دوره رایگان آموزشی لومیون 

در این دوره چه می‌گذرد؟
بهترین و سریعترین راه یادگیری لومیون چیست؟
مخاطبین دوره چه افرادی هستند؟
امکانات دوره کدام است؟
آیا در انتهای دوره می‌توانم با استفاده از لومیون انیمیشن بسازم؟
آیا امکان مشاوره رایگان با استاد وجود دارد؟
پشتیبانی در این دوره چگونه است؟
شیوه تدریس در دوره‌های حضوری و آنلاین چگونه است؟
آیا دوره پیش رو پروژه محور است؟

سر فصل جلسات دوره چیست؟
سوالات متداول
لیست پروژه‌های و مشاهده ویدئو‌های آموزشی رایگان 🔥

مدت زمان مطالعه : ۱۵دقیقه

برای کسب درآمد بیشتر از معماری، با نرم‌افزار لومیون فیلم بسازید‌!

آیا می‌دانید دانشکده طراحی ملبورن یکی از استودیو‌های طراحی خود را، برای تسلط به فنون و تکنیک‌های فیلمسازی در اختیار دانشجویان ارشد معماری قرار داده است!؟ تا این اصول را در فیلم و انیمیشن‌های معماری خود به کار گیرند و هر دانشجو به عنوان طرح نهایی یک فیلم کوتاه بسازد!!!!

معماری همواره در حال تحول است و روش‌های ارائه، تغییر می‌کند شما چقدر به روز هستید! و همگام با این تغییرات پیش می‌روید؟

چگونه بین خودتان و دیگران تمایز ایجاد می‌کنید؟

قبل از این بسیاری از معماران طرح‌های خود را به صورت دستی و به شیوه‌های سنتی ارائه می‌کردند. اما برای باقی ماندن در بازار رقابتی معماری، باید منحصر به فرد و مبتکر باشید. امروزه مشتریان جزئی‌نگر هستند، هرچه بیشتر بتوانید کار خود را توصیف کنید، اعتبار بیشتری کسب خواهید کرد. روند رو به رشد نیاز مردم و تمایل داشتن به استفاده از خدمات لوکس معماری، طراحان را بر آن داشته تا ارائه متفاوت و خاصی از ایده‌های خود عرضه نمایند. از این رو علاوه بر طراحی مدل‌های سه‌بعدی با کیفیت، از رندر‌های خود انیمیشن‌هایی زیبا و در سطح عالی تولید می‌کنند تا حس فضا را به خوبی به مشتری انتقال دهند و او را در لحظه اول مجذوب و شیفته طرح خود کنند.

لومیون چیست؟

لومیون یک نرم افزار ساده و البته بسیار کاربردی در شبیه سازی‌های سه بعدیست که به همراه آرشیو بزرگی از آبجکت‌ها جهت اضافه کردن جزئیات بیشتر به پروژه و رندرینگ با سرعت بالا برای زمینه معماری طراحی شده است.

عموماً ایده‌ها و پروژه‌های سه بعدی در نرم افزارهای تخصصی مانند تری دی استودیو مکس مدلسازی شده، سپس برای ایجاد جزئیات بیشتر و پرداخت بصری و البته بهره‌مندی از سرعتی اعجاب انگیز در رندرگیری وارد Lumion می‌شوند.

Lumion از سلسله امکاناتی همچون رندرگیری VR در حالت پانوراما (واقعیت مجازی) برخوردار است، از این رو می‌توان به کمک این نرم افزار انیمیشن‌های خارق‌العاده و سریعی را بر اساس GPU  تهیه نمود، البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که لومیون برای خروجی‌های Still و ثابت نیز استفاده می‌شود و کیفیت بالایی را نیز در اختیار شما قرارخواهد داد.

