناسب چه افرادی است؟

دانشجویان و فارغ التحصیلان معماری و عمران

افراد شاغل در شرکت‌هایی که با رویت کار می‌کنند.

کسانی که قصد دارند در حوزه بیم فعالیت کنند.

کسانی که می‌خواهند یک مسیر آموزشی مطمئن برای خود انتخاب کرده و همراه همیشگی مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران باشند.

کسانی که زمان کافی را دارند تا پروژه محور و طبق یک متد آموزشی استاندارد به یادگیری بپردازند.

افرادی که تصمیم به مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از ایران دارند.

هر کسی که علاقه‌مند است در بستر معماری فعالیت کند و خدمات مهندسی و طراحی ارائه نماید.

کسانی که تصمیم دارند به طور مستقل در حوزه طراحی معماری و دکوراسیون داخلی فعالیت کنند.

افرادی که به دنبال و تشنه یادگیری هستند و می‌خواهند از حالت سکون خارج شوند.

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی‌شود؟

کسانی که از مهارت و تسلط خود رضایت دارند.

کسانی که پشتکار لازم را برای یادگیری ندارند.

کسانی که از ورود به بازار حرفه‌ای معماری وحشت دارند.

کسانی که برنامه‌ای برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از ایران ندارند.

امروز در این دوره ثبت‌نام کنید

اگر به دنبال زمان مناسب یادگیری هستید بدانید آن زمان هرگز فرا نمی‌رسد بهترین زمان یادگیری همین حالاست اگر حالا را از دست دهید آینده‌ای وجود ندارد که بخواهید یادگیری را شروع کنید این بازی ذهن است که مدام به شما می‌گوید هنوز برای یادگیری وقت هست! اگر منتظر زمان مناسب باشید فرصت‌ها را از دست خواهید داد و رقبا بازار در دست می‌گیرند. این نرم‌افزار به شما امکان ورود به حرفه معماری، طراحی داخلی و… خواهد داد.

با امکانات پشتیبانی دوره آشنا شوید!

تمام دانشجویان حضوری و آنلاین پس از ثبت‌نام به سامانه پشتیبانی دوره دسترسی خواهند داشت.

پشتیبانی دوره‌ چگونه است؟

بازه پشتیبانی به صورت مادام‌العمر در طول و پس از اتمام دوره ادامه دارد و پس از استخدام نیز به صورت دائمی از پشتیبانی بهره‌مند هستید. مدرسان و منتورهای هر دوره موظف به پاسخگویی منظم به دانشجویان و در صورت لزوم جلسه مشاوره حضوری و تلفنی هستند. از دانشجویان انتظار می‌رود که به‌طور مرتب بازخوردهای مثبت و منفی خود را درباره نحوه پاسخگویی و کیفیت کلی دوره‌ها اعلام کنند تا مشکلی در روند یادگیری و آموزش ایجاد نشود.

ارائه معتبرترین مدرک:

مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران با برگزاری کارگاه‌های تخصصی در حوزه آموزش نرم افزار رویت به عنوان معتبرترین آکادمی تخصصی در این حوزه شناخته می‌‌شود لذا ارائه معتبرترین مدرک مورد تایید تمامی شرکت‌های معماری، طراحی، تبلیغاتی، صنعتی و…، از ویژگی‌های منحصر به فرد این دوره به شمار می‌آید پس مدرک ارائه شده مورد تایید برندهای معتبر و فعال در حوزه کسب و کارهای معماری خواهد بود.

در انتهای دوره رویت معماری و سازه با رعایت نمودن شرایط زیر دانشنامه برای شما کاربران گرامی صادر می‌گردد:

۱- حد نصاب نمره قبولی ۱۰۰ درصد در  آزمون کتبی حضوری 

۲- آزمون عملی ( اجرای تمامی تمرینات رویت معماری و سازه مشخص شده سر کلاس از سوی استاد ) 

۳- اجرای ۲۰ پروژه که استاد در طول دوره حضور شما معرفی می‌نمایند و مهلت دارید در طول دوره خودتان در مدت ۳ ماه  این پروژه‌ها را تحویل دهید.