 فیلم و انیمیشن حلقه گمشده معماران

فیلم‌سازی بیش از هر زمان دیگری به رشته معماری نزدیک شده است، اما در مدارس معماری آموزش مناسبی در زمینه فیلم‌سازی و انیمیشن وجود ندارد. این عدم آموزش اساسی‌ترین دلیل جذاب نبودن بسیاری از انیمیشن‌های معماری است. اگر ما به عنوان معمار قصد استفاده از رسانه‌های بصری را داریم، باید بیاموزیم که چگونه از آن به طور مناسب استفاده کنیم! به منظور به کارگیری موفقیت‌آمیز فیلم و انیمیشن، حداقل در حدی که برای فیلم‌های معماری مورد نیاز است، معماران باید با پویا نمایی و پیچیدگی‌ها و پتانسیل‌های آن آشنا شوند. علاوه بر افزودن زمان و حرکت به نمایش معماری، فیلم و انیمیشن می‌تواند احساس عمیق‌تری را از فضای معماری را خلق کند.

احساسات به حرکت گره خورده است، این قدرت بی‌نظیر انیمیشن است که با هیچ یک از فنون معماری یا رسانه‌های دیگر از هر نوع قابل مقایسه نیست. هیچ رسانه معماری نمی‌تواند فضا و محیط را به شیوه جذابی که فیلم نشان نمی‌دهد به نمایش درآورد. البته عناصر فیلم مثل موقعیت، حرکت، صدا، مونتاژ، نور، شخصیت، بافت، و بالاتر از همه، روایت و قصه گویی، توانایی اثرگذاری انیمیشن را تقویت می‌کنند.در روند طراحی معماری‌، پویا نمایی می‌تواند به عنوان ابزاری برای برای بهتر دیده شدن عمل کند. ایده‌ها و مفاهیم بسیار پیچیده معماری را می‌توان به روش ملموس و خوانا بیان کرد و به مخاطب و مشتری نشان داد.

چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

دوره لومیون، برای تمام کسانی که در دنیای معماری مشغول به کارند، آن‌هایی که طراحی می‌کنند، رندر‌های سه‌بعدی خلق می‌نمایند، مدیران شرکت‌های معماری، طراحان ارشد، معماران خلاق و تمام کسانی که قصد دارند در نگاه مشتریان خود بدرخشند و از هنر خود به کسب درآمد برسند مفید است. دوره لومیون و انیمیشن معماری مملو از تکنیک‌ها و فنونی است که با ترکیب هنر معماری و روش‌های فیلم سازی ارائه می‌گردد.

این دوره با یک هدف ویژه‌ای برگزار می‌شود که شما را در راه خلق انیمیشن‌های معماری موثر و پر جاذبه یاری دهد. ویدئو‌هایی که توجه عموم را به خود جلب می‌کند و پیامتان را به شفافیت عرضه می‌دارد و مشتریان‌تان را متقاعد می‌سازد تا با شما همکاری نماید.

اگر شما نو آموز هستید نگران نباشید تمامی نکته‌های بنیادین مورد نیاز در انیمیشن‌سازی معماری را خواهید آموخت که به بخشی از این عناوین اشاره‌ای گذرا شده است :

اصول و مبانی یک انیمیشن حرفه‌ای چیست؟

روند ساخت یک انیمیشن معماری چگونه است‌؟

چگونه در چند ثانیه از یک پروژه سه‌بعدی با تعداد بسیاری از متریال و پوشش گیاهی رندر بگیریم؟

چطور ما بین لومیون و نرم‌افزارهای سه‌بعدی دیگر مانند تری دی مکس، رویت، اسکچاپ و … تعامل ایجاد کنیم؟!

چطور از کتابخانه عظیم لومیون استفاده کنیم؟

چگونه متریال‌های واقعی بسازیم‌؟

قدم به قدم ساخت و ایجاد انواع اقلیم‌های جغرافیایی را می‌آموزید!

یاد می‌گیرید چطور از افکت‌ها و جلوه‌های ویژه در پروژه‌های خود استفاده کنید‌؟

کسانی که از کار با لومیون تجربه کمی دارند با استفاده از آموزش‌های این دوره نحوه‌ی خلق یک انیمیشن معماری را خواهند آموخت. این دوره شامل آموزش قدم به قدم نرم‌افزار و اجرای ده‌ها ورکشاپ است که شما را یاری می‌کند تا قدرت و مهارت کار با این نرم افزار را در حد فوق حرفه‌ای بدست آورید. حتی افراد قدیمی و کهنه کار نیز می‌توانند از این دوره بهره‌مند شوند و با شیوه و تکنیک‌های جدید به روشی تازه از لومیون برای توسعه کسب و کار خود بهره‌بردای کنند. روش آموزش استاد مهدی بندری در طول این دوره ارائه‌ی نمونه و مثال‌هاست، و تکنیک‌ها به صورت شیوه‌های کوتاه و قابل فهم ارائه شده است.

ما هیچ معمار و علاقه‌مند به هنر معماری را سراغ نداریم که بعد از این دوره رایگان پیشرفتی در کارش حاصل نشده باشد. با بهره‌گیری از نرم‌افزار جذاب، سریع و قدرتمند لومیون ۱۰ طرح و ایده‌های خود را در فضا به حرکت درآورید، انیمیشن‌های معماری با جزئیات خلق ‌کنید و مخاطبین خود را در نگاه اول تبدیل به مشتری نمایید.

قیمت یک انیمیشن معماری در هر ثانیه و دقیقه چگونه محاسبه می‌شود؟

شاید جالب باشد بدانید نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا، قیمت گذاری بر روی انیمیشن‌های معماری بسیار متفاوت است و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. و این عوامل تعیین کننده قیمت نهایی یک انیمیشن معماری در هر ثانیه است:

عامل اول : هزینه نیروی انسانی

اگر شما یک فریلنسر هستید می‌توانید در یک پروژه حقوق مشخصی را برای خود معین نمایید و به مشتری پیشنهاد دهید اما اگر شرکتی دارید و از وجود نیروهای متخصص در زمینه‌های ایده‌پردازی، ساخت انیمیشن سه‌بعدی و متخصص سی جی بهره می‌برید نیاز است تا هزینه نیرو‌های انسانی خود را برای به انجام رساندن یک پروژه محاسبه کنید و آن را در ارائه قیمت به کارفرما در نظر بگیرید.

عامل دوم : سخت افزار و نرم‌افزار و فرآیند رندرینگ

قطعا برای تهیه یک انیمیشن با کیفیت نیاز به سیستمی قوی دارید تا بتوانید رندرهای مشتری پسند تهیه نمایید که کارفرما حاضر باشد برای آن هزینه پرداخت نماید.

نکته قابل توجه ارتباط مستقیم تخصص نیروی انسانی و تجهیزات و سیستم است که هر دو این عوامل بر روی زمان اثرگذارند و این زمان است که در محاسبه نهایی هزینه یک انیمیشن نقش اصلی را ایفا می‌کند. از طرفی عوامل دیگر همچون میزان پیچیدگی یک صحنه و سوژه‌هایی که قرار است در صحنه به حرکت دربیایند قطعا در محاسبه هزینه موثر خواهند بود. مسلما یک صحنه‌ای که تماماً با تری دی مکس خلق شده باشد پیچیدگی‌های خودش را دارد چه برسد که شما برای ارائه بهتر آن انیمیت هم اضافه نمایید.

عامل سوم : زمان انیمیشن

طول فیلم و انیمیشن عامل دیگری است که بر روی محاسبه قیمت انیمیشن شما تأثیر می‌گذارد. معمولاً قیمت‌ها ثانیه به ثانیه و یا دقیقه به دقیقه اندازه‌گیری می‌شوند. مدت زمان بیشتر، هزینه بالاتر را در پی خواهد داشت. 

پروژه‌های شبیه‌سازی معماری به دو روش قیمت‌گذاری می‌شوند!