۴- حضور مستمر در کلاس و نداشتن بیش از ۳ جلسه غیبت 

توجه بفرمایید:

برای عزیزانی که به صورت غیر‌حضوری از دوره بهره‌مند می‌شوند مدرک صادر نمی‌گردد‌.

سوالات متداول

۱. برای شرکت در این دوره باید چه چیز‌هایی بدانیم؟
مباحث از پایه و به صورت گام به گام، آموزش داده خواهد شد. در حقیقت این دوره شما را از سطح مبتدی به حرفه‌ای خواهد رساند. نیازی به هیچ پیش‌زمینه و دانشی نیست. پس از صحبت با مشاوران دوره اگر پیش‌نیازی لازم باشد به شما تقدیم می‌شود.

۲. این دوره در کجا برگزار می‌شود؟
این دوره به صورت حضوری در تهران در محل آموزشگاه برگزار می‌شود و دسترسی ویدئو‌های آموزشی به صورت آنلاین از هر کجای ایران (و دنیا) امکان پذیر است. بعد از برگزاری هر جلسه ویدئو‌ها بر روی سایت آپلود خواهند شد و در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل با استاد و پشتیبان دوره در ارتباط خواهید بود.

۳. آیا در صورتی که در دوره به صورت آنلاین شرکت کنم می‌توانم از جلسات رفع اشکال به صورت حضوری استفاده کنم؟
بله ، پس از هماهنگی با پشتیبان دوره می‌توانید از جلسات رفع اشکال حضوری استفاده کنید.

۴. آیا شرکت‌کنندگان این دوره، آپدیت‌های بعدی دوره‌های آینده را دریافت می‌کنند؟
بله. تمامی شرکت‌کنندگان این دوره (چه به صورت حضوری چه آنلاین) فایلها و ویدئوهای دوره‌های قبلی و آینده را به صورت رایگان دریافت می‌کنند، و پس از ثبت‌نام در دوره دسترسی به بخش ویدئو‌های آموزشی که شامل هزاران ساعت آموزش از دوره‌های برگزار شده است به صورت مادام‌العمر باز خواهد شد.

۵. آیا پس از اتمام دوره می‌توانم وارد بازار کار شوم؟
این دوره توسط یکی از طراحان حوزه معماری تدریس می‌شود که سابقه ۱۵ ساله در طراحی و اجرا دارد، که علاوه بر آموزش نرم‌افزار تجربیات اجرای ۰ تا ۱۰۰ یک پروژه نیز به شما منتقل خواهد شد که راه گشایی برای فعالیت شما در حرفه معماری و دکوراسیون داخلی و اجرا است.

۶. برای شرکت‌کنندگان گواهی معتبر صادر می‌شود؟
اعتبار یک طراح معمار ماهر، سرعت ترسیم در ارائه و کیفیت نقشه های اجرایی اوست. آنچه در این دوره می‌آموزید ترکیبی هنرمندانه از دانش روز و تجربه متخصصین است که با پشتکار و تکرار توسط خودتان به یک مهارت درآمد‌زا تبدیل می‌شود. شما پس از پایان دوره با توجه به انجام تکالیف، تحویل پروژه‌ها در طول دوره کسب نمره قبولی در آزمون مجاز به دریافت گواهی پایان دوره خواهید شد.

۷. آیا این‌ مباحث همیشه در خاطر ما خواهد ماند؟
هنرجویان نخبه ما می‌توانند تمامی اطلاعات سر کلاس را به خاطر سپارند ولی بهتر است یادداشت‌برداری و مرور در بازه زمانی یکساله انجام شود. ضمنا به واسطه تهیه ویدئوی آموزشی از روند کلاس و امکان تکرار آن به دفعات عملا امکان فراموشی مطالب و از دست رفتن آنها محال خواهد بود.

۸. آیا در این دوره صرفا مسائل نرم‌افزاری آموزش داده می‌شود؟ یا موضاعات مرتبط به معماری هم برای باز شدن دید هنرمندانه برای هنرجویان مطرح می‌گردد؟
در این دوره به سبب اجرای ۱۰ پروژه معماری در سبک‌های مختلف و گفتگو درباره نکات زیبایی شناسانه در کنار یادگیری قطعی نرم افزار رویت، شما به شکل عمیقی با مسائل معماری و هنری آشنا خواهید شد.