محاسبه کل پکیچ در پروژه‌های بزرگ

محاسبه هر شات در پروژه‌های کوچک

در بازار بین المللی شبیه‌سازی معماری در دنیا در استودیو‌ها و برای فریلنسر‌ها قیمت انیمیشن از ثانیه‌ای ۱۰ دلار تا ۱۰۰۰ دلار محاسبه می‌شود. فریلنسری باعث شده صنعت شبیه‌سازی رقابتی گردد و اگر شما قصد دارید قیمت انیمیشن رو بالا ببرید باید مهارتتان را افزایش دهید. برای سبکترین انیمیشن حداقل قیمت ثانیه‌ای ۲۰ دلار و دقیقه‌ای ۱۱۰۰ دلار محاسبه می‌گردد ولی در ایران نمی‌توانیم از این رقم‌ها استفاده کنیم اما در ایران می‌توانیم از ثانیه ۱۰۰ هزار تومان تا ثانیه‌ای ۵۰۰ هزار تومان معین کنیم و این بازه قیمت بر اساس عوامل بیان شده متغیر است.

با عطف به همین توضیحات لومیون به دلیل سهولت در کار و سرعت بالا در رندرینگ مقرون به صرفه‌ترین نرم‌افزار برای ساخت انیمیشن معماری است

در این دوره چه می‌گذرد؟

این دوره جامع یک کلاس آموزشی رایگان ۰ تا ۱۰۰ است که با شرکت در آن به کل مباحث نرم‌افزار لومیون مسلط می‌شوید. وجود طیف وسیعی از مشاغل مرتبط به زمینه معماری سبب گشته تا فرصت‌های شغلی و گردش مالی بسیاری در زمینه انیمیشن معماری خلق گردد.

آنچه در این دوره می‌آموزید:

ابزارها و تنظیمات لومیون و عملکرد هر کدام در هنگام اجرای پروژه

اصول و قواعد ساخت انیمیشن معماری

ساخت متریال های pbr و استفاده از متریال‌های آماده

انیمیشن‌سازی در اقلیم‌های متنوع

نحوه استفاده از کتابخانه مفصل لومیون ۱۰

خلق انیمیشن و واقعیت مجازی (VR)

پست پروداکشن و تدوین صدا تصویر نور و افکت در لومیون

چگونگی نور‌پردازی شب و روز

در این دوره کاملترین سرفصل‌های آموزشی به صورت آنلاین تدریس می‌شود. این دوره شامل ۳۰ جلسه است که علاوه بر آموزش آخرین ورژن نرم‌افزار لومیون‌، ورکشاپ و پروژه‌های متعددی را از صفر تا صد در طول دوره می‌آموزید. همچنین تکنیک‌هایی را فرا‌ می‌گیرید که به طور قابل توجهی سرعتتان در کار با لومیون را بالا می‌برد.

دوره پیش رو پروژه محور است:

تنها یادگیری ابزار و تنظیمات یک نرم‌افزار به شما کمک نمی‌کند تا بتوانید پروژه‌های حرفه‌ای انیمیشن‌های معماری کار کنید مگر بسیار خلاق باشید! اگر از قواعد و اصول اجرای پروژه اطلاعی نداشته باشید کارتان برای تعامل با نرم افزار بسیار سخت خواهد شد. در این دوره دانش‌پژوه، از جلسه اول درگیر کار عملی خواهد شد و تمرکز تنها بر روی مسائل تئوری نیست. انتخاب پروژه‌ها به گونه‌ای خواهد بود که شما پروژه‌ها با پیچیدگی و سختی گوناگون را تجربه نمایید و راه‌حل عبور از موانعی که ممکن است در آینده حین کار با آن مواجه شوید را می‌آموزید.

ویژگی‌های پروژه محور بودن دوره:

برای هر دوره پروژه‌ای به صورت یکتا و منحصر به فرد تعریف می‌شود یعنی نه در ادوار گذشته اجرا شده و نه در کلاس‌های آینده استفاده می‌شود.

درک عمیقی از نرم‌افزار پیدا خواهید کرد.

از این پروژه‌ها می‌توانید به عنوان رزومه‌کاری خودتان استفاده نمایید.