۹. آیا برای شاغلین و کارمندان ادارات زمان ویژه ای که امکان حضور در کلاس را داشته باشند وجود دارد؟
جهت رفاه حال شاغلین محترم کلاس‌های آموزشی بعد از ظهر‌ها بعد از ساعات اداری تنظیم گردیده است.

مدرس دوره:

با افتخار این دوره توسط مهندس عارفه پورمند تدریس می‌شود.

دارای بیش از ۱۵ سال سابقه طراحی در شرکت‌های معماری

برگزارکننده دوره‌های جامع نرم افزار رویت در دانشگاه آزاد تهران جنوب

دارای ۱۰ سال سابقه اجرا و بازسازی

درخواست مشاوره رایگان با استاد و پشتیبان دوره:

شما این فرصت را دارید، تا با شماره ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ تماس بگیرید، و قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه استفاده نمائید و همچنین برای مشاوره با استاد و آشنایی با کلاس می‌توانید یک جلسه رایگان به صورت کامل سر کلاس حضور پیدا کنید که با نحوه آموزش آشنا شوید و اگر ابهاماتی در رابطه با دوره دارید برطرف نمایید.

اطلاعات دوره:

✔ شروع دوره: از ۲۴ مهر ۹۹ | روز‌های: سه شنبه و پنج‌شنبه

✔ ساعات برگزاری: ۱۷ تا ۲۰:۳۰ (۳ ساعات آموزش کامل و نیم ساعت استراحت)

✔ زمان دوره: ۶۰ ساعت 

شهریه دوره: برای کسب اطلاع از شهریه دوره با شماره تلفن ۴۴۶۱۸۵۰۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

✔ تلفن: ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱

جهت مشاوره رایگان و چگونگی ثبت‌نام در دوره حضوری و آنلاین با شماره ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ تماس بگیرید


سر فصل‌های دوره و لیست عناوین آموزشی:

معرفی و آشنایی با نرم‌افزار رویت

✔ آموزش نصب نرم‌افزار رویت

✔ آموزش چگونگی کرک‌کردن محصولات اتودسک

✔ بررسی قابلیت‌های نرم‌افزار و درک خصوصیات بخش‌های معماری و سازه

✔ شرح کامل محیط نرم‌افزار

✔ بهینه‌سازی محیط نرم‌افزار

✔ آموزش کامل Application menu

✔ تنظیم واحد اندازه‌گذاری Unit برای رویت و پالت‌های Defult

✔ بهینه‌سازی محیط نرم‌افزار

✔ آموزش Menu Bar

✔ آموزش Option Bar

✔ بیان مفهوم مدلسازی پارامتری در رویت

✔ بررسی و تعریف عناصر و المان‌های داخل نرم‌افزار

✔ آشنایی با Project Browser‌

✔ آموزش کامل خصوصیات هر عنصر در رویت ، Element Properties

Type Properties ویرایش خصوصیات یک المان Instance Properties خصوصیات پارامتریک یک عنصر

آموزش مبانی و مفاهیم اولیه طراحی معماری و سازه

تمپلیت

✔ آموزش نصب تمپلیت

✔ تعریف تمپلیت

✔ تبدیل تمپلیت به پروژه

آموزش مراحل ایجاد یک پروژه معماری و تهیه نقشه‌های فاز یک و دو

✔ چگونگی ایجاد یک پروژه

✔ آموزش دستورات ترسیمی

✔ آموزش نحوه ویرایش ترسیمات

Trim

✔ Offset

✔ Extend

✔ آموزش نحوه ویرایش ترسیمات

✔ لول‌بندی و ایجاد سطح

✔ ترسیم و ایجاد دیوار و آشنایی با اشکال مختلف آن

آموزش ابزار Wall بررسی روش های ترسیم دیوار دسته‌بندی دیوار‌ها ادیت‌کردن دیوار منحنی آموزش Curtain Wall ترسیم و ایجاد دیوار شیشه‌ای استفاده از دیوار شیشه‌ای برای طراحی و مدلسازی نمای شیشه‌ای ترسیم دیوار حائل و دیوار برشی ترسیم دیوارهای زیر‌زمین و نازک‌کاری و عایق ( دیوار‌های چند لایه) ترسیم تمام تیغه‌چینی‌ها و نازک کاری و عایق ( دیوار‌های چند لایه) ترسیم دیوارهای محوطه قرنیز و ازاره‌ها ایجاد Pattern برای دیوار

ایجاد لند‌اسکیپ و زمین ساختمان پروژه

✔ آموزش ایجاد انواع ستون و ویرایش آن

✔ آموزش ستون‌گذاری و آکس‌بندی

✔ ترسیم و ویرایش سقف

آموزش ساخت سقف در پروژه آموزش نحوه ایجاد و ویرایش بام طراحی نورگیر در سقف، ساخت سقف‌های شیشه‌ای آموزش ابزار Roof Footprint مدلسازی سقف شیبدار ویلا آموزش ابزار Roof Extrusion

آموزش و نحوه ساخت انواع پنجره

✔ آموزش و نحوه ساخت انواع درب

✔ ترسیم پله

آموزش نحوه ایجاد و ساخت و ویرایش پله آموزش ترسیم باکس پله و آسانسور ترسیم پله‌هایی با چند رمپ و ویرایش آن آموزش نکات فنی و رعایت ضوابط در پله‌ها ویرایش هندسه پله آموزش تکثیر سریع پله و ایجاد شفت در طبقات Shaft Opening ترسیم و آموزش پله‌های محوطه ترسیم و ایجاد مدل سه‌بعدی پله‌های گرد

ترسیم و مدلسازی رمپ

آموزش ابزار رمپ آموزش نحوه ایجاد و ساخت و ویرایش رمپ و سطوح شیبدار

✔ ترسیم و مدلسازی نرده

آموزش ابزار Railing آموزش نحوه ایجاد و ساخت و ویرایش نرده ترسیم نرده بر روی سطوح مختلف

ساخت و ویرایش کف

نحوه ساخت و ویرایش کف و سقف کاذب و استفاده از Link آموزش لایه‌بندی کف آموزش ترسیم کف‌های طبقات برای طبقات و پارکینگ‌ها مدلسازی کف‌سازی معماری آموزش ابزار Ceiling

ترسیم داکت و نازک‌کاری

آموزش ترسیم بالکن با دیتیل کامل اجرایی

ساخت سایبان در رویت

آموزش طراحی و ایجاد نما

طراحی و مدلسازی نماهای ترکیبی، سنگ، شیشه، آجرو کامپوزیت طراحی نماهای شیشه‌ای با اندازه‌های مشخص

طریقه ساخت شیشه

ترسیم شیشه منحنی طراحی و ساخت شیشه‌های رنگی در نما و شیشه پنجره‌ها

آموزش طراحی و ایجاد مقطع

آموزش کامل اندازه‌گذاری نقشه‌ها از تب Dimension

ایجاد پلان مبلمان اندازه‌گذاری به صورت مجزا

خط (Line)

ساخت انواع خط (Line Style) و Fill Pattern تکنیک ترسیم خط چین‌های بالاسری مانند داکت و بررسی عملکرد خطوط در فاز دو تکنیک ترسیم و ایجاد خط چین‌های سقف کاذب و … که در زاویه دید نیستند (Line Work)

آموزش ایجاد متن سه‌بعدی بر روی یک عنصر

آموزش ابزار Room و Area

مساحت‌بندی و محاسبه محیط و نشانه‌گذاری بر روی پلان روم‌بندی در پلان ساخت هچ در رویت و رنگ‌آمیزی فضا نحوه تنظیم هاشورهای مختلف و ساخت هاشورهای جدید وارد کردن هاشورهای متنوع از اتوکد آموزش دانلود هاشور از اینترنت و اضافه کردن به رویت

آموزش کامل تگ‌گذاری

آموزش دستور Section Box

آموزش ایجاد برش سه‌بعدی از پروژه

ساخت keynote

آموزش کامل ابزار Component

نقشه‌های فاز ۲

بزرگنمایی سرویس بهداشتی بزرگنمایی پله و آسانسور ترسیم و ایجاد wall Section آموزش کامل نکات فاز ۲ و بیان تکنیک‌های ترسیم