برای قبول و بستن قرارداد پروژه‌های حرفه‌ای اعتماد به نفس پیدا می‌کنید.

هیچ یک از این پروژه‌ها ترجمه و کپی نیست و به همت استاد مهدی بندری تهیه و تدوین شده است.

در این بخش لیست آموزش‌های رایگان را مشاهده می‌فرمایید

⚠️️ دقت نمایید! امکان دسترسی و مشاهده ویدئو‌های رایگان آموزشی لومیون با یک عضویت ساده در سایت امکان پذیر خواهد شد. از این رو لطفا ابتدا در سایت به رایگان عضو شوید و ثبت نام نمایید، سپس به راحتی ویدئو‌های آموزشی لیست زیر برای شما کاربر گرامی قابل ملاحظه خواهد شد.

شیوه تدریس در دوره‌های حضوری و آنلاین لومیون و انیمیشن معماری:

تهیه ویدئو از روند آموزشی : حین تدریس از کلاس، فیلم آموزشی تهیه می‌شود. که در پایان همان جلسه این فیلم‌های ضبط شده از روند کلاس بر روی وب سایت (irancgc.com) در بخش دوره‌های آموزشی از منوی بالا وب سایت قسمت دوره لومیون و انیمیشن معماری قرار می‌گیرد. ویدئو‌های کلاس به هنرجو کمک می‌کند تا تمام مفاهیم و ریزه‌کاری‌ها را جزء به جزء تا هر چند باری که نیاز دارد تکرار نماید و همین امر باعث فراگیری و تسلط بالا بر نرم افزار لومیون خواهد شد.

در پایان دوره متوجه خواهید شد که این دوره بیش از حد انتظار برای شما مفید بوده است. البته! به شرطی که در یادگیری و پیشرفت مصمم باشید و نهایت استفاده را از آموزش‌ها داشته باشید.

پیش نیازهای دوره لومیون چیست؟

شما در این دوره نیاز به تسلط به تری دی مکس دارید البته فرض ما بر این است که شما هیچ اطلاعاتی از نرم‌افزار لومیون ندارید و از مباحث مقدماتی تا فوق‌حرفه‌ای آموزش داده می‌شود.

شما به سیستم و لپ‌تاپ بسیار حرفه‌ای نیاز ندارید و یک سیستم معمولی در حد خوب هم می‌تواند نیاز شما را در این مرحله برآورده کند، می‌توانید قبل از شروع دوره با تیم فنی و واحد تخصصی سخت‌افزار مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران از طریق شماره واتس اپ ۰۹۰۱۴۸۶۶۶۳۸ و یا باشماره تلفن اختصاصی این واحد ۴۴۶۱۸۵۰۲-۰۲۱ تماس بگیرید و مشورت نمایید.

در انتهای دوره می‌توانم چه‌ چیزهایی در رزومه‌ام بنویسم؟

آمادگی دارید تا به‌عنوان یک شبیه ساز با مهارت انیمیشن‌سازی معماری در شرکت‌ها استخدام شوید.

می‌توانید پروژه‌های دانشگاهی، و تجاری خود را به سادگی اجرا نموده و کسب و کار شخصیه خودتان را شروع کنید.

مسیری برای شما باز شده که می‌توانید به سایر مشاغل مرتبط به زمینه سه‌بعدی وارد شده و مهارت‌های خود را ارتقا دهید.

✔ از طریق پروژه‌هایی که در طول دوره انجام داده‌اید یک رزومه حرفه‌ای دارید.

با ساختن یک پرتفولیو قدرتمند از نمونه‌های انجام داده شده در کلاس شانس خود را برای پذیرش در دانشگاه‌های خارجی و یا یافتن شغل مناسب در خارج از کشور بالا ببرید.

اکنون به نقطه‌ای رسیده‌اید که باید دستاورد تلاش و زحمت خود را ببینید و شیرینی قدم گذاشتن به دنیای حرفه‌‌ای را بچشید. بسیاری از هنرجویان مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران پس از اتمام دوره مشغول به کار شده‌اند و توانسته‌اند در ماه اول درآمدی بیشتر از مبلغ دوره داشته باشند. قطعا این موقعیت برای شما هم اتفاق می‌افتد، اگر علاقه و تلاش کافی را داشته باشید و یک روش اصولی برای موفقیت خود انتخاب کنید.

مخاطبین دوره لومیون

این دوره مناسب چه افرادی است؟

کسانی که به دنبال ماجراجویی و ساخت انیمیشن‌های حرفه‌ای هستند.

کسانی که به ایده‌های پولساز خود ایمان دارند و تنها به دنبال یک ابزار قدرتمند جهت پیاده‌سازی آن هستند.

افرادی که به دنبال ارتقای کیفیت طرح‌های معماری خود هستند و می‌خواهند قیمت پروژه‌های طراحی خویش را افزایش دهند.

کسانی که زمان کافی را دارند تا پروژه محور و طبق یک متد آموزشی استاندارد به یادگیری بپردازند.

افرادی که قصد دارند پس از مهاجرت در بهترین کمپانی‌ها به ساخت انیمیشن بپردازند.

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی‌شود؟

کسانی که با معمولی بودن مشکلی ندارند و از زندگی و مهارت‌های خود راضی هستند.

کسانی که تمرکز و پشتکار کافی برای یادگیری ندارند.

کسانی که به دنبال ایجاد تحول در زندگی خود نیستند.

کسانی که هنوز اصرار دارند تا با روش‌های سنتی منسوخ شده به درآمد برسند.

کسانی که قصد ندارند ایده‌های ناتمامشان را به سرانجام برسانند.

اگر در این دوره شرکت نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

هیچ اتفاق و تغییری رخ نمی‌دهد و همه چیز همانطور که هست باقی می‌ماند!

اما فراموش نکنید بسیاری هستند که به داشتن مهارت‌های محدود قانع نمی‌شوند! و همواره در حال یادگیری‌اند تا خود را تبدیل به ابر انسان‌های شکست ناپذیر کنند. بزرگترین پاداش‌‌ها و بیشترین رضایت‌ها از آن معماران و علاقه‌مندان است که در ارائه طرح معمارانه خود بسیار خوب هستند.

اراده کنید! و به آن ده درصد از افراد موفق حوزه کاریتان ملحق شوید و یادتان باشد آینده متعلق به افراد کارآمد است کسانی که نسبت به رقبای خود بیشتر می‌دانند و مهارت‌های بیشتری دارند .

با امکانات پشتیبانی دوره آشنا شوید !

تمام دانشجویان حضوری و آنلاین پس از ثبت‌نام به سامانه پشتیبانی دوره دسترسی خواهند داشت.

پشتیبانی به ۶ روش صورت می‌گیرد:

امکان ارسال پیام عکس و ویدئو از طریق پیام‌رسان آنلاین سایت

پشتیبانی از طریق تلفن و داخلی مخصوص پشتیبان ویژه دوره

ارتباط از طریق اینستاگرام با استاد و پشتیبان 

ارتباط از طریق واتس‌اپ با پشتیبان ویژه دوره

ملاقات حضوری با هماهنگی قبلی در موسسه با استاد و پشتیبان دوره به صورت نامحدود

اتصال به کامپیوتر دانشجو و بررسی مشکل

سوالات متداول

برای شرکت در این دوره باید چه چیز‌هایی را بدانیم‌؟

مباحث از پایه و به صورت گام به گام، آموزش داده خواهد شد. در حقیقت این دوره شما را از سطح مبتدی به حرفه‌ای خواهد رساند. تری دی مکس به عنوان پیش نیاز این دوره می‌باشد. پس از صحبت با مشاوران دوره اگر پیش‌نیازی لازم باشد به شما اطلاع داده می‌شود.

این دوره کجا برگزار می‌شود؟

این دوره به صورت آنلاین برگزار می‌شود و از هر کجای ایران (و دنیا) قابل استفاده خواهد بود. بعد از برگزاری هر جلسه ویدئو‌ها بر روی سایت آپلود خواهند شد و در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل با استاد و پشتیبان دوره در ارتباط خواهید بود.

با یادگیری مباحث این دوره، می‌توان متخصص شد؟

بله ، به شما تضمین می‌دهیم که نمونه مطالب این دوره آموزشی رایگان و مهارتی که کسب می‌کنید را در هیچ کجای ایران دریافت نخواهید کرد و در پایان شما به صورت کامل توان اجرای هر پروژه‌ای را خواهید داشت. تکالیف و تمرین‌های در طول دوره بر اساس برترین پروژه‌های واقعی و اجرا شده ارائه می‌گردد.

آیا شرکت‌کنندگان این دوره، آپدیت‌های بعدی دوره‌های آینده را دریافت می‌کنند؟

بله. تمامی شرکت‌کنندگان این دوره فایلها و ویدئوهای دوره‌های قبلی و آینده را به صورت رایگان دریافت می‌کنند، و پس از ثبت‌نام رایگان در دوره دسترسی به بخش ویدئو‌های آموزشی که شامل هزاران ساعت آموزش از دوره‌های برگزار شده است به صورت مادام‌العمر باز خواهد شد.

من در حال حاضر در رشته‌ای غیر مرتبط به لومیون و انیمیشن معماری شاغل هستم آیا می‌توانم در دوره شرکت کنم؟

بله می‌توانید در جهت یادگیری مهارت جدید و یا توسعه کسب و کار سنتی خود در این دوره شرکت نمایید و به راحتی بازدهی کاری و درآمدی خود را چندین برابر نمایید.

آیا در شرکت‌های بزرگ از لومیون استفاده می‌کنند؟

بله فناوری نرم‌افزار لومیون روز به روز رشد می‌کند و فراگیر شده است و بیشتر مورد توجه شرکت‌های معتبر در دنیا و ایران قرار می‌گیرد.

مدرس دوره:

با افتخار این دوره توسط استاد ارجمند مهدی بندری تدریس می‌شود.
دارای بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه سه‌بعدی و انیمیشن و جلوه‌های ویژه
برگزارکننده دوره‌های بین المللی تری دی استودیو مکس و وی ری در اروپا
مدرس مورد تایید کمپانی Chaos Group
مدرس مورد تایید کمپانی Autodesk

درخواست مشاوره رایگان با استاد و پشتیبان دوره:

شما این فرصت را دارید، تا با شماره ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ تماس بگیرید، و قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه استفاده نمائید و همچنین برای مشاوره با استاد و آشنایی با کلاس می‌توانید یک جلسه رایگان به صورت کامل سر کلاس حضور پیدا کنید که با نحوه آموزش آشنا شوید و اگر ابهاماتی در رابطه با دوره دارید برطرف نمایید.

اطلاعات دوره :

شروع دوره: در حال حاضر دوره به صورت آنلاین و رایگان در دسترس است.
ساعات برگزاری: هر ساعت از شبانه‌روز امکان اتصال به سایت و استفاده از آموزش‌ها فراهم است.
زمان دوره: ۱۰۰ ساعت + ۱۵۰ ساعت آموزش مکمل آنلاین
شهریه دوره: رایگان
مدرس: استاد مهدی بندری
مکان آموزش: مرکز کامپیوتر گرافیک ایران
آدرس: تهران، بزرگراه شهید ستاری شمال به جنوب، بعد از بلوار لاله، نبش بنفشه هفتم، پلاک یک، واحد چهار و هفت
تلفن: ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱

جهت مشاوره رایگان و چگونگی ثبت‌نام در دوره حضوری و آنلاین با شماره ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ تماس بگیرید

سر فصل‌های دوره و لیست عناوین آموزشی:

187 دیدگاه‌ها

 1. سلام دوستان ی سوال سخت افزاری داشتم
  سیستم من رم ۸ داره اما ورژن ۱۰ رو نصب کردم و چند تا پروژه ساده کار کردم باهاش مشکل نداشته ولی بنچ مارک مینیمم ۱۶ زده
  میخواستم بدونم برای پروژه های متوسط و سنگین جواب میده؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 2. سلام دوستان خوبین؟ من به یه مشکل برخوردم فایل لومیون رو باز می کنم اون پنجره اول کوچیکه و وسط صفحه س. و باز نمی شه نرم افزار تو همون حالت می مونه
  قبلا بارها اینطوری می شد ولی می بستمش دوباره باز‌می کردم درست می شد
  الان تو همون حالت می مونه دیگه
  باید چیکار کنم؟

 3. سلام وقتتون بخیر . من داشتم با لومیون کار میکردم که یک دفعه صفحه لومیون کاملا سفید شد و ارور ها مختلفی داد و گرافیک سیستمم بهم ریخته و سیستمم را ریستارت کردم و دوباره لومیون و باز کردم ولی هنوز وارد نشده از نرم افزار میپره بیرون .
  میشه لطفاً راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

 4. دوستان یه سوال
  متریال هایی که داخل خود لومیون هست خوب هستا ولی خیلی رئال و جذاب نیست. یه سری دوستان رندر هاشونو که می بینم خیلی کاراشون جذابه
  جدا از اینکه با انرپ کردن یه تکسچر می سازیم و بهش بامپ میدیم تا رئال تر شه ، راه های دیگه ای هم هست بشه متریال بهتری ساخت؟
  یا همون متریال های داخل لومیون رو با تنظیماتی که داره باید بالا پایینش کنیم تا به نتیجه خوب برسیم

  • با سلام و احترام
   این دو نرم افزار و یا بهتر است که بگوییم نرم افزار لومیون و موتور رندر وی ری قابل مقایسه با یکدیگر نیستند
   چراکه وی ری قابلیت های بسیار زیادی را در اختیار کاربر خود قرار میدهد که در تمامی زمینه های شبیه سازی و رندر گیری مورد استفاده قرار میگیرد
   اما در نرم افزار لومیون تمامی قابلبیت ها با زمینه معماری مناسب سازی شده اند تا در این رشته به خوبی بتوان از این نرم افزار از GPU Rendering بهره برداری نمود
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 5. سلام خیلی خوشحالم که این دوره رو راه اندازی کردین
  امیدوارم بتونیم با استفاده از این آموزش ها به یه سری مشکلاتی که همیشه با این نرم افزار و نرم افزار های دیگه ای که به صورت پایه ای برای مدلسازی ازشون استفاده میکنیم داشتیم غلبه کنیم.

 6. من قبلاً هم لومیون کار کردم منتها همیشه با استفاده از کتابخانه و متریال های انواع ابجکت ها به مشکل خوردیم میخواستم ببینم آیا راهی رو هم معرفی میکنید که بتونیم از همه متریال ها بر روی همه آبجکت های ورودی به کتابخانه استفاده کنیم؟

 7. سلام
  ببخشید میخواستم از تیم پشتیبانی سوال کنم که آیا در صورت مناسب نبودن کارت گرافیک برای Lumion 10 میتونیم کارت گرافیک لپ تاپ رو تغییر بدیم و مدل بهتری رو روش نصب کنیم؟
  در رابطه با هزینش هم میخواستم ببینم اگر اطلاع دارید یه اطلاعاتی بهم بدیم
  ممنون میشم

 8. سلام استاد
  این لومیون رو هم باید آدم بتونه خوب توی تری دی مکس و یا هر نرم افزار دیگه ای که میخواد طراحی کنه یه طرح و مدلسازی درست حسابی رو بیاره توش رندر بگیره دیگه به قول شما هر چقدر هم که تنظیمات رندر رو دست کاری کنیم اگه طرح خوب نباشه نمیشه کاریش کرد.
  در آخر میخوام تشکر کنم ازتون بخاطر این که هر روز به آموزه های ما اضافه میکنید.