محاسبات، متره و برآورد

آموزش کامل متره و برآورد

متره عناصر و جدول‌بندی

ایجاد جداول هوشمند

متره درب و پنجره‌ها

نحوه شیت‌بندی و خروجی‌گرفتن از محاسبات ساختمان

آموزش فامیلی Family و Parametric Modeling

اختصاصی کردن علایم نقشه‌کشی

ساخت تیر و ستون اختصاصی به صورت پارامتریک

تکنیک‌های نور‌های تو در تو

آموزش ساخت فامیلی

نکات پیرامون فامیلی‌ها و نحوه استفاده از آنها در پروژه

آموزش ساخت درب به صورت اجرایی در فامیلی رویت

توپوگرافی

نحوه ایجاد توپوگرافی با روش نقطه‌ای

آموزش ترکیب و Cut کردن چندین توپوگرافی

چگونگی ساماندهی نقشه‌ها در توپوگرافی

آموزش ایجاد توپوگرافی با وارد کردن نقشه‌های اتوکد ( نقشه‌های سازمان نقشه‌برداری)

نحوه ساخت توپوگرافی با وارد کردن نقشه‌های جغرافیایی و عکس در رویت

مقیاس کردن نقشه‌های جغرافیایی در رویت

تبدیل نقشه‌ها و عکس به یک پوسته

طراحی فضای توپوگرافی شامل کف‌سازی، قرار دادن پله محوطه، ایجاد پوشش گیاهی

فرمول نویسی

مفاهیم مقدماتی فرمول نویسی در رویت

آشنایی کامل با فرمول‌نویسی و شرطی‌سازی پیشرفته

آموزش کامل محیط مسینگ

آموزش ساخت دیوار در محیط مس

طراحی پارامتریک در محیط مس

طراحی سنگ فرش به صورت پارامتریک در محیط مس

طراحی سقف به صورت پارامتریک در محیط مس

طراحی دیوار به صورت پارامتریک در محیط مس

انجام پروژه فوق پیشرفته در محیط مس

آموزش فرمول‌نویسی فوق پیشرفته در محیط مس

آموزش عبارات شرطی در محیط مس

آشنایی با سازه‌های فضا کار

متریال‌دهی و رندرینگ

آموزش کامل نورپردازی، سایه‌ها و سیرکولاسیون

وارد کردن و جانمایی چراغ‌های بیرونی و داخلی ( نورپردازی)

شناخت متریال و آموزش متریال‌دهی و نحوه اختصاص دادن به پروژه

طریقه دوربین‌گذاری

رندرینگ و انیمیشن بدون پلاگین

اصول ساخت انیمیشن و تکنیک‌های آن

تعیین مسیر و حرکت دوربین در فضا

اینسکیپ

آشنایی کامل با اینسکیپ

آموزش اینسکیپ انیمیشن

تنظیم رندر روز و شب داخلی، رندر روز و شب

شیت‌بندی و تهیه خروجی مدارک از رویت

آماده‌سازی نقشه ها جهت شیت‌بندی و پرینت

ایجاد شیت اختصاصی

قراردادن و جا‌نمایی نقشه‌ها داخل شیت

نحوه پرینت گرفتن و بیان نکات طلایی

سبک‌سازی و حذف فایل‌ها و اضافات از درون فایل رویت

تنظیمات کامل جهت خروجی گرفتن به نرم‌افزار‌هایی مانند اتوکد و تری‌دی‌مکس

آموزش طراحی نما‌ در رویت

آموزش مدلسازی سازه در رویت

آموزش مدلسازی سازه

آشنایی با تراز‌های سازه TOf،TOB و TOS

بررسی و آموزش دیتیل سقف‌های سازه‌ای

آموزش ابزار Grid

آموزش ابزار Structural Cloumn

آموزش ابزار Wall Foundation

آموزش ابزار Reinforcement

آموزش ترسیم ستون‌های بتنی و فلزی

ابزار مدلسازی Foundation

✔ کرسی‌چینی و تیر‌ریزی

✔ مدلسازی و ایجاد انواع فونداسیون منفرد، نواری و گسترده

✔ آموزش ابزار beam

✔ تیرریزی سقف‌های شیبدار

✔ آموزش ابزار brace

✔ نحوه ترسیم ستون‌های مورب

✔ آموزش ابزار Truss و ترسیم بادبند

✔ مدلسازی خرپا

✔ میلگرد‌گذاری

طراحی نما در رویت

79 دیدگاه‌ها

  • با سلام و احترام
   خیر اما شما میتونید با خریداری این دوره به صورت آنلاین از اون استفاده بفرمایید
   در ضمن با اضافه شدن مطالب آموزشی جدید از آن ها نیز برخوردار خواهید بود
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 1. سلام
  ببخشید میخواستم بدونم آیا برای رندر گرفتن از نمایی که میخوایم اونو توی شب نشون بدیم هم مطلب کاملی مثل آموزش اینترفیس نرم افزار ارائه شده؟
  و یک سوال دیگه هم که داشتم مبنی بر تاریخ برگزاری کلاسا بود
  ممنون میشم اگه بهم بگین دوره بعدی کِی برگزار میشه؟

  • با سلام و احترام
   بله در خصوص رندرگیری از نماهای شب آموزش مفصلی ارائه شده
   همچنین برای اطلاع از تاریخ برگزاری کلاس های حضوری با شماره ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ تماس حاصل نمایید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 2. سلام عرض شد
  ببخشید موضوع شیشه های منحنی رو میخواستم بدونم در حالتی که بشه اون ها رو بین دو Surface ایجاد کرد هم آموزش دادین؟

 3. سلام استاد خوب هستین؟
  من توی موضوع شفت مشکل پیدا کردم یه پروژه بهم خورده باید حتماً تمومش کنم
  میخواستم ببینم میشه بیام برای رفع اشکال توی آموزشگاه ببینمتون؟

  • با سلام و احترام
   با توجه به شرایط کرونا در حال حاضر برنامه ای برای برگزاری کلاس های حضوری رویت وجود ندارد
   شما میتوانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ در خصوص برگزاری کلاس های حضوری اطلاع کسب نمایید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 4. سلام استاد
  ببخشید در رابطه با استفاده از هاشور های اتوکد در رویت هم آموزش دادین؟
  چون من هر چقدر اینا رو میارم اینور یه فرم دیگه ای وارد میشن اصن شبیه اون فرمی که باید باشن نیستن

 5. سلام وقت بخیر من یک سوال داشتم در تبinsert قسمت لینک گزینه ای داریم تحت عنوان point cloud برای لینک کردن چه پروژه هایی استفاده میشه؟ یا در قسمت import گزینه insert from fileچه کاری انجام می دهد؟

  • با سلام و احترام
   Point cloud
   یا به اصطلاح نقاط ابر برای دید بسیار دقیق وضعیت موجود ساختمون یا سایت به کار میره که برای کمک مدل سازی اطلاعات بیم هستش در پروژه های موجود در ساختمون به کارمیره که شما میتونید با استفاده از اسکن های لیزری دقیق نقاط سه بعدی و با دقت بالا ضبط کنید
   به طور کلی برای مدل کردن و نمایش مدل رویت استفاده میشه
   برای worksharing استفاده میشه که این قسمت برای متصل کردن تمام قسمتهای رویت به همدیگس.مثلا تاسیسات.سازه و معماری یا به عبارت دیگه برای بهبود عملکرد کارو پروژه

   اما گزینه بعدی برای وارد کردن جزئیات ۲ بعدی کاره.
   مثلا میخواید جزئیات سقف و کامل نشون بدید که میتونید ی فایل ۲ بعدی دیتایل به محیط اضاف کنید.
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر کرافیک ایران

 6. برای ذخیره سازی به فرمت های مختلف در رویت نسخه های پایینتر از چه ورشی میشه استفاده کزد که امکان استفاده از اون فایل در نرم افزار هایدیگه باشه؟

  • با سلام و احترام
   روی گزینه ی پترن دو بار کلکیک کنید یه صفحه باز میشه که اگه گزینه Edit رو بزنید میتونید گزینه ی Simple رو انتخاب کنید و Line Spce براتون فعال میشه و امکان کم و زیاد کردن مقیاس رو میده
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر کرافیک ایران

 7. سلام استاد ببخشیبد
  امکانش هست که خط کات لاین پله رو جا به جا کرد؟
  چون پله ای که ترسیم شده به جای انتها ابتدای پل خط کات لان وجود داره

 8. رویت ۲۰۲۱ تازه نصب کردم منتها وقتی متریال ها رو اختصاص میدم اونا رو سفید نشون میده
  باید چجوری درستش کنم؟

 9. استاد سلام
  تو نمای ساختمان یه تراس داره که سقفش را نور مخفی گذاشتم شدت را هم زیاد کردم ولی تو رندر نشون نمیده چیکار کنم؟

  • با سلام و احترام
   اول چک کنید از قسمت vg که منبع نوری به شمت داخل سقف نرفته باشه
   اگر این اتفاق افتاده بود موقعیت منبع نوری رو تغییر بدین
   در غیر این صورت از داخل پروژه بهش نور اضافه کنید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 10. سلام
  ببخشید برای قرار گیری نوک شیروونی در وسط خونه و جا به جا نشدن اون در زمانی که بهش زاویه میدیم باید از چه دستوری استفاده کرد؟

 11. من بازم سوال داشتم
  توی این رویت عزیز یه راهی هستش که بشه تیرک ها رو با Hotkey به وجود آورد دیگه مگه نه؟

 12. سلام
  استاد یه سوال داشتم
  چرا وقتی از Exel اطلاعات میاریم توی رویت کلا چپ چین میشن و همه اعدادی که تا حالا زده بودیم به شکل @ و اینجور چیزا در میاد؟

  • با سلام و احترام
   برای استفاده از Exel در رویت بهتره که تمامی اطلاعات وارد شده توی فایل اکسل رو به صورت انگلیسی در بایرید تا در صورت چپ چین شدن دچار مشکل نشید
   اگر هم که با انگلیسی بودن این اطلاعات نتیجه مطلوب حاصل نشد از پلاگین Ideate BIM Link, Explorer, and Sticky استفاده کنید تا مدیریت راحت تر و بهتری بر روی اطلاعات اکسل داشته باشید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 13. سلام استاد برای مدلسازی پوسته ای و پارامتریک توی رویت راهی هست که بشه بعدا هم روی مدل های ساخته شده کنترل داشت؟

  • با سلام و احترام
   برای آموزش رویت پک وجود ندارد، امام میتوانید دوره آموزشی موجود بر روی سایت را با هماهنگی با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۳ به صورت فیزیکی دریافت نمایید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 14. سلام ببخشید من رویت رو صب میکنم همش میگه کارت گرافیک روی سیستم ندارید
  در صورتی که کارت گرافیک جدید هم گذاشتم روی سیستمم
  باید چیکار کنم تا مشکل حل بشه؟

  • با سلام و احترام
   لطف بفرمایید با سرچ در اینترنت درایور کارت گرافیک خودتون رو پیدا کنید و اون رو نصب کنید
   در صورتی که موفق به انجام این کار نشدید میتونید سیستمتون رو بیارید تا تیم پشتیبانی براتون درست کنه
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

  • با سلام و احترام
   در دوره های حضوری پس از گذراندن بیست جلسه کامل شما میتوانید هر گونه پروژه ای را دریافت کرده و به اتمام برسانید
   در صورت یادگیری به شکل غیر حضوری شما میتوانید در طی ده روز اقدام به یادگیری این نرم افزار کاربردی نمایید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 15. سلام
  من میخواستم بپرسم ببینم بهتره که رویت رو ناقص بلدم کاملش کنم و یا اینکه نه دیگه کلاً برم تری دی مکس یاد بگیرم؟
  در حال حاضر هم توی یه شرکت طراحی گرافیکی مشغول هستم

  • با سلام و احترام
   توصیه میکنیم برای یادگیری نرم افزاری پر قدرت تر اقدام به صرف انرژی نمایید
   اما ممکن است شرایط شما به گونه ای باشد که تنها یادگیری رویت در پیشرفت حرفه ای شغلتان تاثیر گذار باشد
   از این رو پیشنهاد میکنم با شماره ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ در رابطه با این موضوع مشورت نمایید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 16. سلام
  استاد جلسه ششم رو دیدم حالا یه کاری بهم پیشنهاد شده از طرف یک آشنا
  نه اینکه میتونم بگم بلد نیسم نه رو در بایسی اجازه میده قبولش نکنم
  به نظرتون چیکار کنم، میتونم قبول کنم کار رو؟

  • با سلام و احترام
   بله پروژه مورد نظر را قبول کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال در حین انجام کار با تیم پشتیبانی به شماره ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۳ تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم را دریافت فرمایید
   با آرزوی موفقیت مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 17. سلام ببخشید من توی خط تولید یخچال و فریزر نقشه ی برق دستگاه های الکترونیک رو طراحی میکنم
  آیا این نرم افزار میتونه نیار من رو توی این زمینه برای طراحی راحت تر و دقیق تر برآورده کنه؟
  یکی از دوستان میگفت رویت برای این زمینه مناسبه

  • با سلام و احترام
   از نرم افزار رویت برای طراحی تابلو های برق میتوانید به راحتی استفاده نمایید، همچنین از امکانات این نرم افزار میتوانید در زمینه مورد نظر خود بهره بری لازم را داشته باشید
   در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان در مورد یادگیری نرم افزار های طراحی مهندسی با شماره ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ تماس حاصل فرمایید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

  • با سلام و احترام
   باید خدمت شما دوست عزیز عارض شم که هیچ کدام از این نرم افزار ها کار دیگری را انجام نمیدهند و جهت برآورده سازی هدف خاصی ساخته و تولید شده اند
   لذا مقایسه آن ها با یکدیگر صحیح نمیباشد
   برای مثال قدرت تری دی استودیو مکس در شبیه سازی فیزیکی انواعه بافت و متریال و انواع فرم احجام بی نظیر است، این دقیقاً همان نکته ایست که در خیلی از نرم افزار ها مانند رویت دیده نمیشود
   یا مثلاً رویت در اجرای سریع و از روی نقشه ی بنا ها امکانات و قابلیت های مثال زدنی ای را داراس که برای اجرای چنین ظرائفی در هر نرم افزار دیگری ما مستلزم صرف میزان زیادی وقت خواهیم بود
   از این رو بهتر است پس از دریافت مشاوره رایگان از شماره تماس ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ و نیاز سنجی اقدام به انتخاب نرم افزار هدف خود نمایید.
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 18. سلام
  ممنون از توضیحاتتون و اینکه میخواستم بدونم آیا رویت توی ایران هم تخمین هزینه مصالح رو میتونه برامون برآورده کنه؟

 19. استاد ببخشید من یه پلان از کد اوردم و می خوام توی رویت فاز دو کنم اما وقتی دیوارمو لایه بندی می کنم و بعد با پیک لاین دیوارمو ایجاد می کنم لایه هایی که از core boundry پایین ترن بیرون محدوده میفتن علتش چی می تونه باشه؟

 20. با سلام
  نرم افزار رویت به غیر از معماری توی چیزی میشه ازش استفاده کرد؟
  طرح های گرافیکی اگه بخوایم ایجاد کنیم میتونیم یا نه فقط به درد رشته معماری میخوره؟

  • با سلام و احترام حضور شریف شما همراه گرامی
   از نرم افزار رویت در زمینه هایی همچون معماری، سازه، طراحی نقشه ها و تابلو های برق و رشته های مربوط به مکانیک میتونید بهره برداری کنید.
   در خصوص سوال دوم شما باید بگم که استفاده از این نرم افزار در رشته های زیادی امکان پذیر هست، هر شخص با توجه به تجسم سه بعدی و دانش طراحی خودش میتونه از این نرم افزار در زمینه مورد نظر استفاده کنه، پس این موضوع کاملاً وابسته به کاربر نرم افزار خواهد بود
   اما توصیه میشه برای اجرای طرح های گرافیکی از نرم افزارهای مخصوص این رشته مثل فتوشاپ، افتر افکت و حتی در درجه بالا تر تری دی مکس استفاده بفرمایید.
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید