دوره ‌آموزشی تری‌ دی ‌مکس

در این دوره چه می‌گذرد؟
چرا باید یک متخصص سه بعدی بشم؟
پیش نیازهای یادگیری تری دی مکس چیست؟
مخاطبین دوره چه افرادی هستند؟
امکانات دوره کدامند؟
در انتهای دوره چه‌ چیزهایی می‌توانم در رزومه‌ام بنویسم؟
آیا مدرک معتبر قابل ترجمه ارائه می گردد؟
درآمد متخصصان تری دی مکس چقدر است؟
مدرس دوره کیست؟
امکان مشاوره رایگان با استاد و پشتیبان دوره وجود دارد؟
پشتیبانی ۶ بعدی چگونه است؟
شیوه تدریس در دوره‌های حضوری و آنلاین چگونه است؟
آیا دوره پیش رو پروژه محور است؟
سر فصل جلسات دوره چیست؟
سوالات متداول
اراده آهنین‌ها
استعداد های ۵ ستاره
ثبت نام در دوره
آموزش‌های رایگان را اینجا ببینید 🔥

مدت زمان مطالعه : ۳۰ دقیقه

آیا دوست دارید تخصص‌هایی یادبگیرید که در ایران و خارج از ایران از آن کسب‌درآمد نمائید؟

دوست دارید ایده‌های درون ذهنتان را خودتان (بدون پرداختن هیچ هزینه‌ای به فرد دیگری) تبدیل به تصویر و آن را به مخاطبینتان ارائه نمایید؟

آیا دوست دارید علاوه بر اینکه یادبگیرید چگونه پروژه‌های سه‌بعدی دلخواه خودتان و افراد دیگر را اجرا نمایید، بیاموزید که چگونه از آموزش تری‌دی‌مکس به درآمد برسید؟

چرا از پک‌های بی‌محتوا و پرمدعای تکراری استفاده می‌کنید؟ 

پشتیبانی، رفع مشکل و پرسش و پاسخ با استاد به صورت حضوری و (((نه به شکل آنلاین با منتور))) چقدر برای شما ارزشمند است؟

یادگیری اصول اجرای انواع پروژه‌های سه‌بعدی فارغ از درجه سختی آن چقدر برای شما جذاب است؟

پاسخ اصلی سوالات بالا و خیلی پرسش‌های دیگر، یک دوره آموزشی جامع است.

 

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

دغدغه‌ی همه ما شغل مناسب و کسب درآمد از کاری است که داریم، کار کردن با نرم افزار تری دی مکس از پردرآمدترین مشاغل در تمام دنیا است، اما خیلی مهم است که از چه نقطه و با چه تکنیکی آموزش را شروع کنیم تا در میانه راه سر خورده و دلزده نشویم و بتوانیم سرانجام به کسب درآمد برسیم. این دوره آموزشی طوری طراحی شده است تا هنرجو در کمتر از ۴ ماه به صورت کامل به تری دی مکس مسلط گردد و بتواند پروژه‌های سخت و پیچیده را مدلسازی کند و سپس در مرحله خروجی گرفتن با موتور رندر وی ری نتیجه‌ای کاملاً طبیعی و چشم نواز بگیرد.

 

چرا باید تری دی مکس را یاد بگیرید و برای رسیدن به موفقیت شغلی در پروژه‌های معماری چه باید کرد؟

تسلط کامل بر تری دی مکس موجب می‌شود تا زمان و هزینه رسیدن به موفقیت در رشته معماری به طرز شگفت‌آوری کاهش یابد. شاید بپرسید چطور!!  “ارائه ایده و طرح به صورت دیجیتالی کلید موفقیت است” سالها از نقل این عبارت می‌گذرد و امروز به یکی از رایج‌ترین جملات برای توصیف مسیر موفقیت در معماری تبدیل شده است. شما با ارائه ایده و طرح به صورت سه بعدی می‌توانید بهترین شغل را در زمینه معماری بدست آورید.  آماده هستین تا تری دی مکس و وی ری رو یکبار به طور کامل فرا بگیرید!!! در این دوره با بهترین استاد بین المللی دنیای سه بعدی شروع می کنید.

لطفا به سوالات زیر توجه کنید:

آیا دوست دارید ایده‌های درون ذهنتان را (بدون پرداختن هزینه به تری دی مکس کار) تبدیل به طرح سه بعدی نمائید؟
آیا دوست دارید ضمن یادگیری تری دی مکس در معماری داخلی بیاموزید چگونه از این راه درآمدتان را افزایش دهید؟
‌ چرا ده‌ها نرم افزار ضعیف طراحی معماری می‌آموزید؟ یاد بگیرید تمام نیازهای خود را از خلق یک ایده تا اجرا به تری دی مکس بسپارید.
چرا بسیاری از معماران با وجود ارائه طرح‌های بی نقص، در معماری موفقیتی کسب نمی کنند؟
آیا تمایل دارید مهارتی یادبگیرید که در ایران و خارج از ایران از آن کسب‌ درآمد نمائید؟
یا روند مهاجرت و ادامه تحصیلتان را در کشورهای خارجی ممکن سازید؟
آیا بدون داشتن رندر سه بعدی با کیفیت می توان به جذب مشتری و پروژه امید داشت؟
آیا رندر در مدت زمان کم برای شما مهم است؟
یک رندر واقعی را چگونه می توان گرفت؟

پاسخ سوالات بالا، یک دوره آموزشی جامع است.

در این دوره می‌آموزیم که چطور در کوتاهترین زمان ممکن به یک متخصص تمام عیار در تری دی مکس تبدیل شویم. اگر آموزشگاه معتبر و مدرس قابلی نداشته باشیم مهمترین سرمایه یعنی زمان را از دست می دهیم. ” برای یادگیری تری دی مکس به یک برنامه آموزشی موثر نیاز داریم، باید مراحل یادگیری و تکالیف را با دقت و حوصله انجام دهیم، ممکن است طراحی سه بعدی در ابتدا زمان‌بر به نظر برسد ولی پس از پایانِ کار عملاً مسیر رشد شغلی شما را یک دهه کوتاهتر می‌نماید و آینده کسب و کارتان را بیمه خواهد کرد.”

اولین قدم برای موفقیت در مسیر یادگیری، انتخاب موسسه آموزشی و آموزگار معتبر است.

اراده آهنین‌ها:

دوره آموزشی تری دی مکس را با اراده آهنین‌هایش بیشتر بشناسید. برای پخش نظرات هر یک از همراهان ما روی گزینه ▶️ کلیک نمایید.

جناب آقای مهندس محمد‌علی دهنادپور

استاد بندری خیلی خصوصیت‌های خوب و ارزنده زیاد دارن ولی چیزی که به ذهنم میاد و به نظر خودم حیرت‌آوره  اینه که استاد بدون هیچ تپقی صحبت‌هاشون رو ادامه میدن به صورت لایو و اینکه یک جوری صحبتهاشون رو به مبحث بعدی ارتباط میدند که آدم همیشه حیرت می کنه و به نظر من استاد بندری یک اعجوبه است.

سرکار خانم مهندس مستانه کماندار

چند تا دفتر طراحی داخلی بودند که زنگ زدم که یکیشون گفت باید ۸ تا نرم‌افزار بلد باشی که من حتی اسمهای بعضی‌هاشونو نمی‌دونستم خیلی نا امید شدم دومین جا زنگ زدم گفتن که باید اتوکد و تری دی مکس بلد باشی!
۰۰:۱۷:۵۸

جناب آقای مهندس میثم نصیریان

به نظر من میاد که در واقع  تری دی مکس ارتباط بین ما و کارفرمای غیر فنی است و این موضوع خیلی در نتیجه کار تاثیر گذاره برای کسی خودش می‌خواد برای خودش کار کنه و حتماً باید به این ابزار مسلط باشه.
۰۰:۱۶:۰۵

جناب آقای مهندس امین باقرزاده

دنیای سه‌بعدی پر از دیتیله و کسی که نتونه خودش از صفر چیزی رو درست کنه عملا تری دی کار نیست.
۰۰:۱۶:۳۸

سرکار خانم مهندس افتخار یاوریان

استاد بندری همیشه پاسخگوی ما بودند یعنی فکر نمی‌کنم جایی یا لحظه‌ای سوالی داشته باشم و کلاس تموم شده باشه و استاد نتونن یا نخوان که پاسخگو ما باشن، همیشه چه در ابتدا یا انتهای کلاس و حتی در آنتراک‌های که بین کلاس داشتیم، همیشه پاسخگومون بودند و این موضوع خیلی می‌تونست برایمان انگیزه بخش باشه اینکه استاد انقدر دلسوز هستن، ما هم تلاش می‌کردیم شاید با یادگیری خودمون بتونیم اون انجام وظیفه رو در قبال تدریس ایشون داشته باشیم.
۰۰:۰۳:۵۱

جناب آقای مهندس کیانوش شهیاز

من علاوه بر اینکه به حوزه معماری علاقه‌مندم، به حوزه سینما و جلوه‌های ویژه هم علاقه هایی در وجود خودم حس می‌کنم و برنامه تری دی مکس و یادگیریش باعث شد پیش زمینه‌ای برای من فراهم کنه تا بتونم بیشتر بتونم با این برنامه‌های سه‌بعدی مثل زیبراش و مایا آشنا بشم
۰۰:۱۹:۱۱

جناب آقای مهندس مهدی لطفی

به نظر من استاد بندری اسب سرکش تر ی دی مکس رو رام کرده و به راحتی داره ازش سواری می‌گیره! یه مثالی هست می گن درخت چنار چرا انقدر ضخامت داره چون ثابته ! مصداقش خود استاد بندری ایشون سال‌های سال دارن روی تری دی مکس کار می‌کنن و حاصلش شده تبهر عالی در تری دی مکس!
۰۰:۰۹:۵۳

سرکار خانم مهندس شیوا اسلام‌پرست

چندین سال طول کشید تا من به این نتیجه برسم که بیام کلاس و  سعی کنم خودم رو تو این نرم‌افزار قوی کنم تا بتونم کسب و کار و درآمد خودم رو داشته باشه و بتونم کارایی که دلم می‌خواد رو ارائه بدم.
۰۰:۰۴:۳۶

جناب آقای مهندس علی حسینی

من نیاز به یک نرم‌افزاری داشتم تا ایده‌ها و تفکراتم رو توش پیاده کنم و بهترین و کاملترین نرم‌افزاری که به ذهنم رسید تری دی مکس بود
۰۰:۰۷:۳۴

جناب آقای مهندس شایان اسدی

وقتی خودم دارم یک سازه رو بنا می‌کنم خودم بهتر می‌تونم طراحی کنم و تری دی بزنم تا نفر دیگه ای اینکارو بکنه.
۰۰:۰۷:۱۹

جناب آقای مهندس حسن ملک محمدی

واقعیت کار من از اول با نرم‌افزار اسکچاپ و لومیون کار می‌کردم متاسفانه این نرم‌افزار اسکچاپ محدودیت‌های زیادی برای من در حوزه مادلینگ ایجاد می‌کرد.
۰۰:۲۱:۱۱

سرکار خانم مهندس محدثه وصالی

یه حرفی استاد بندری سر کلاس زدند که برای من خیلی جالب بود،گفتند در روز هزاران نفر دارن خدارو شکر می‌کنند و به هر شیوه‌ای دستشون رو میبرن بالا و میگن خدایا شکرت به خاطر چیزهایی که به من دادی ولی این شیوه شکرگذاری خیلی ساده است و هر کسی می‌تونه انجامش بده، پس بهتره با چیزهایی که خدا بهت داده شکر کنی و این برام خیلی جالب بود. و اینطوری نیست که تو فقط بگی خدایا من اینو می‌خوام‌، این تلاشه که تورو به اونجایی که می‌خوای می‌رسونه و باعث می‌شه لطف خدا شامل حالت بشه.
۰۰:۲۶:۳۲

سرکار خانم مهندس حمیده جوادی

استاد بندری دارن دلی یاد میدن و ابزارها رو جوری دارن یاد میدن که من به عنوان یک هنرجو  به عنوان کسی که می‌خوام از این نرم‌افزار استفاده کنم چه میز باشه چه صندلی باشه چه دکور خونه باشه همه رو بتونم انجام بدم و در واقع ماهیگیری رو یاد دادند و جوری یاد دادند که من اگر برم دریا بتونم ماهیگیری کنم! برم دریاچه بتونم ماهیگیری کنم! و تو حوضچه هم بتونم! و نه تنها ماهیگیری رو بلکه ماهی گرفتن رو به من یاد دادند.
۰۰:۰۲:۱۷

جناب آقای مهندس متین باقری

بعد از ۵ جلسه اول تری دی مکس، کلاس‌ها به صورت پروژه محور می‌شد و جلسه به جلسه باید پروژه انجام می‌دادیم و با استاد رفع اشکال می‌کردیم و اگر ایرادی داشتیم ازشون می‌پرسیدیم و مشکلمون رو رفع می‌کردند، و این موضوع باعث می‌شد که اشکالاتمون روی هم انبار نشه و تونستیم در طول دوره خیلی خوب پیشرفت کنیم.
۰۰:۰۸:۵۵

سرکار خانم مهندس معصومه سهرابی

بعد از چند بار گذروندن دوره تری دی مکس، با استاد بندری آشنا شدم و متوجه شدم دوره حضوری برگزار می کنن بدون معطلی ثبت نام کردم.
۰۰:۱۲:۵۸

سرکار خانم مهندس نازنین ابوطالبی

چندین سال پیش زمانی که رفتم پیش استادی که کارش خوب بود ولی به نظرم نحوه تدریس کردن بلد نبودن اون زمان این موضوع باعث شد که من واقعا نسبت به تری دی مکس یک فوبیایی رو پیدا کنم
۰۰:۰۴:۰۵

سرکار خانم مهندس ریحانه باباخانی

من تو این ۱۰ ساله که در حوزه معماری بودم با استاد‌های زیادی آشنا شدم، کلاس‌های زیادی رفتم و پک‌های زیادی رو تجربه کردم این دوره بهترین دوره‌ای بود که توی این ده سال شرکت کردم
۰۰:۱۹:۰۱

جناب آقای مهندس حامد پیری

وقتی با استاد بندری کار می‌کنم و و می بینم خروجی خوبی بهم میده این موضوع باعث می‌شه خودم بیشتر ذوق کنم و به همین خاطر به صورت مداوم در کلاسها حاضر می‌شم
۰۰:۱۵:۵۲

جناب آقای مهندس کسری فدوی

تو این دوره یک جمله استاد بندری باعث شد مسیر حرفه‌ای زندگی من مشخص بشه ، نکات و نشانه‌ها رو در زندگیتون جدی بگیرید.
۰۰:۰۵:۱۶

سرکار خانم مهندس مومنه رضایی

لیسانسم صنایع غذایی بود آشنایی نداشتم و با مشورتی که از دیگران گرفتم به این جمع‌بندی رسیدم که تری دی مکس حرفه‌ای ترین نرم‌افزاریه که در این زمینه وجود دارد
۰۰:۰۶:۳۳

سرکار خانم مهندس هانیه صفار پور

دوست دارم بگم که من اینجا زمان خیلی خوبی رو سپری کردم و با آدم‌های خیلی خوبی آشنا شدم‌، و زمان با کیفیتی رو گذروندم و دوستان با ارزشی به دوستانم اضافه شد و به نظر من اگر به تری دی مکس هر علاقه‌ای دارید و اگر می‌خواین مسیرتون رو به عنوان یک دیجیتال آرتیست ادامه بدید حتما به اینجا یک سری بزنید چون بسیار کمک کننده خواهد بود.
۰۰:۰۶:۱۷

سرکار خانم سهیلا سلمانی

از بچگی انیمه‌های سه‌بعدی رو خیلی دوست داشتم و دلم می‌خواست در حد چند تا نکته هم شده تر ی دی مکس رو یاد بگیریم، تر ی دی برای من مثل اقیانوسی می‌مونه که می‌تونم تا بینهایت توش آبجکت بسازم و شخصاً آبجکت ساختن برام هیجان‌انگیزه و خیلی دوست دارم.

میزان اعتبار یک آکادمی علمی، انتخاب بهترین مدرسین و امکانات آموزشی و همچنین نظرات مثبت و سازنده هنرجویان مجموعه است

آموزشگاه ما با ۲۰ سال سابقه مفتخر است که بیش از صد و ده دوره تری دی مکس را با حضور استاد مهدی بندری برگزار کرده است.
تهیه ویدئو از روند کلاس و قرار دادن بر روی وب سایت Irancgc.com
پشتیبانی به ۶ روش، در طول دوره از هنرجویان صورت می گیرد.
دسترسی مادام العمر به تمامی ویدئوهای متعلق به دوره‌ها
امکان حضور نامحدود بعد از اتمام دوره آموزشی در ادوار بعدی به صورت کاملاً رایگان
اجرای پروژه‌های منحصر به فرد در هر دوره
✔  آنچه در این دوره می‌آموزید برخواسته از سال‌ها تجربه و دانش کسب شده در دوره‌های متعددی‌ست که تا امروز در مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران انجام داده‌ایم.

 

وقتی قرار است ۴ ماه از وقت خود را صرف یادگیری کنیم باید بدانیم موقعیت شغلی نرم افزار تری دی مکس در ایران چگونه است؟ آیا شرکت در این دوره ارزش افزوده دارد؟

بیش از ۸۰ درصد شرکت‌های معماری مانند لیدرهای ایران (شارستان، مهراز، نقش جهان پارس و … ) تری دی مکس را برای پیاده‌‌سازی پروژه‌های خود انتخاب نموده‌اند و همین امر باعث شده برای این نرم افزار به شدت نیازمند نیروی متخصص باشند. اگر به دکوراسیون داخلی، معماری و دنیای سه بعدی و یا کسب درآمد از طریق فریلنسری (شخصی که به صورت پروژه ای و یا دورکاری فعالیت می‌کند) علاقمندید پس یک فرصت بسیار ویژه برای اشتغال پیش رویتان خواهد بود. شما می‌توانید با یادگیری این مهارت در ۴ ماه، آینده شغلی خود را بسازید. “تری دی مکس در حال حاضر، بزرگترین بازار کار و فرصت شغلی را در ایران و کشورهای توسعه یافته دارد.”

 

چرا باید تری دی مکس کار بشم؟

چون یادگیری تری دی مکس نقطه شروع و پیش نیاز فعالیت در بازار معماری است.
بیش از ۸۰٪ پروژه‌های معماری در شرکت‌ها با تری دی مکس اجرا می‌شوند.
در بین نرم افزارهای سه بعدی یادگیری تری دی مکس بسیار ساده‌تر است.
همه این شرکت‌ها به تری دی مکس کارهای حرفه‌ای  نیاز شدید دارند.
بعد ازاین دوره می‌توانید به صورت دور کار و فریلنسری در منزل، درآمد بالایی داشته باشید.
می‌توانید با یادگیری تری دی مکس مشغول به کسب درآمد دلاری شوید.

درآمد متخصصان سه بعدی خارج از ایران

طبق تحقیقات در سایت Glassdoor درآمد سالیانه یک تری دی مکس کار آن هم در سطح متوسط (Junior) در آمریکا حدود ۶۰،۰۰۰ دلار است.

درآمد متخصصان سه بعدی در ایران

طبق آگهی‌های سایت‌های کاریابی درآمد ماهیانه یک تری دی مکس‌ کار در ایران حداقل ۴.۵ تا ۵ میلیون تومان می‌باشد.

ثبت‌نام در این دوره مسیری روشن برای کسب درآمد:

با ثبت‌نام در این دوره از امتیازات ویژه آموزشی از جمله تضمین معرفی دانشجویان برتر برای استخدام در شرکت‌های معتبر همکار بهره‌مند شوید.

با سرمایه گذاری در این دوره:

برای خود در کمپانی‌های برتر ایرانی و خارجی موقعیت پر درآمد بسازید.
حداقل حقوق شما در اولین ماه پس از استخدام، دو برابر همین مبلغی خواهد بود که برای یادگیری در این دوره می‌پردازید. در این دوره فرصت دارید تا با صرف هزینه و زمان مشخصی روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید و دستاورد بزرگ‌تری داشته باشید. پس به این فکر کنید که اگر آن را از دست دهید، چه موقعیت بهتری را دارید تا جایگزین آن نمایید؟
شرکت تخصصی خود را در زمینه تری دی مکس راه‌اندازی نمایید.
تبدیل به فرد شناخته شده و برند بازار تری دی مکس شوید.
با ارائه رندر‌های جذاب و واقعی از رقبای خود پیشی بگیرید.
با سرمایه‌گذاری به میزان یک چهارم مبلغ اجرای یک پروژه می‌توانید در آینده هزاران بار این مبلغ را در کسب و کار خود بدست آورید و مهارت استفاده از تری دی مکس برای اجرای پروژه‌های نامحدود را یاد بگیرید.

شروع کردن همیشه سخته، ولی شما حتما از پسش بر میاین!💪

افراد زیادی هستند که به‌ واسطه تحصیل یا علاقه وارد حوزه سه بعدی می‌شوند اما بعد از مدتی از یادگیریِ بی‌حاصل خسته شده و آنطور که باید لذت نمی‌برند. در مسیر بدست آوردن خواسته‌ها و موفقیت باید استقامت داشته باشید و هزینه رشد خود را بپردازید. ما به شما کمک می‌کنیم تا در بین هزاران انتخاب سردرگم نمانید و بهترین تصمیم برای زندگی شغلی خود را بگیرید. اگر علاقمند به یادگیری طراحی سه بعدی هستید شرایط دوره‌ را مطالعه کنید و چنانچه باز هم تردید داشتید، با شماره تلفن ۴۴۶۱۸۵۰۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید تا مشاوران مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران شما را در انتخاب دوره مناسب راهنمایی نمایند.

 

در این دوره چه می‌گذرد؟

این دوره جامع یک کلاس آموزشی ۰ تا ۱۰۰ است که با شرکت در آن به کل مباحث نرم افزار تری دی مکس با “رویکرد معماری” مسلط می‌شوید. وجود طیف وسیعی از مشاغل مرتبط به زمینه‌ی معماری مانند طراحی کابینت، طراحی انواع سقف، کناف، طراحی نما، طراحی فضای شهری و دکوراسیون داخلی…. سبب گشته تا فرصت‌های شغلی و گردش مالی بسیاری در زمینه سه بعدی سازی معماری خلق گردد به همین علت دوره تری دی مکس در مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران با رویکرد معماری تدوین شده است.

در این دوره‌‌ کامل‌ترین سرفصل‌های آموزشی به صورت حضوری و آنلاین تدریس می‌شود. هنرجویان از مشاوره‌ی تیم‌های رفع اشکال و پشتیبانی مادام العمر بهره‌مند خواهند بود. هنرجویان تری دی مکس در طی این دوره، تمامی مهارت‌های لازم جهت ورود به بازار کار را کسب خواهند نمود و پس از ارزیابی جهت استخدام به شرکت‌های مورد تایید “مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران” معرفی خواهند شد.

در طول دوره رفتار مثبت‌کاری و روحیه کار تیمی را می‌آموزید. یاد می‌گیرید که چگونه در بروز مشکلات با تفکر انتقادی راه حل را بیابید. و همچنین تکنیک‌ها و روش‌‌های گرفتن یک پروژه از مباحثی است که استاد در طول کلاس مکرراً به آن خواهد پرداخت و نهایتاً مهارت محاسبه قیمت و زمان‌بندی اجرای یک پروژه واقعی را بدست می‌آورید.

این دوره شامل هر سه سطح مقدماتی، حرفه‌ای و فوق حرفه‌ای است که در طول ۳۰ جلسه از این سه سطح عبور می کنید. ضمنا از آخرین ورژن تری دی مکس و وی ری که اصلی ‌ترین نرم ‌افزارهای دوره هستند استفاده خواهد شد و در نهایت به کار با فتوشاپ تسلط کامل پیدا خواهید کرد و همچنین با پلاگین‌های متنوع و کاربردی در زمینه معماری آشنا می‌شوید.

آموزش کامل محیط نرم‌افزار شامل تمامی ابزارها و تنظیمات ،همراه با مثال مفهومی را خواهید داشت. اجرا و ساخت صدها فضای معماری منحصر به فرد را تجربه می‌نمایید، مدلسازی با شیوه‌های متنوع را خواهید آموخت، تحلیل ساختار مدل و انتخاب بهترین تکنیک مدلسازی را همراه با استاد یاد خواهید گرفت و در نهایت آموزش انیمیشن جهت ساخت پویانمایی معماری در تری دی مکس را می آموزید.

ضمناً در طول دوره مدلسازی انواع پروژه‌ها را تجربه خواهید کرد که روند اجرای صفر تا صد یک فضای داخلی، فضاهای مسکونی، اداری و تجاری و صنعتی را شامل می‌شود. یاد می‌گیرید تمام اشیاء داخل فضا را با جزئیات مدل نمایید و همچنین ۱۰ پروژه فضای خارجی شامل طراحی نما و لنداسکیپ را می‌آموزید.

دوره پیش رو پروژه محور است:

در این دوره، دانش‌پژوه از جلسه اول درگیر کار عملی خواهد شد و تمرکز تنها بر مسائل تئوری نیست. در ابتدای دوره پروژه‌ای تعریف می‌شود که همه‌ی هنرجویان بر روی آن همراه با استاد شروع به فعالیت می‌نمایند.“یعنی اجرای صفر تا صدی یک نمونه واقعی”

در طول دوره در هر بخش از آموزش تری دی مکس، پروژه‌ها با سبک‌های مختلف معماری (مدرن، کلاسیک، نئو کلاسیک و …) و در فضاهای متنوع (از بناهای معروف ایرانی تا فاخرترین بناهای دنیا) اجرا می‌گردد، که لیستی از این پروژه‌ها را کمی پایین‌تر ملاحظه می‌نمایید. نکته قابل توجه آن است که در هر دوره ۳۱ پروژه در تری دی مکس اجرا می گردد و با استفاده از موتور رندر وی ری نور‌پردازی، متریال دهی دوربین‌گذاری و نهایتاً رندرگیری می‌شود.

ویژگی‌های پروژه محور بودن دوره:

برای هر دوره پروژه‌ای به صورت یکتا و منحصر به فرد تعریف می‌شود یعنی نه در ادوار گذشته اجرا شده و نه در کلاس‌های آینده استفاده می‌شود.
تا به این لحظه بیش از ۱۱۰ دوره برگزار گشته این یعنی وجود هزاران ساعت آموزش ویدئویی بر روی سایت، در نتیجه پس از ثبت نام و پرداخت شهریه علاوه بر باز شدن دسترسی به بخش ویدئو‌های آموزشی دوره‌ای که ثبت نام کرده‌اید، تمامی ورکشاپ‌ها و دوره‌های برگزار شده قبلی نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد. که شامل هزاران ساعت آموزش است و به جرات می‌توان گفت بزرگترین آرشیو آموزشی نرم افزار تری دی مکس در ایران می‌باشد که مشابه خارجی ندارد.
از این پروژه‌ها می‌توانید به عنوان رزومه کاری خودتان استفاده نمایید.
هیچ یک از این پروژه‌ها ترجمه و کپی نیست و به همت استاد مهدی بندری تهیه و تدوین شده است.

پروژه‌های اجرا شده در طول دوره چه ویژگی دارند:

پروژه‌هایی که در قسمت پایین مشاهده می‌نمایید ، تماماً در طول دوره‌های آموزشی اجرا و مدلسازی شده‌اند. آموزش اجرای این پروژه‌ها در تری دی مکس در انحصار استاد ارجمند مهدی بندری است و  تا به حال توسط هیچ مدرسی صورت نگرفته است.

برای مشاهده ویدئو‌های آموزشی پروژه‌های زیر لطفا بر روی هریک از عناوین مورد علاقه کلیک نمایید

⚠️️ توجه کنید ! امکان دسترسی و مشاهده ویدئو‌های آموزشی این پروژه‌ها تنها در صورت ثبت‌نام در دوره، به صورت حضوری و یا آنلاین امکان پذیر است.

در این بخش لیست آموزش‌های رایگان را مشاهده می‌فرمایید

⚠️️ دقت نمایید! امکان دسترسی و مشاهده ویدئو‌های رایگان آموزشی این پروژه‌ها با یک عضویت ساده در سایت امکان پذیر خواهد شد. از این رو لطفا ابتدا در سایت به رایگان عضو شوید و ثبت نام نمایید، سپس به راحتی ویدئو‌های آموزشی لیست زیر برای شما کاربر گرامی قابل ملاحظه خواهد شد.

اجرای این پروژه‌ها توسط هنرجو مزایای بسیاری دارد از جمله:

هنرجو با تمرکز بر روی انواع فضاهای معماری مانند آپارتمانی، مسکونی و اداری، برج مخابراتی و تجاری، آسمان خراش و انواع فضاهای داخلی قادر است هر نوع فضا و آبجکتی را خلق نماید.
انتخاب سخت‌ترین ساختمان‌ها و فضاهای داخلی توسط استاد مهدی بندری در هر سبک معماری و اجرای آن در تری دی مکس فوبیا یادگیری این نرم‌افزار قدرتمند را از بین برده است.
در هر دوره با انتخاب ۳۱ پروژه منحصر فرد با رویکرد کاربردی جهت فعالیت در بازار کار بومی ایران آماده خواهید شد.
تمامی پروژه‌ها در دنیای واقعی ساخته و اجرا شده‌اند و هیچ یک از آنها طرحی بر روی کاغذ نبوده‌اند. که به معنای رعایت شدن جزئیات این ساختمان‌ها می‌باشد و برای دانشجو ضمن یادگیری نحوه اجرای پروژه‌های با جزئیات بالا در داخل نرم افزار، نکات آموزشی فراوانی را در زمینه طراحی و معماری خواهد داشت.
از جمله مزایای دیگر اجرای این پروژه‌ها شناخت موشکافانه طرح معماری ساختمان مورد نظر است.
به دلیل انتخاب بغرنج‌ترین و پیچیده ترین طرح‌ها، اجرای این پروژه‌ها از سوی هنرجو در طول دوره باعث ارتقاء درک فضایی و تحلیل هندسی خواهد شد.
در تمامی پروژه‌ها همه جزئیات در مقیاس حقیقی مدل خواهد شد.
ملاک انتخاب این پروژه‌ها دارا بودن بار آموزشی کافی و درگیر نمودن دانش پژوه با بخش کثیری از ابزارها و محیط نرم افزار است.
آموزش انواع شیوه‌ها و سبک‌های مدلسازی.
آموزش استراتژی اجرای پروژه‌های معماری یا به طور عامیانه از کجا اجرای یک پروژه را آغاز و به کجا و به چه شکلی آن را به اتمام برسانیم.

 

شیوه تدریس در دوره های حضوری و آنلاین:

● زمان بندی در هر جلسه: ۸۰ درصد زمان هر جلسه اختصاص به آموزش استاد دارد. و ۲۰ درصد زمان به کرکسیون تمرینات هنرجویان و پرسش و پاسخ تعلق می‌گیرد.

● تهیه ویدئو از روند آموزشی: حین تدریس از کلاس، فیلم آموزشی تهیه می‌شود. که در پایان همان جلسه این فیلم‌های ضبط شده از روند کلاس بر روی وب سایت (irancgc.com) در بخش دوره‌های آموزش از منوی بالا وب سایت قسمت دوره تری دی مکس در معماری قرار می‌گیرد. ویدئو‌های کلاس به هنرجو کمک می‌کند تا تمام مفاهیم و ریزه‌کاری‌ها را جزء به جزء تا هر چند باری که نیاز دارد تکرار نماید و همین امر باعث فراگیری و تسلط بالا بر نرم افزار تری دی مکس خواهد شد.

● مشخص نمودن تمرین و پروژه در هر جلسه: در پایان هر جلسه متناسب با مطالب آموزش داده شده، تمرین‌هایی جهت انجام در منزل برای هنرجویان ارجمند تعریف خواهد شد که این تمرین‌ها قلب یادگیری و بهترین راه برای تثبیت اطلاعات آموزش داده شده در ذهن می‌باشد.

● کنترل و کرکسیون تمرین‌‌ها در هر جلسه: ۲۰ درصد از زمان ابتدایی هر جلسه به کرکسیون نمودن تمرین‌های انجام شده در منزل هنرجویان، پرسش سوالات و مشکلات از استاد و رفع اشکال نمودن از تمرین‌های هنرجویان سپری خواهد شد که در این زمان استاد با بررسی جامعی که بر روی تمرین‌های هنرجویان گرامی انجام می‌دهد در صورت وجود مشکلات مختلف فنی و هنری آنها را رفع نموده تا هنرجویان عزیز در آینده در صورت برخورد با مشکلات مشابه راه حل عبور از آنها را بدانند.

در پایان دوره متوجه خواهید شد که این دوره بیشتر از حد انتظار برای شما مفید بوده است. البته! به شرطی که در یادگیری و پیشرفت مصمم باشید و نهایت استفاده را از آموزش‌ها داشته باشید.

 

پیش نیازهای یادگیری تری دی مکس چیست؟

این دوره پیش‌نیاز خاصی ندارد و تنها کافی است انگیزه و زمان کافی برای شروع دوره داشته باشید.
تسلط به نرم افزار اتوکد برای یادگیری تری دی مکس اهمیت چندانی ندارد.
در صورت لزوم هر گونه پیش‌نیازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
شما به سیستم و لپ‌تاپ بسیار حرفه‌ای نیاز ندارید و یک سیستم معمولی در حد خوب هم می‌تواند نیاز شما را در این مرحله برآورده کند، می‌توانید قبل از شروع دوره با تیم فنی و واحد تخصصی سخت افزار مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران از طریق شماره واتس اپ ۰۹۰۱۴۸۶۶۶۳۸ و شماره تلفن اختصاصی این واحد ۴۴۶۱۸۵۰۲-۰۲۱ تماس بگیرید و مشورت نمایید. مهم‌ترین پیش‌نیاز دوره تری دی مکس این است که جسور و مصمم باشید و تحت هیچ شرایطی کم نیاورید.

سر فصل جلسات دوره

به علت حجم بالای مطالب آموزشی دوره و زیاد بودن عناوین جلسات، سرفصل‌های آموزشی در قالب فایل PDF قابل دانلود است. همچنین با مراجعه به انتهای صفحه نیز امکان مشاهده این سرفصل‌ها وجود دارد.

هزینه خودآموزی بیشتر از هزینه شرکت در دوره است:

Self Study: یعنی استفاده از مقالات اینترنتی، یوتیوب، مشاهده ویدئوهای کوتاه و منقطع در آپارات و یا سی دی های آموزشی ارزان قیمت بی‌محتوا اما پر ادعا ،همانطور شما بهتر می‌دانید آموزش روش دارد و نیازمند تجربه است.

● از لحاظ زمانی، آموزش دیدن تحت یک دوره وقت زیادی را برای شما ذخیره می‌کند. اگر برای متخصص شدن در زمینه‌ای با استفاده از خود آموزی (Self Study) زمانی معادل یکسال نیاز باشد، یک دوره آموزشی معتبر و با کیفیت می‌تواند این زمان را برای شما نصف کند. در این دوره شما علاوه بر آموزش تئوری، فرصت تست دانش، تسلط بر مباحث و انجام پروژه‌های واقعی را پیدا می‌کنید. احتمالا در دنیای امروز ثروتی بالاتر از وقت وجود ندارد و هوشمندی زیادی می‌خواهد که فردی هزینه تکرارشدنی مانند پول را، فدای هزینه تکرار نشدنی مانند زمان کند.

● از لحاظ روش‌های آموزشی، بهینه‌تر است که کوتاه‌ترین و مطمئن‌ترین راه‌ها را برای آموزش طی کنیم. بسیاری از مسائل علاوه بر داشتن یک راه‌حل کلی و اصولی دارای تکنیک‌های ساده‌تری نیز هستند. بدیهی است که برخی‌ها این توانایی را دارند تا به زبانی ساده و مطمئن دانش خود را به بقیه منتقل کنند. مدرس با تجربه‌ای که راه‌های سریع و درست را طی کرده می‌تواند مسیر یادگیری شما را بسیار هموار کند تا زودتر به اهداف خود و کسب درآمد برسید.

 

در انتهای دوره می‌توانم چه‌ چیزهایی در رزومه‌ام بنویسم؟

آمادگی دارید تا به‌عنوان یک تری دی مکس کار تمام عیار در شرکت‌ها استخدام شوید.
می‌توانید پروژه‌های دانشگاهی، و تجاری خود را به سادگی اجرا نموده و کسب و کار شخصی خودتان را شروع کنید.
مسیری برای شما باز شده که می‌توانید به سایر مشاغل مرتبط به زمینه سه بعدی وارد شده و مهارت‌های خود را ارتقا دهید.
از طریق پروژه‌هایی که در طول دوره انجام داده‌اید یک رزومه حرفه‌ای دارید.
با ساختن یک پرتفولیو قدرتمند از نمونه‌های انجام داده شده در کلاس شانس خود را برای پذیرش در دانشگاه‌های خارجی و یا یافتن شغل مناسب در خارج از کشور بالا ببرید.

اکنون به نقطه‌ای رسیده‌اید که باید دستاورد تلاش و زحمت خود را ببینید و شیرینی قدم گذاشتن به دنیای حرفه‌‌ای را بچشید. بسیاری از هنرجویان مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران پس از اتمام دوره مشغول به کار شده‌اند و توانسته‌اند در ماه اول درآمدی بیشتر از مبلغ دوره داشته باشند. قطعا این موقعیت برای شما هم اتفاق می‌افتد اگر علاقه و تلاش کافی را داشته باشید و یک روش اصولی برای موفقیت خود انتخاب کنید.

 

سیستم امتیازدهی و انتخاب دانشجویان برتر چگونه است؟

سیستم امتیازدهی بر مبنای xp مخفف Experience به معنی تجربه و خبرگی انجام می‌شود. به امتیازاتی گفته می‌شود که دانشجویان دوره در قبال انجام فعالیت‌های علمی و تجربی کسب می‌کنند. در طول دوره به هر کدام از فعالیت‌های دانشجویان مانند مشاهده ویدئو کلاس‌ها، انجام تمرین‌ها، میزان مشارکت در پاسخگویی به سوالات سایر افراد، میزان انجام پروژه‌ها و آزمون‌ها امتیازی در واحد xp تعلق می‌گیرد و دانشجویان طبق بیشترین xp دریافتی رتبه‌بندی می‌شوند. در پایان دوره دانشجویانی که امتیاز بیشتری به‌دست آورده‌اند به‌ عنوان نفرات برتر دوره شناخته خواهندشد و به شرکت‌های برتر جهت استخدام معرفی می‌شوند.

مخاطبین دوره:

کسانی که به دنبال افزایش دانش و درآمد خود هستند. شرط حضور در این دوره علاقمند بودن به تری دی مکس و حوزه سه بعدی است و فرقی نمی‌کند ۹ ساله باشید یا ۹۹ ساله.

این دوره برای چه متخصصانی توصیه می‌شود؟

معماران و طراحان دکوراسیون داخلی
طراحان کابینت
مهندسین شهرسازی و عمران
طراحان صنعتی
طراحان بازی‌‌های رایانه‌ای
طراحان شخصیت
گرافیست‌ها
علاقمندان به حوزه انیمیشن معماری

این دوره برای چه افرادی توصیه می‌شود؟

این دوره مناسب تمام افرادی است که به فکر راه اندازی کسب و پیشه‌ای جدید و پولساز هستند.
مناسب کسانی است که می‌خواهند شغلی داشته باشند ولی امکان خروج از منزل را به راحتی ندارند.
افرادی که پروژه‌های سه بعدی اجرا می‌کنند ولی به دنبال ارتقای کیفیت کار خود هستند و می‌خواهند قیمت پروژه‌های طراحی خویش را افزایش دهند.
کسانی که می‌خواهند از طریق پروژه‌های معماری و سه بعدی به درآمد برسند.
کسانی که می‌خواهند یک مسیر آموزشی مطمئن برای خود انتخاب کرده و همراه همیشگی مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران باشند.
کسانی که زمان کافی را دارند تا پروژه محور و طبق یک متد آموزشی استاندارد به یادگیری بپردازند.
افرادی که تصمیم به مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از ایران دارند.

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی‌شود؟

کسانی که از درآمد کنونی خود رضایت کامل دارند.
کسانی که به کسب درآمد در منزل نیاز ندارند.
کسانی که پشتکار لازم را برای یادگیری ندارند.
کسانی که هنوز اصرار دارند تا با روش‌های سنتی منسوخ شده به درآمد برسند.
کسانی که عزم لازم برای راه اندازی کسب و کار جدید و یا انتخاب شغل جدید را ندارند.
کسانی که به دنیای دیجیتال جهت افزایش درآمد اعتقادی ندارند.
کسانی که برنامه ای برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از ایران ندارند.

مقایسه ما با مراکز دیگر:

همانطوری که می‌دانید، در حال حاضر مراکز و اشخاص متعددی در ایران مشغول به برگزاری دوره‌های سه بعدی هستند. در این بین، انتخاب بهترین دوره و مدرس بسیار مهم می‌باشد و قطعاً با تبلیغات ضد و نقیض دوستان یا آموزشگاه‌ها مواجه می‌شوید که تصمیم‌گیری را برایتان سخت می کند. با مطالعه جدول زیر می‌توانید با بخشی از امکانات این دوره در آموزشگاه ما آشنا شوید.

شرکت در این دوره شما را بی نیاز از هر نوع آموزش خواهد کرد.

اگر نگران هزینه مالی هستید، شما با یکبار پرداخت هزینه دوره از مزایایی مانند:

پشتیبانی در طول دوره
پشتیبانی مادام العمر پس از پایان دوره
پشتیبانی مادام العمر پس از استخدام
امکان تجدید دوره رایگان
دسترسی به هزاران ساعت آرشیو آموزشی به صورت مادام العمر
مشاوره و راهنمایی خرید سخت افزار
پشتیبانی نرم افزاری در طول و پس از پایان دوره
دسترسی رایگان به آپدیت‌های آموزشی به صورت مادام العمر پس از دوره
دسترسی رایگان به آپدیت‌های نرم افزاری به صورت مادام العمر پس از دوره
جلسات مشاوره با مدرس در طول و پس از دوره
شرکت در آزمون‌های جامع در طول دوره
صدور گواهی و دانشنامه در انتهای دوره پس از کسب نمره قبولی در آزمون آنلاین و عملی
حضور در کانال تلگرام دوره
دریافت تایید فنی از مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران
پیگیری وضعیت دانشجو توسط پشتیبانی موسسه
معرفی دانشجویان برتر به شرکت‌های مطرح

اگر نگران آینده شغلی خود پس از اتمام دوره هستید! خوب است بدانید مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران با سابقه ۲۰ساله در زمینه آموزش به لطف ایزد منان توانسته است نیروهای متخصص بسیاری را راهی شرکت‌های معتبر نماید. در صورتی که تمایل دارید تا قبل از اقدام قطعی برای ثبت نام نگرانی‌های خود را برطرف سازید می‌توانید از امکان مشاوره با استاد و یک جلسه حضور رایگان در دوره‌های در حال برگزاری قبل از شروع کلاس جدید استفاده نمایید.

پشتیبانی دوره‌ چگونه است؟

بازه پشتیبانی به صورت مادام العمر در طول و پس از اتمام دوره ادامه دارد و پس از استخدام نیز به صورت دائمی از پشتیبانی بهره‌مند هستید. مدرسان و منتورهای هر دوره موظف به پاسخگویی منظم به دانشجویان و در صورت لزوم جلسه مشاوره حضوری و تلفنی هستند. از دانشجویان انتظار می‌رود که به‌طور مرتب بازخوردهای مثبت و منفی خود را درباره نحوه پاسخگویی و کیفیت کلی دوره‌ها اعلام کنند تا مشکلی در روند یادگیری و آموزش ایجاد نشود.

 

ارائه معتبرترین مدرک قابل ترجمه:

ارائه معتبرترین مدرک مورد تایید تمامی شرکت های معماری، طراحی، تبلیغاتی، صنعتی و…، مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران با برگزاری بیش از ۱۰۰۰ کارگاه تخصصی در حوزه آموزش تری دی مکس و وی ری؛ به عنوان معتبرترین آکادمی تخصصی در این حوزه شناخته می‌‌شود. مدرک ارائه شده مورد تایید برندهای معتبر و فعال در حوزه کسب و کارهای سه بعدی است. در انتهای دوره در صورتی که حد نصاب نمره قبولی در دو آزمون آنلاین را کسب نمایید، و همچنین تمرینات سر کلاس را تکمیل نمایید برای شما هنرجوی عزیز مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای و قابل ترجمه قوه قضاییه و دارای مهر دادگستری و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی صادر خواهد شد.

سوالات متداول

۱. برای شرکت در این دوره باید چه چیز‌هایی بدانیم؟
مباحث از پایه و به صورت گام به گام، آموزش داده خواهد شد. در حقیقت این دوره شما را از سطح مبتدی به حرفه‌ای خواهد رساند. نیازی به هیچ پیش زمینه و دانشی نیست. پس از صحبت با مشاوران دوره اگر پیش نیازی لازم باشد به شما تقدیم می‌شود.

۲. این دوره در کجا برگزار می شود؟
این دوره به صورت حضوری در تهران در محل آموزشگاه برگزار می‌شود و دسترسی ویدئو‌های آموزشی به صورت آنلاین از هر کجای ایران (و دنیا) امکان پذیر است. بعد از برگزاری هر جلسه ویدئو‌ها بر روی سایت آپلود خواهند شد و در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل با استاد و پشتیبان دوره در ارتباط خواهید بود.

۳. من در تهران نیستم، می‌توانم در این دوره شرکت کنم؟
بله ،می‌توانید به صورت آنلاین در این دوره شرکت نمائید و پکیج کامل فیلم آموزشی و تکالیف هر جلسه را سه ساعت بعد از اتمام کلاس حضوری از روی سایت با نام کاربری خود دریافت و دانلود نمایید. فراموش نکنید که از پشتیبانی و سایر مزیت‌ها نیز بهره‌مند هستید.

۴. آیا در صورتی که در دوره به صورت آنلاین شرکت کنم می‌توانم از جلسات رفع اشکال به صورت حضوری استفاده کنم؟
بله ، پس از هماهنگی با پشتیبان دوره می‌توانید از جلسات رفع اشکال حضوری استفاده کنید.

۵. من الان امکان شرکت در دوره رو ندارم اگر به صورت آنلاین استفاده کنم بعداً می‌تونم حضوراً هم در دوره شرکت کنم؟
بله، شما از لحظه‌ای که ثبت نام می کنید هنرجوی دوره محسوب می‌شوید و نوع استفاده از دوره به صورت حضوری و آنلاین بسته به شرایط و انتخاب خود شماست، به دلیل وجود امکان تجدید دوره رایگان می‌توانید هر چند بار که بخواهید در دوره به صورت حضوری شرکت کنید حتی اگر بار اول به صورت آنلاین ثبت نام کرده باشید.

۶. تفاوت دوره حضوری و آنلاین آموزش جامع تری دی مکس و وی ری در چیست؟
شرکت‌کنندگان دوره حضوری، علاوه بر دانلود جلسات آموزشی می‌توانند در کلاس حضوری شرکت نمایند و با استاد و سایر دانشجویان در تعامل باشند. شرکت‌کنندگان دوره آنلاین نیز می‌توانند فیلم آموزشی کلیه جلسات و پکیج تکالیف را دانلود نمایند. از لحاظ مزایای پشتیبانی و … هیچ تفاوتی با هنرجویان حضوری ندارند.

۷. با یادگیری مباحث این دوره، می‌توان متخصص شد؟
بله ، به شما تضمین می‌دهیم که نمونه مطالب این دوره آموزشی و مهارتی که کسب می‌کنید را در هیچ کجای ایران دریافت نخواهید کرد و در پایان شما به صورت کامل توان اجرای هر پروژه‌ای را خواهید داشت. تکالیف و تمرین‌های در طول دوره بر اساس برترین پروژه‌های واقعی و اجرا شده ارائه می‌گردد.

۸. آیا قیمت این دوره مناسب است؟
مبلغ شرکت در این دوره کمتر از هزینه‌ای است که شما برای اجرای یک پروژه باید پرداخت نمایید با این تفاوت که با این آموزش می‌توانید هرچقدر پروژه که خواستید اجرا نمایید. در ضمن مبلغی که شما بابت این آموزش پرداخت می‌نمایید کم ریسک ترین سرمایه گذاری است که انجام می‌دهید، یعنی سرمایه گذاری روی خودتان . شما در این دوره نکات و تجربیاتی را خواهید آموخت که فقط در این دوره قرار دارد و اگر از آنها استفاده کنید خیلی سریع می‌توانید شروع به کسب درآمد کنید و حتی چندین برابر هزینه دوره رو بدست بیارید. لازمه بدونید که فقط از همین دوره بیش از صدها نفر در شرکت‌های مختلف استخدام شدند و هزینه دوره را در ماه اول استخدام خود بدست آوردند. هزینه‌ای که برای این دوره می‌پردازید یک سرمایه گذاری برای آینده شماست.

۹. آیا شرکت کنندگان این دوره، آپدیت‌های بعدی دوره‌های آینده را دریافت می کنند؟
بله. تمامی شرکت کنندگان این دوره (چه به صورت حضوری چه آنلاین) فایلها و ویدئوهای دوره‌های قبلی و آینده را به صورت رایگان دریافت می‌کنند، و پس از ثبت نام در دوره دسترسی به بخش ویدئو‌های آموزشی که شامل هزاران ساعت آموزش از دوره‌های برگزار شده است به صورت مادام العمر باز خواهد شد.

۱۰. آیا در هر دوره پروژه‌ها یکسان می باشد؟
خیر. در هر دوره پروژه‌های جدید و منحصر به فردی تهیه و تدوین خواهد شد. ضمناً شما هنرجوی گرامی علاوه بر تعداد زیاد پروژه‌هایی که در دوره‌ی خود می‌آموزید، به تعداد زیادی پروژه و ورکشاپ دیگر جهت تمرین و افزایش دانش و تکنیک فردی دسترسی خواهید داشت.

۱۱. امکان ضبط صدا یا ویدئو در طول دوره وجود دارد؟
قطعا بله، هدف اصلی ما انتقال کامل مفاهیم است و با توجه به حجم بالای محتوای ارائه شده در کلاس امکان یادگیری و به ذهن سپاری آن برای شرکت کنندگان وجود ندارد. در پایان هر جلسه فایل ارائه و ویدئوی آموزشی پس از ۳ ساعت بر روی سایت قرار می‌گیرد و در طول جلسه نیز محدودیتی برای ضبط صدا یا ویدئو توسط شرکت کنندگان وجود ندارد.

۱۲. آیا امکان پرسش و پاسخ در طول جلسه وجود دارد؟
قطعا بله، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این دوره آموزشی سوالات شماست. مهمترین هدف ما از برگزاری جلسات آموزشی به صورت حضوری، تعامل پویا و سازنده با شرکت‌کنندگان است. شما می‌توانید کلیه سوالات و ابهاماتی که در طول کلاس ایجاد می‌شود را مطرح کرده و پاسخی دقیق و مستند دریافت کنید. همچنین سوالاتی که توسط سایر شرکت‌کنندگان پرسیده می‌شود دریچه جدیدی از دغدغه‌ها و مشکلات متخصصین را پیش روی شما باز می‌کند.

۱۳. من فقط به بخش خاصی از این آموزش نیاز دارم آیا امکان خرید این بخش خاص هست؟
خیر، از آنجایی که مطالب کل دوره پیوستگی دارد باید تمام آموزش‌ها را از ابتدا تا انتها دنبال نمائید تا به نتیجه برسید. در مطالب آموزشی نکاتی وجود دارد که به صورت زنجیره‌ای به آموزش‌های قبلی و بعدی در ارتباط است به همین دلیل امکان دسترسی به بخشی خاص وجود ندارد.

۱۴. پرداخت هزینه برای این دوره توجیه اقتصادی دارد؟
در شرایط فعلی کشور که نبود متخصص در تمامی عرصه‌ها بسیار مشهود است مهارت سه بعدی در کنار دانش نرم افزاری به شما کمک می کند اول از همه شغل مناسبی در حوزه طراحی سه بعدی در زمینه معماری و ساختمان، طراحی کابینت، طراحی کاراکتر جهت ساخت انیمیشن و… پیدا کنید، همچنین به شما امکان دور کاری می‌دهد تا بتوانید در منزل و با کامپیوتر شخصی به عنوان یک متخصص ، خودتان درآمد کسب کنید. نکته مهم تر اینکه با یادگیری این تخصص‌ها می‌توانید با دانش خوب در زبان انگلیسی برای شغل‌های دورکاری در خارج از کشور Apply کنید و به صورت دلاری درآمد داشته باشید.

۱۵. من در حال حاضر در رشته ای غیرمرتبط به تری دی مکس شاغل هستم آیا می‌توانم در دوره شرکت کنم؟
بله می‌توانید در جهت یادگیری مهارت جدید و یا توسعه کسب و کار سنتی خود در این دوره شرکت نمایید و به راحتی بازدهی کاری و درآمدی خود را چندین برابر نمائید.

۱۶. آیا می‌توانم شغل مناسبی متناسب با این دوره داشته باشم؟
شرکت‌های مهم و معتبر زیادی برای جذب فارغ التحصیلان دوره‌های آموزشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند و علاوه بر آن فعالیت به عنوان فریلنسر (آزاد کار) برای شما بسیار میسر خواهد بود.

۱۷. برای شرکت کنندگان گواهی معتبر صادر می شود؟
اعتبار یک تری دی مکس کار ماهر، سرعت مادلینگ و کیفیت رندر اوست و توانمندی یک متخصص تری دی مکس با نمونه کارها و تجربیاتش سنجیده می‌شود. آنچه در این دوره می‌آموزید ترکیبی هنرمندانه از دانش روز و تجربه متخصصین است که با پشتکار و تکرار توسط خودتان به یک مهارت درآمدزا تبدیل می‌شود. شما پس از پایان دوره و دریافت رتبه xp که با توجه به انجام تکالیف، تحویل پروژه‌ها در طول دوره کسب نمره قبولی در آزمون محاسبه می‌گردد مجاز به دریافت گواهی پایان دوره خواهید شد. به واسطه اعتبار و سابقه درخشان آموزشگاه در اثر همکاری با استاد مهدی بندری در حوزه سه بعدی این مدرک برای بسیاری از شرکت‌ها و برندهای معتبر ایرانی شناخته شده است. ضمن اینکه دانشنامه صادر شده از سوی آموزشگاه، مدرک سازمان فنی حرفه‌ای و قابل ترجمه است.

۱۸. اطمینان ندارم این دوره برای من مفید باشد.
قطعا باید هدف خود را مشخص کنید و با تلاش و پشتکار و انگیزه به سمت آن حرکت کنید، انگیزه داشتن و تلاش می‌تواند هر کاری را میسر کند. اگر هدف شما ورود به دنیای نرم افزار است این دوره قطعا آموزش‌های کامل و راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

۱۹. آیا برای بحث دورکاری راهنمایی های لازم در این دوره انجام می‌شود؟
برای دورکاری به مجموعه‌ای از مهارت‌های رفتاری و مهارت‌های فنی (دانش سه بعدی ومدلسازی رندرینگ و پست پروداکشن) نیاز دارید، در مورد مهارت‌های فنی و نرم افزاری در دوره با شما صحبت خواهیم کرد و تمام سعی ما بر این است این مهارت‌ها را به صورت کامل یاد بگیرید. در مورد مهارت‌های رفتاری هر چند بر عهده خود شخص می‌باشد تا آنها را تقویت کند اما در این دوره راهنمایی‌های لازم درباره آنها ارائه خواهد شد. مشاوره‌های لازم برای افتتاح حساب هایی مانند PayPal و اشتراک و عضویت در سایت‌های مناسب دور کاری هم انجام خواهدشد.

۲۰. با وجود این همه اطلاعات و بسته‌های آموزشی تری دی مکس و وی ری در سطح اینترنت و بازار، آیا لزوم به شرکت در این دوره است؟
دوستان زیادی در زمینه آموزش سه بعدی زحمت می‌کشند که واقعا فعالیتشان قابل احترام هست، ولی بحث این است که آیا کسانی که این آموزش‌ها را می‌دهند واقعا به طور عملی روش‌ها را تست کرده‌اند و نتیجه گرفته‌اند؟ یا صرفا یک شنیده ساده یا ترجمه‌ای از سایت‌های خارجی را ارائه می کنند؟ روشهایی که در این دوره یاد خواهید گرفت همگی به طور کامل تست شده‌اند و ریشه همه مطالب از منابع اصلی و حاصل سالها تجربه مدرسین می‌باشد.

۲۱. آیا این‌ مباحث همیشه در خاطر ما خواهد ماند؟
هنرجویان نخبه ما می‌توانند تمامی اطلاعات سر کلاس را به خاطر سپارند ولی بهتر است یادداشت برداری و مرور در بازه زمانی یکساله انجام شود. ضمنا به واسطه تهیه ویدئوی آموزشی از روند کلاس و امکان تکرار آن به دفعات عملا امکان فراموشی مطالب و از دست رفتن آنها محال خواهد بود.

۲۲. برای حضور در کلاس آیا نیازمند به لپ‌تاپ هستم؟
خیر نیازی به همراه داشتن لپ‌تاپ نمی‌باشد.

۲۳. آیا در این دوره صرفا مسائل نرم‌افزاری آموزش داده می‌شود؟ یا موضاعات مرتبط به معماری هم برای باز شدن دید هنرمندانه برای هنرجویان مطرح می‌گردد؟
در این دوره به سبب اجرای صد‌ها پروژه معماری در سبک‌های مختلف و گفتگو درباره نکات زیبایی شناسانه در کنار یادگیری قطعی تری دی مکس شما به شکل عمیقی با مسائل معماری و هنری آشنا خواهید شد.

۲۴. آیا برای شاغلین و کارمندان ادارات زمان ویژه ای که امکان حضور در کلاس را داشته باشند وجود دارد؟
جهت رفاه حال شاغلین محترم کلاس‌های آموزشی بعد از ظهر‌ها بعد از ساعات اداری تنظیم گردیده است.

۲۵. آیا مدرک صادر شده در خارج از ایران برای من قابل استفاده می‌باشد؟
قطعا بله این مدرک قابل ترجمه و دارای مهر قوه قضاییه و وزارت امور خارجه برای ارائه به سفارت مطبوع می باشد.

۵۳۲۰ نفر تا کنون در دوره‌های آموزشی مجموعه شرکت کرده‌اند، برای مشاهده اسامی دانش آموختگان روی دکمه زیر کلیک کنید.

گالری تصاویر برخی از دوره‌های برگزار شده:

استعداد‌های ۵ ستاره:

امروزه پیدا کردن متخصص واقعی در هر رشته‌ای کار بسیار سخت و دشواری است علی الخصوص در رشته‌های تخصصی مانند تری دی مکس، ما برای سهولت کار شرکت‌های برتر ایرانی و کارفرمایان لیستی از برترین استعداد‌ها و متخصصان سه بعدی که از هنرجویان سابق ما می‌باشند را جهت دسترسی مستقیم و بی‌واسطه محیا کردیم، که تمامی این متخصصان از فارغ التحصیلان ۵ ستاره مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران می‌باشند.

همکاری با استعداد‌های ۵ ستاره، ۳ مزیت دارد:
شما می‌توانید با برترین هنرجویان ما آشنا شوید و ضمن همکاری و بهره گرفتن از مهارت‌های این متخصصین جهت رفع نیاز خود و تکمیل کادر فنی کسب و کار خویش گام بردارید. همکاری با استعداد‌های ۵ ستاره می‌تواند حصار دلالان بازار معماری را بشکند و فرصت درخشش را به متخصصین جوان بدهد. ضمنا زمانی که از خدمات و مهارت این افراد استفاده می‌کنیم این موضوع سبب افزایش سطح روحیه صاحب تخصص می‌شود و در ادامه با افزایش انگیزه وی کیفیت خدمات بهبود پیدا می‌کند.

به چه کسانی “استعداد ۵ ستاره” گفته می‌شود؟
همه دانشجویان دوره جامع تری دی مکس که بعد از پایان دوره بتوانند از آزمون‌های دوره و پروژه‌های آموزشی با بهترین نتیجه عبور نمایند، نام و مشخصات آنها جزء استعداد‌های ۵ ستاره ثبت می‌گردد.

پشتیبانی ۶ بعدی چگونه است؟

تمام دانشجویان حضوری و آنلاین پس از ثبت نام به سامانه پشتیبانی دوره دسترسی دارند و با توجه به پروژهایی که در طول دوره کار می‌کنند می‌توانند از پشتیبانی راهنمایی بگیرند.

پشتیبانی به ۶ روش:

امکان ارسال پیام عکس و ویدئو از طریق پیام‌رسان آنلاین سایت
پشتیبانی از طریق تلفن و داخلی مخصوص پشتیبان
ارتباط از طریق تلگرام با استاد و پشتیبان ویژه دوره
ارتباط از طریق واتس‌اپ با پشتیبان ویژه دوره
ملاقات حضوری با هماهنگی قبلی در موسسه با استاد و پشتیبان دوره به صورت نامحدود
اتصال به کامپیوتر دانشجو و بررسی مشکل

مدرس دوره:

با افتخار این دوره توسط استاد ارجمند مهدی بندری تدریس می شود.
دارای بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه سه بعدی و انیمیشن و جلوه‌های ویژه
برگزارکننده دوره‌های بین المللی تری دی استودیو مکس و وی ری در اروپا
مدرس مورد تایید کمپانی Chaos Group
مدرس مورد تایید کمپانی Autodesk

 

درخواست مشاوره رایگان با استاد و پشتیبان دوره:

شما این فرصت را دارید، تا با شماره ۴۴۶۱۸۵۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید، و قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه استفاده نمائید و همچنین برای مشاوره با استاد و آشنایی با کلاس می‌توانید یک جلسه رایگان به صورت کامل سر کلاس حضور پیدا کنید که با نحوه آموزش آشنا شوید و اگر ابهاماتی در رابطه با دوره دارید برطرف نمایید.

اطلاعات دوره:

✔ شروع دوره: از ۷ آبان | روز‌های: یکشنبه و چهارشنبه
✔ ساعات برگزاری: ۱۷ تا ۲۰:۳۰ (۳ ساعت آموزش کامل و نیم ساعت استراحت)
✔ زمان دوره: ۱۰۰ ساعت + ۱۵۰ ساعت آموزش مکمل آنلاین
شهریه دوره: برای کسب اطلاع از شهریه دوره با شماره تلفن ۴۴۶۱۸۵۰۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید
✔ مدرس: استاد مهدی بندری
✔ مکان آموزش: مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران
✔ آدرس: تهران، بزرگراه شهید ستاری شمال به جنوب، بعد از بلوار لاله، نبش بنفشه هفتم، پلاک یک، واحد چهار و هفت
تلفن: ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱

جهت مشاوره رایگان و چگونگی ثبت نام در دوره حضوری و آنلاین با شماره ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ تماس بگیرید

چرا این دوره را انتخاب کنیم؟

آموزش ارزشمند:

این دوره ۱۰۰ ساعت (صرفا) آموزش است. یعنی ساعت‌ کار و کارگاه‌های تمرین شما به عنوان ساعت آموزشی در نظر گرفته نشده است. با شرکت در این دوره شما بیش از ۱۰۰ ساعت محتوای با ارزش دارید که تنها آموزش نرم‌افزار نیست بلکه شامل آموزش مهارت‌های یک معمار سه بعدی کار موفق است که روی ۳ نرم‌افزار اصلیِ طراحی پیاده می‌شود.

آنچه یادگرفته‌اید همیشه با شماست:

در بیشتر آموزشگاه‌ها ضبط ویدئو ممنوع است اما در مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران بعد از ضبط حرفه‌ای جلسه، ویدئو همان شب ویرایش شده و در کمتر از ۳ ساعت به دست شما می‌رسد تا بتوانید در منزل دوره را مرور کنید. این یعنی بعد از پایان دوره شما همچنان می‌توانید به آموزش‌ها رجوع کنید.

این دوره‌ای برای معمارهای آینده است:

در تمام دوره سعی شده نیازها و درخواست‌های بازار لحاظ شود. به همین دلیل آموزش فتوشاپ و پست پروداکشن نیز در این دوره به عنوان هدیه قرار گرفته است.

این دوره، دریچه‌ای به بازار کار است:

آنچه شما در این دوره یاد می‌گیرید نتیجه تجربه ۲۰ ساله مدرس است. تمام تلاش ما بر این است که مطالب با پایه علمی در قالب پروژه‌های مختلف به صورتی ارائه شود که شما تمام مهارت‌های تری دی مکس را فرا بگیرید. شما با شرکت در این دوره فقط کار با ۳ نرم‌افزار را یاد نمی‌گیرید بلکه شما یک معمار خبره با مهارت‌های امروزی می‌شوید.

سر فصل‌های دوره و لیست عناوین آموزشی:

تشریح Work Flow که شامل سه مرحله‌ی زیر می‌باشد:

✔ Pre Production

فاز صفر

مطالعات و تحقیقات

ترسیم sketch

فاز یک

فاز دو

✔ Production

اجرای مدل حجمی

نور پردازی

متریال دهی

رندرگیری

پویا نمایی و انیمیشن

✔ Post Production

تدوین رندر با استفاده از فتوشاپ

ایجاد فیلترهای رنگی

استفاده از کنترلرهای Exposure

بیان تفاوت‌های بین نرم افزارهای طراحی مهندسی

✔ مفهوم پلتفرم بودن یا نبودن

معرفی کاربرد اتوکد در Pre Production

آشنایی با جایگاه نرم افزار Sketchup

معرفی کاربرد هر مدل از نرم افزارهای طراحی مهندسی

✔ معرفی معایب استفاده از اتوکد برای سه بعدی سازی

Low Polygon بودن آبجکت‌های ورودی از اتوکد به تری دی استودیو مکس

احتمال مواجه شدن با Break Vertex

پیوسته یا Attach بودن تمامی اشیاء از داخل اتوکد

شکسته بودن سطوح اشیاء ورودی از اتوکد

نحوه صحیح تماشای ویدیوهای آموزشی در هنگام اجرای پروژه

✔ آموزش بهترین شیوه استفاده از ویدیوهای آموزشی

نحوه کنترل و مدیریت بر نمایش Dual Display

بیان چرایی استفاده از Dual Display

آموزش استفاده از آپشن‌های Dual Display

یادگیری کامل اینترفیس نرم افزار

✔ معرفی قسمت های مختلف اینترفیس تری دی استودیو مکس

معرفی و بیان کاربرد انواع لایه‌های صفحه نمایش تری دی استودیو مکس

توصیف کادرهای Modal و Modless

معرفی رفتار انواع کادرهای موجود در تری دی مکس

تشریح انواع بخش‌های کاربردی اینترفیس

توضیح کامل در مورد Point Of View

آموزش استفاده‌ی صحیح از Shading Viewport

✔آموزش بهینه سازی و شخصی سازی اینترفیس نرم افزار

آموزش تنظیم Unite و واحد اندازه‌ گیری نرم افزار

معرفی و تنظیم کلیدهای میانبر

آموزش مدیریت Plug Inها

بیان نحوه استفاده از Plug In Manager

تنظیم Mouse Panel در تری دی استودیو مکس

آموزش شخصی سازی Toolbarها

توضیح کامل پیرامون نحوه شخصی سازی Quad Menu

بیان تنظیمات صحیح برای منوهای نرم افزار

آموزش ذخیره سازی صحیح اینترفیس شخصی سازی شده

بیان توضیحات لازم پیرامون نحوه تنظیم View Port در حالت‌های مختلف

بیان نحوه تنظیم صحیح و دقیق مقدار گاما

آموزش تنظیم دلخواه حالت LUT

● تنظیم Animation Panel

آموزش شخصی سازی نوع نمایش Gizmoها

توضیحات کامل پیرامون نحوه تنظیم Max Script به صورت دلخواه

بیان کاربرد استفاده از Containers Panel

تنظیم و شخصی سازی Radiosity Panel

آموزش تنظیم صحیح Units Setup

بیان نحوه صحیح تنظیم انواع Layoutهای Viewport

آموزش تنظیم مناسب Back Ground

آموزش تنظیم صحیح و دقیق پنل‌های مربوط به نورپردازی

توضیح کامل پیرامون کاربرد استفاده از View Cube

آموزش استفاده از Steering Wheels

تنظیم و شخصی سازی Visual & Appearance Panel

بیان کاربرد Strokes Utility

قواعد و آپشن‌های نمایشی و ناوبری View Portها

✔ معرفی انواع سیستم‌های نمایشی Raster/Vector

توضیح ویژگی‌های Pixel

معرفی Alpha Channel

معرفی انواع فرمت‌های نمایشی و ویژگی آن‌ها

معرفی Dpi

معرفی PPi

بیان چرایی Vector بودن نمایش تصاویر در Viewport تری دی استودیو مکس

آموزش چگونگی انتخاب مقدار Pixel برای رندر

بیان اهمیت Codec در هنگام ذخیره و بارگذاری ویدیو و تصاویر در سیستم

✔ معرفی آپشن‌های اینترفیس نرم افزار

معرفی کادر Scene Explorer

معرفی Toolbarهای تری دی استودیو مکس

معرفی پنل‌های موجود در Command Panel

معرفی Pivot اشیاء و موارد کاربرد آن

معرفی کاربرد Bounding Box

معرفی کاربرد Display Panel

نحوه بهینه و شخصی سازی اینترفیس

معرفی کاربرد Motion Panel

معرفی کاربرد Utilitys Panel

معرفی آپشن‌های Viewport Navigation

معرفی آپشن‌های Animation Controllers

معرفی Status Bar

معرفی Max Script Listener

معرفی View Port Layout Tape

معرفی Scene Explorer

بیان Hot Keyهای هر آپشن

ذخیره سازی تغییرات اعمال شده در اینترفیس

معرفی کاربرد View Cube

معرفی انواع حالت نمایشی شامل Perspective/isometric

بیان ویژگی‌های نماهای مختلف

نحوه انتخاب انواع نما

معرفی Viewport Menu

بیان اهمیت عدم استفاده از نمای Orthographic

نحوه‌ی استفاده از نمای Light

نحوه ذخیره سازی و بازیابی یک نمای خاص

نحوه غیرفعالسازی نماها به منظور جلوگیری کند شدن نمای فعال

معرفی انواع حالات نمایش اشیاء اعم از Shaded/Wireframe

معرفی Viewport Clipping

توضیح تکمیلی در مورد انواع Orbit

توضیح تکمیلی در مورد انواع pan

توضیح تکمیلی در مورد انواع Field Of View

توضیح تکمیلی در مورد انوع حالات Zoom

معرفی کاربرد Undo

یادگیری استفاده از Nitrous

معرفی Gradient

تطابق ضریب طول و عرض رندر با ViewPort

مفاهیم پر استفاده

✔ بررسی مفهوم Sub-Objectها

بیان کاربرد آپشن‌های هر یک از Sub Objectها

معرفی تک به تک Rolloutهای هر Sub-Object

آموزش نحوه استفاده از هر Sub-Object

شناخت محدوده تاثیر Sub-Objectها

✔ شناخت مفهوم Convert

آموزش انواع مصارف Convert

استفاده از روش‌های دیگر تبدیل اشیاء و استفاده از آن‌ها به جای Convert نمودن

معرفی سریع ترین مسیر برای استفاده از Convert

✔ مفهوم Border

آشنایی با کاربرد وجود Borderها در تری دی استودیو مکس

آموزش استفاده صحیح از Borderها به منظور مدلسازی

معرفی کاربرد Borderها در انجام صحیح عمل Extrude

✔ توصیف ریز ترین عنصر در مدلسازی

آشنایی با تاثیر Vertexها در اجرای سهل و سریع پروژه‌های پیچیده

آموزش بهره برداری از تعداد کمی Vertex به منظور ایجاد تغییرات نرم و گسترده بر روی شیء

آشنایی با آپشن‌های کنترل کننده‌ی Vertexها

✔ معرفی مبحث بردارهای نرمال

آشنایی با تاثیر بردارهای نرمال هر شیء در نورپردازی و رندرینگ آن

معرفی کاربرد تنظیم صحیح زاویه بردارهای نرمال در نرم شدن سطوح آبجکت‌ها

آشنایی با نحوه تنظیم مناسب بردارهای نرمال

معرفی اعمال تحت تاثیر کلیک راست

✔ بیان کاربرد و نحوه استفاده از کلیک راست

پایان دادن به ساخت آبجکت و یا ترسیم Shapeها

آموزش استفاده از کلیک راست برای تبدیل یک شیء به Editable Poly

انواع Quad Menu

دسترسی به هر زیر مجموعه با استفاده از Quad Menu

معرفی انواع پنل‌های کاربردی مربوط به Command Panel

✔ آموزش کار با تک به تک آپشن‌های Command Panel

بیان کاربرد آپشن‌های Creation Method Rollout

معرفی عملکرد Keyboard Entry Rollout

معرفی کاربرد گزینه‌ی Auto Grid

آموزش نحوه نمایان سازی Faceها

✔ معرفی Create Panel

آموزش ساخت انواع Geometryها

آموزش انواع تکنیک‌های رنگ آمیزی به کمک Color Selector

یادگیری استفاده از گزینه‌ی Assign Random Color

✔ بیان کاربرد آپشن‌های Modify Panel

آموزش تغییر تقدم و تاخر انواع Rollout

معرفی کاربرد گزینه‌ی Select By Color

معرفی تک به تک پارامترهای ساختاری هر آبجکت

یادگیری استفاده از آپشن‌های موجود در Parameters Rollout

معرفی بخش Modify List

بیان کاربرد Stack

بیان عملکرد فیلدهای مقداری عددی

آموزش استفاده از ماشین حساب تری دی مکس

بیان بهینه ترین رفتار با Spinnerها

آموزش کسر و یا افزودن مقادیر عددی به Spinnerها

معرفی تمام و کمال آپشن‌های مربوط به مپ دهی و تخصیص متریال

معرفی تاثیر میزان Segmentها بر دقت ساخت آبجکت

بیان مثالی برای درک بهتر تناسب تراکم Segment

معرفی عملکرد و کاربرد Smoothing Group

✔ یادگیری کار با Display Panel

آموزش نحوه تعیین نمایش رنگ هر آبجکت یا رنگ متریال آن

بیان مصارف استفاده از بخش Hide By Category

معرفی Hot Key های مورد استفاده برای Hide نمودن هر Category

توضیح کامل پیرامون عملکرد Hide

معرفی کاربرد UnHide All

آشنایی با مصارف استفاده از Hide UnSelected

بیان کاربرد Hide Selected

آموزش استفاده از Hide Selected

معرفی گزینه‌ی Hide By Name

آموزش نحوه Hide نمودن آبجکت‌ها با کلیک

بیان کاربرد اصلی گزینه‌ی freeze

نحوه دیدن لینک بین آبجکت‌ها

نحوه به نمایش در آوردن لینک بین آبجکت‌ها با یک خط

✔ معرفی Motion Panel

یادگیری استفاده و بیان کاربرد Trajectory

آموزش افزودن و یا ویرایش کلیدهای انیمیشن

معرفی کاربرد آپشن‌های بخش PRS Parameters

نحوه تشخیص سه حالت Position/Rotation/Scale

آموزش ایجاد تغییرات دلخواه بر روی Animate Key با استفاده از Key Info Rollout

✔ معرفی Hierarchy Panel

آموزش تغییر و ایجاد اولویت در ارتباط بین اشیاء

معرفی تک به تک پارامترهای کاربردی تنظیم مرکز ثقل اشیا

آشنایی با نحوه استفاده از آپشن‌های گوناگون IK‌ها

✔ آموزش کامل استفاده از Utility Panel

یادگیری استفاده از آپشن‌های کاربردی بخش Utility

آموزش استفاده از Utility برای ساخت انیمیشن

آموزش تنظیم صحیح پارامترهای Utility

معرفی متد مش بافتن

✔ آموزش تولید Blue Print

نحوه بررسی یک عکس از سه نما

معرفی کاربردهای Blue Print در مدلسازی

آموزش وارد کردن Blue Print به نرم افزار

یادگیری استفاده از عکس به جای Blue Print

آموزش کامل استفاده از Blue Print

شناخت انواع آبجکت‌های آماده در تری دی استودیو مکس

✔ توضیح کامل در مورد انواع Standard Primitivs و معرفی مصارف مختلف آن‌ها

بیان آبجکت Box و پارامترهای ساختاری آن

معرفی آبجکت Cone و تمام پارامترهای ساختاری

معرفی آبجکت Sphere به همراه پارامترهای ساختاری

یادگیری استفاده از پارامترهای ساختاری Gio Sphere

معرفی آبجکت cylinder

آبجکت Tube و پارامترهای آن

شناخت و بررسی خواص آبجکت Torus

معرفی Pyramid

آشنایی با فلسفه وجود آبجکت Teapot

معرفی پارامترهای ساختاری آبجکت Plane

آموزش استفاده از یک زمین کوچک در تری دی استودیو مکس به کمک آبجکت Plane

آبجکت Text Plus

✔معرفی گروه دوم آبجکت‌های آماده Extended Primitives

معرفی پارامترهای ساختاری آبجکت Hedra

بیان پارامترهای اولیه‌ی آبجکت Torus knot

معرفی آبجکت Chamfer Box به همراه پارامترهای بنیادین

معرفی عملکرد آبجکت Chamfer cylinder به همراه پارامترهای جدید

بررسی پارامترهای جدید Oil tank

آبجکت Spindle به همراه پارامترهای ساختاری آن

معرفی L Extended و پارامترهای آن

یادگیری استفاده از پارامترهای ساختاری C Extended

معرفی آبجکت GenGon

آبجکت Ring Wave و بررسی پارامترهای ساختاری آن

بررسی مصارف استفاده از پارامترهای ساختاری آبجکت Hose

معرفی آبجکت Prism

✔ آموزش استفاده از گروه سوم آبجکت‌های آماده با عنوان Shapes

معرفی استفاده از Shapeها به عنوان مقطع

استفاده از Shapeها به عنوان آبجکت‌های مستقل

نحوه ویرایش آزاد هر Shape

آموزش استفاده از Shapeها به عنوان یک مسیر

توضیح کاربرد Keyboard Entry rollout

معرفی آپشن‌های Interpolation rollout

آموزش استفاده از گزینه‌های مختلف Rendering Rollout به منظور مدیریت بر حضور Splineها در رندر

شناخت کاربرد پارامترهای Line splines Creation Method Rollout

معرفی آپشن‌های Shape Check Utility

آموزش استفاده از Vertex Geometry rollout

بررسی کاربرد Geometry rollout

معرفی parameters rollout

آموزش استفاده صحیح از Selection rollout

✔ معرفی پارامتریک گروه سوم آبجکت‌های آماده Shapes

یادگیری ایجاد یک Line Editable Spline

معرفی آبجکت Rectangle و پارامترهای ساختاری آن

معرفی پارمترهای ساختاری Circle

توضیح کامل Ellipse و تمامی پارامترهای ساختاری منحصر به فرد آن

معرفی Arc و بیان عملکرد پارامترهای آن

شناخت Donut به همراه تمام پارامترهای بنیادین

بیان تک به تک پارامترهای ساختاری NGon

معرفی گزینه‌ی Star و تمامی متغیرهای ساختاری آن

بیان خواص ساختاری Text

یادگیری نحوه ایجاد و استفاد از Helix و پارامترهای ساختاری آن

بیان کاربرد Egg و عملکرد پارامترهای ساختاری منحصر به فرد آن

بررسی مصارف Section

معرفی Text Plus به عنوان آبجکت پیشرفته تر از Text

معرفی انواع تکنیک‌های مدلسازی به شرح زیر

✔ تکنیک مدلسازی Editable Polygon

آموزش استفاده از Editable Polygon بر روی یک آبجکت

آموزش تبدیل یک آبجکت آماده به Editable Polygon

✔ مدلسازی انواع Geometryها

ساخت انواع آبجکت‌های Dynamic

توضیح تمامی پارامترهای ساختاری آبجکت‌های آماده

آموزش استفاده از پارامترهای کاربردی Damper برای استفاده بهتر از آبجکت‌های Dynamic

تشریح به کار گیری پارامترهای مربوط به Dynamic آبجکت‌ها

✔ مدلسازی انواع Shapes

ساخت انواع Shapes

آموزش استفاده از انواع Shape Check Utility

✔ مدلسازی انواع Compound Object

توضیح استفاده از Loft Compound Object

آموزش ایجاد Mesher Compound Object

بیان ویژگی‌ها و نحوه ایجاد Pro Cutter Compound Object

آموزش استفاده صحیح از Boolean

یادگیری نحوه ساخت Conform Compound Object

✔ مدلسازی mr Proxy Object

ساخت mr Proxy Object

آموزش کامل استفاده از پارامترهای mr Proxy Object

✔ استفاده از Systemهای تری دی مکس

آموزش استفاده از Systemها

بیان کاربرد Systemهای تری دی مکس

✔ تکنیک مدلسازی Editable Mesh

آموزش ساخت Mesh با استفاده از آبجکت‌های آماده

نحوه تبدیل هر شیء به یک Editable Mesh

✔ تکنیک مدلسازی Editable Spline

یادگیری خلق Splineها

آموزش حجم دهی به Splineها

نحوه ایجاد انواع اشیاء به وسیله رسم Spline

✔ تکنیک Patch Modeling

یادگیری شیوه استفاده از Patch Modeling در اجرای پروژه

بیان کاربرد تکنیک Patch Modeling

✔ تکنیک Surface Modeling

بیان نحوه استفاده از Splineها برای Surface Modeling

آموزش استفاده از Surface Modeling در اجرای پروژه

توضیح کامل در مورد Graphite Modeling

بیان کاربرد Collapse Utility در تری دی مکس

آموزش Subdivision Surface

تکنیک Free Form Modeling

آموزش خلق اشیاء به صورت Free Form Modeling

نحوه استفاده از دستور Generate Topology

موارد استفاده از Free Form Modeling

توضیح کاربرد انواع Splineها و Shapeها در تری دی استودیو مکس

✔ معرفی ویژگی‌ها و بیان کاربرد Shapeها در تری دی استودیو مکس

بررسی رندر پذیر بودن و یا نبودن هر Shape

آموزش استفاده از خاصیت رندرگیری Shapeها

یادگیری استفاده از آپشن‌های ایجاد Shapeها

معرفی انواع امکانات ویرایشی Shape

✔ معرفی دو گروه از Splineها

Curveها

Lineها

✔ معرفی تک به تک Extended Splineها

آموزش ایجاد Wide Flange

بیان کاربرد Angle

معرفی Tee به همراه پارامترهای ساختاری

آموزش ایجاد Channel

معرفی خواص و ویژگی‌های WRectangle

✔ توصیف کاربرد هر یک از Extended Splineها

معرفی و آموزش کاربردی استفاده از انواع Sub-Objectها

نحوه تنظیم Creation یک خط آزاد

آموزش نحوه جابه جایی View Port هنگام ترسیم Shapeها

معرفی پارامترهای Segment Sub-Object

معرفی و بیان کاربرد آپشن‌های موجود در هر Sub-Object

آموزش تبدیل هر Spline به Editable Spline

توضیح مزایا و معایب استفاده از مادیفایر Edit Shape

معرفی پارامترهای موجود در زیرمجموعه‌های Editable Spline

آموزش چگونگی دسترسی به هر یک از Sub-Objectها

معرفی Hot Key مربوط به هر Sub-Object

بیان کاربرد آپشن Lock Handle

معرفی گزینه‌ی Area Selection

بررسی عملکرد Select By

بیان بهترین برخورد با باریکه‌ای که از چند یا یک نقطه دچار شکستگی شده باشد

آموزش استفاده از قواعد Connect شدن دو Spline

نحوه بستن Spline به کمک آپشن Close

معرفی گزینه‌ی Explode برای مجزا سازی تکه‌های یک Spline

معرفی کاربرد و آموزش استفاده از Handleها

بیان مصارف استفاده از Start New Shape

آموزش نحوه اضافه نمودن ID Material

آموزش استفاده از Boolean

استفاده از Mirror

آموزش ایجاد، ذخیره سازی و کپی انواع Selection Set

✔ یادگیری استفاده از پارامترهای Geometry Rollout

یادگیری استفاده گزینه‌ی Create Line

معرفی آپشن Break

استفاده از آپشن Attach

آموزش استفاده‌ی صحیح از Cross Section

نحوه تعیین حالت قرارگیری گوشه‌های خلق شده به کمک Cross Section

معرفی آپشن Reorient

بیان کاربرد گزینه‌ی Refine

معرفی نحوه Bind کردن یک زیر مجموعه

معرفی گزینه‌ی Automatic Weld

بیان اهمیت نقطه‌ی First

یادگیری استفاده از کاربرد Fuse

آموزش انتخاب Vertex شکسته شده

آشنایی با Fillet کردن یک Spline

معرفی گزینه‌ی Chamfer

معرفی کامل گزینه‌ی Hide/UnHide

✔ بیان کاربرد آپشن‌های مدلسازی در انواع اشیاء از جمله Shapeها و Geometryها

معرفی گزینه‌ی Chamfer

معرفی آپشن‌های مربوط به نوشتار در Text Plus

یادگیری استفاده از Presetهای مربوط به حالت Text

نحوه استفاده از Section در اجرای پروژه حیدر علی اف

✔ استفاده از Nurbs Curve

آموزش ایجاد تغییرات دلخواه در Curveها

آموزش ساخت Curve

بیان خواص کنترلرهای Curveها

معرفی انواع روش‌های کنترل Curveها

✔ توضیح کامل Application Menu

استفاده از گزینه‌ی New

معرفی گزینه‌ی Reset

یادگیری استفاده از گزینه‌ی New From Template

آموزش استفاده‌ی صحیح از گزینه‌ی Add New

بررسی آپشن Open

آموزش تنظیم یک صحنه به عنوان پیشفرض Start نرم افزار

بیان کاربرد گزینه‌ی Save

آموزش بهترین شیوه ذخیره سازی فایل‌های پروژه

آموزش بهره‌وری از گزینه‌ی Increment On Save

معرفی کاربرد گزینه‌ی Save As و تمامی آپشن‌های آن

استفاده از عملکرد Import در منوی اپلیکیشن

بیان نحوه استفاده صحیح از Export

بیان کاربردهای آپشن Send To

استفاده از گزینه‌ی References

معرفی کاربرد آپشن Manage

بیان مصارف گزینه‌ی Properties

آموزش نحوه مدیریت بهینه‌ی پروژه با قصد کاهش اتلاف انرژی و زمان

✔ بیان مفهوم Optimize کار کردن با تری دی استودیو مکس

آموزش مدلسازی آبجکت‌های معماری با کمترین حجم ممکن

یادگیری تکنیک‌های مختلف به منظور Optimize Modeling

معرفی روش خلق هر شیء به صورت کم حجم و بهینه

آموزش استفاده از Smoothing Group به منظور بهینه سازی حجم پروژه

معرفی آپشن‌های مخصوص Low Polygon Modeling

آموزش کاربردی بهینه سازی و Optimize نمودن پروژه به منظور حفظ سرعت بالای کاری

مدیریت پروژه

✔ آموزش مدیریت صحنه‌ی مدلسازی پروژه

مبانی مدیریت صحنه‌ها و اشیاء در تری دی مکس

آموزش استفاده از Work Space Dialog

بیان کاربرد استفاده از State Sets Dialog

آموزش استفاده از Container Helper

توضیح چرایی استفاده از Max Finder Utility

بیان نحوه استفاده صحیح از Body Cutter Parameters

آموزش استفاده کاربردی از Scene Explore

بیان نحوه مدیریت لایه‌های تری دی استودیو مکس

آموزش استفاده از Layer Dialog

توضیح کامل پیرامون مبحث Center در تری دی مکس

آموزش کامل استفاده از Max Script Menu

آموزش Bitmap Photometric Paths Utility

آموزش Face Display Parameters Rollout

آموزش استفاده بهینه از Quad Menu به منظور مدیریت سریع و آسان بر پروژه

بررسی پلاگین‌ها و موتورهای کمکی تری دی استودیو مکس

✔ آموزش استفاده و مدیریت بر عملکرد Plug Inها

بیان کاربرد انواع پلاگین‌های مورد نیاز حوضه معماری

آموزش استفاده از آپشن‌های مدیریتی Plug Inها

معرفی پلاگین Character Studio

آشنایی با عملکرد پلاگین Floor Generator

آموزش استفاده از پلاگین Populate Panels

آموزش بهره برداری از پلاگین Populate Terrain

✔ شناخت موتورهای شتاب‌ دهنده

نحوه تشخیص بهترین موتور شتاب دهنده

آموزش انتخاب و یا جایگزین نمودن موتور شتاب دهنده

شناخت انواع کاربردهای موتورهای شتاب دهنده

بیان اهمیت و معرفی انواع سخت افزار

✔ معرفی روش انتخاب بهترین سخت افزار

بررسی کاربرد هر یک از لوازم الکترونیک موجود در سیستم

معرفی کارایی هر یک از قطعات حرفه‌ای و محاسبه گر کامپیوتر

آموزش جلوگیری از ایجاد ترافیک اضافی در ورودی CPU

توضیح کامل آپشن‌های ذخیره سازی و متریک تری دی استودیو مکس

✔ آموزش تغییر تنظیمات پیشفرض نرم افزار

آموزش تنظیم صحیح گاما

آموزش تنظیم Unit Scale نمایشی نرم افزار

بیان ویژگی‌ها و حساسیات System Unit Setup

معرفی System Unit Setup

✔ معرفی کامل Edit Menu

معرفی Undo Select

یادگیری نحوه استفاده از گزینه‌ی Redo

بیان مصارف Hold

آموزش استفاده از گزینه‌ی Fetch

استفاده از آپشن Delete

معرفی گزینه‌ی Clone

بهره برداری از Move به عنوان یکی از Transform Tools

معرفی گزینه‌ی Rotate

بررسی عملکرد Scale

توصیف عملکرد Placement

استفاده از آپشن Transform Type

معرفی آپشن Transform Toolbar

بیان کاربرد گزینه‌ی Select All

معرفی آپشن Select None

بررسی کامل موارد استفاده از Select Invert

توصیف کاربرد Select Similar

آموزش بهره برداری از گزینه‌ی Select Instances

معرفی گزینه‌های Select By

یادگیری انواع حالات Select Region

آموزش استفاده از آپشن Manage Selection Set

✔ قواعد ذخیره سازی و بازیابی انواع فایل‌ها در تری دی مکس

نحوه ذخیره سازی یک فایل پیشفرض برای تری دی استودیو مکس

معرفی بهترین روش ذخیره سازی فایل‌های تری دی استودیو مکس

نحوه بازیابی فایل‌های تری دی استودیو مکس

بکاپ گیری نرم افزار تری دی استودیو مکس

چگونگی انتقال متریال آبجکت‌ها از صحنه‌ای به صحنه‌ی دیگر

آرشیو سازی فایل‌های تری دی استودیو مکس

بررسی نحوه استفاده از کادر تنظیمات فردی اشیاء

✔ بیان کاربرد تک به تک آپشن‌های Object Properties

نحوه تنظیم ID مورد نظر به هر آبجکت از طریق Object Properties

آموزش ایجاد محوی حرکتی با استفاده از Object Properties

آموزش ایجاد سایه بر روی هر یک از آبجکت‌ها

آموزش ایجاد مه از طریق تنظیمات خصوصی هر شیء

یادگیری استفاده از بخش G-Buffer Channel در کادر Object Properties

معرفی آپشن Visibility

بیان کاربرد گزینه‌ی Visible To Camera

معرفی کاربرد گزینه‌ی Cast Shadows

آموزش استفاده از گزینه‌ی Render Occluded Object

معرفی تاثیر See Through

یادگیری استفاده از Display As Box

معرفی عملکرد آپشن Backface Call

بررسی تاثیر Edges Only

معرفی گزینه‌ی Vertex Ticks

بررسی کاربرد Trajectory

بیان رفتار آپشن Ignore Extents

معرفی گزینه‌ی Show Frozen In Gray

چگونگی عملکرد Never Degrade

معرفی گزینه‌ی Vertex Channel Display

آموزش تهیه‌ی کپی از اشیاء

معرفی روابط بین آبجکت‌ها

معرفی Particle Systems

معرفی کاربرد Selection Filter

معرفی بخش Region Selection

معرفی Transform Tools

توضیح کامل آپشن‌های عمومی اینترفیس تری دی استودیو مکس

✔ معرفی آپشن‌های Toolbar

معرفی پنل Tollbar

توضیح کامل خواص هر یک از امکانات Toolbar

آموزش کاربردی استفاده از Toolbar

✔ معرفی تک به تک آپشن‌های Tools Menu

استفاده از کلید میانبر و عملکرد فرمان Isolate Selection

معرفی آپشن مربوط به Display Floater

بررسی کاربرد Light Lister

آموزش استفاده از Light Lister

آموزش استفاده صحیح از Array

بررسی مصارف استفاده‌ از Spacing Tools

معرفی عملکرد Clone And Align

بررسی عملکرد Snap Shot

آشنایی با کاربری Rename Object

معرفی Color Clipboard

بررسی کاربرد Grab View Port

معرفی مصارف استفاده از Measure Distance

بیان کاربرد گزینه‌ی Tape

✔ معرفی و بیان کاربرد ابزارهای Transform

آموزش استفاده از گزینه‌ی Move

معرفی کاربرد آپشن Rotate

مصارف استفاده از گزینه‌ی Scale

✔ معرفی آپشن‌های Main Toolbar

معرفی Undo/Redo

یادگیری استفاده از Select And Link

معرفی ارتباط Child/Parent

استفاده از Bind To Space Warp

معرفی آپشن Selection Filter

آموزش استفاده صحیح از Select Object

بررسی عملکرد گزینه‌ی Select By Name

معرفی آپشن Region Selection

آموزش تغییر اندازه Region

عملکرد گزینه‌ی Window/ Cross

آموزش نحوه اضافه و کم کردن Selection

یادگیری چگونگی استفاده درست از آپشن Move

معرفی آپشن Rotate

بررسی کاربرد و ابزارهای مختلف Scale

معرفی Select On Place

انواع حالات Reference Coordinate System

معرفی گزینه‌ی Grid

ساخت Grid جدید

بیان عملکرد Select And Manipulate

توضیح کامل در مورد کاربردهای Snap

آموزش نحوه محدود سازی Snap

معرفی Snap Grid Point

معرفی Snap Vertex

معرفی Snap N Point

معرفی Snap Segment

معرفی Snap Face

استفاده از گزینه‌ی Override Snap

معرفی گزینه‌ی Snap Preview

بیان کاربرد Angle Snap

معرفی آپشن User Grid

آموزش بهره‌وری از Snap 2.5

نحوه ذخیره سازی Selection Set

بیان مفهوم Constance Cross Section

معرفی کاربرد گزینه‌ی Mirror

آموزش استفاده از ابزار Align

معرفی گزینه‌ی Align Camera

معرفی گزینه‌ی Align To View

آموزش استفاده از Layer Manager

بیان کامل مصارف Toggle Ribbon

✔ آموزش کاربردی دستور Loft

بررسی کامل Loft

معرفی کاربرد آپشن‌های Smoothing Group

توضیح کامل کاربرد Mapping Group

آموزش استفاده صحیح از آپشن‌های Material Group

معرفی کاربرد Options Group

آموزش استفاده از Capping Group

معرفی آپشن‌های Deformation Rollout

معرفی کاربرد Deform Twist

بررسی مصارف Deform Teeter

آموزش استفاده از Deform Scale

✔ معرفی تکمیلی Display Panel

معرفی Coordinate System

بیان اهمیت Local و یا View بودن Coordinate System

معرفی کامل آپشن‌های مدیریتی Display

معرفی کاربرد Select And Manipulate

✔ آموزش استفاده از آپشن‌های مربوط به Freeze کردن اشیاء

کاربرد آپشن Freeze Selected

معرفی عملکرد گزینه‌ی Freeze Un Selected

آموزش Freeze نمودن اشیاء با نام آن‌ها

گزینه‌ی مربوط به Freeze نمودن اشیاء با کلیک بر روی آن‌ها

معرفی آپشن Un Freeze All

بیان کاربرد گزینه‌ی Un Freeze By Name

موارد استفاده از Un Freeze By Hit

بررسی نحوه صحیح استفاده از Isolate Selection

✔ معرفی کامل آپشن‌های View Menu

معرفی Undo/Redo نمودن Viewport

استفاده از بخش Viewport Preferences

معرفی Viewport Configuration

بررسی خاصیت Redraw View Port

معرفی کاربرد Set/Save Active View Port

آموزش نحوه بازیابی View Port ذخیره شده

معرفی کاربردهای View Cube

بیان عملکرد Steering While

آموزش ساخت انواع Camera با استفاده از View

انواع حالات نمایشی متریال‌ها در View Port

یادگیری استفاده از آپشن‌های View Port Lighting And Shadows

معرفی گزینه‌های موجود در X View

معرفی بخش View Port Back Ground

معرفی کاربرد گزینه‌ی Show Transform Gizmo

بیان عملکرد گزینه‌ی نمایش Ghosting

معرفی کاربرد Show Key Time

بیان عملکرد آپشن Shade Selected

بیان کاربرد گزینه‌ی Show Dependencies

بیان اهمیت فعال بودن گزینه‌ی Update During Spinner Drag

معرفی مصارف استفاده از Progressive Display

بیان عملکرد Expert Mode

آموزش استفاده صحیح از دستور پرکاربرد Group

✔ معرفی آپشن‌های Group Menu

معرفی کاربرد گزینه‌ی Group

شناخت کاربرد Un Group

معرفی عملکرد Open برای ویرایش اشیاء یک گروه

بیان اهمیت استفاده از Close

معرفی کاربرد گزینه‌ی Explode

بیان مصارف استفاده از دو گزینه‌ی Attach و Detach

معرفی نحوه استفاده از آپشن‌های Assembly

آموزش بازگشایی تمام گروه‌ها با استفاده از گزینه‌ی Open Recursively

آموزش تشخیص Group از Assembly

معرفی کاربرد آپشن Dimmer

باز و بسته نمودن گروه‌ها

قواعد تخصیص مادیفایرها به انواع گروه

انواع آبجکت‌های معماری

✔ معرفی آبجکت درخت همراه با پارامترهای ساختاری

یادگیری نحوه تغییر حالت درخت ساخته شده

آموزش تغییر پارامتریک تعداد شاخه و برگ درخت ایجاد شده در View Port و رندرگیری

آموزش تغییر رنگ انواع قست‌های مختلف یک درخت

آموزش بهینه سازی محاسبات نمایش درخت در View Port

✔ معرفی آبجکت نرده همراه با پارامترهای ساختاری

آموزش تغییر تعداد پست‌های نرده ساخته شده

معرفی تاثیر انواع آپشن‌های پارامتریک بر سطح Hand Rail نرده

آموزش ایجاد دیواره شیشه ای بین پشت‌های نرده

✔ معرفی آبجکت دیوار همراه با پارامترهای ساختاری

بررسی چگونگی ایجاد برش پنجره و یا درب درون دیوار ساخته شده

آموزش استفاده از آپشن Corner به منظور ایجاد تیغه تیز و یا منحنی

✔ معرفی انواع آبجکت‌های درب همراه با پارامترهای ساختاری

یادگیری استفاده از Pivot Door

آموزش تک به تک پارامترهای Sliding Door

معرفی B-Fold Door به همراه پارامترهای ساختاری آن

آموزش طرح دادن به درب‌های تری دی استودیو مکس

✔ معرفی انواع آبجکت‌های پنجره همراه با پارامترهای ساختاری

نحوه استفاده از Casement Window

معرفی پنجره‌ی ثابت

آموزش استفاده صحیح از Projected Window

بیان کاربرد پارامترهای ساختاری Pivoted Window

بیان عملکرد Sliding Window

بررسی آپشن‌های Awning Window

✔ معرفی انواع آبجکت‌های پله همراه با پارامترهای ساختاری

معرفی پارامترهای Straight Stair

بیان کاربردهای L-Type Stair و پارامترهای بنیادین آن

بررسی آپشن‌های موجود در استفاده از U-Type Stair

معرفی Spiral Stair

✔ معرفی انواع Compound Objects

آموزش استفاده از Scatter و بیان عملکرد آن

بررسی آپشن‌های Morph

آموزش استفاده از Conform

معرفی کاربرد Connect

بیان مصارف استفاده از Blob Mesh

معرفی عملکرد Shape Merge

بیان موارد استفاده از Boolean

توضیح کامل در مورد ویژگی‌های گزینه‌ی Pro Boolean

آموزش بهره برداری از Mesher

معرفی آپشن Pro Cutter

استفاده از امکانات موجود در Editable Polygon

✔ معرفی راه‌های تبدیل اشیاء به Editable Poly

تبدیل آبجکت‌ها با استفاده از Quad Menu

استفاده از مادیفایر Edit Poly

معرفی کلیدهای میانبر برای دسترسی به Sub-Objectها

آموزش دسترسی به زیر مجموعه‌ها با استفاده از Stack

✔ معرفی پنج Sub-Object قابل دسترس برای هر یک از Editable Polyها

یادگیری استفاده از Vertex Sub-Object

معرفی Edge Sub-Object

بیان آپشن‌های Border Sub-Object

بیان ویژگی‌های زیر مجموعه‌ی Polygon

معرفی آپشن‌های Element Sub-Object

✔ معرفی کامل Vertex Sub-Object

معرفی بخش نمایش اطلاعات Vertex انتخابی

آموزش جلوگیری از انتخاب Vertexهای پشتی هنگام باز نمودن Region

معرفی کاربرد آپشن Grow

آموزش استفاده از گزینه‌ی Shrink

معرفی کاربرد آپشن Preview

آموزش انتخاب چندین Sub-Object با استفاده از Preview

یادگیری استفاده از Soft Selection Rollout

معرفی عملکرد Falloff

آموزش استفاده و بیان کاربرد گزینه‌ی Pinch

معرفی تاثیر Bubble

بیان تاثیر آپشن Affect Back face

آموزش استفاده بهینه از Shaded Face Toggle

معرفی کاربرد گزینه‌ی Lock Soft Selection

معرفی گزینه‌ی Paint

آموزش Blur

معرفی آپشن Selection Value

آموزش استفاده از Brush Size

آموزش تغییر میزان فشار قلم

معرفی Edit Vertices Rollout

بیان تفاوت بین Remove و Delete نمودن هر Vertex

معرفی عملکرد گزینه‌ی Break

یادگیری گزینه‌ی Weld

تعریف کاربرد Extrude

آموزش استفاده از Chamfer

آموزش گرد کردن Chamfer

آشنایی با کاربرد Connect

آموزش حذف Vertexهای آزاد

معرفی آپشن weight

معرفی گزینه‌ی Crease

معرفی Edit Geometry Rollout

بیان تاثیر Repeat Last

معرفی کنترلرهای Constraint

آموزش استفاده از گزینه‌ی Preserve UV

معرفی کاربرد Create

معرفی عملکرد Collapse

معرفی کاربرد Attach

بیان عملکرد Detach

معرفی آپشن Attach Multiply

آموزش استفاده از Slice Plane

بیان کامل عملکرد Cut

آموزش استفاده از گزینه‌ی پرکاربرد Quick Slice

معرفی گزینه‌ی Mesh Smooth

توضیح کامل کاربرد Tessellate

معرفی گزینه‌ی Make Planer

آموزشRelax

آموزش پنهان سازی Vertexهای انتخاب شده

یادگیری کپی و یا انتقال دادن Selection به اشیاء دیگر

معرفی آپشن Full Interactive

آموزش Paint کردن Deformation

آموزش گزینه‌ی Push/Pull

استفاده از آپشن Revert

نحوه تغییر نیروی سر قلم

معرفی نکته‌ای در رابطه با Brush Option

✔ آموزش نحوه دسترسی به سابقه‌ی اشیاء همراه با در اختیار گرفتن Editable Poly

بررسی و مقایسه مزایا و معایب انتقال اشیاء به Polygon و یا اختصاص مادیفایر Edit Poly

آموزش ایجاد دسته بندی برای نمایش مادیفایرها

بیان عملکرد مادیفایرهای Subdivision Surface

معرفی و بیان کاربردهای مادیفایر Edit Poly/Mesh/NURBS

✔ آموزش Low Polygon Modeling

بیان چرایی مدلسازی با استفاده از تکنیک Low Polygon

آموزش تولید Surfaceها و اشیاء با استفاده از تکنیک Low Polygon Modeling

استفاده از کنترلرهای موثر بر Low Polygon Modeling

✔ بیان قوانین نا‌نوشته برای مدلسازی صحیح

بیان اهمیت استفاده از تناسبات چهار ضلعی و نه بیشتر

ایجاد لبه‌ی تیز هنگام نزدیک شدن دو Sub-Object

استفاده از عملکرد Crease

آموزش تیز کردن لبه‌ی Surfaceها با استفاده از Chamfer

آموزش جلوگیری از ایجاد پنج ضلعی در صورت نیاز به اضافه نمودن یک Segment

بیان کامل نحوه رفتار Vertex زمانی که به دو Sub-Object نزدیک می‌گردد

✔ خواص موجود در Edge Sub-Object

آموزش گزینه‌‌ی By Vertices

معرفی کاربرد Ring

استفاده از Loop

بیان کامل تاثیر گزینه‌ی Chamfer

معرفی گزینه‌ی Bridge

معرفی عملکرد Create Shape From Selection

معرفی Insert Vertex و آموزش اضافه نمودن یک Vertex بر روی Edge

✔ معرفی آپشن‌های جدید در Border Sub-Object

آموزش بستن انتهای Border

✔ بررسی خواص Polygon Sub-Object

معرفی آپشن By Angle

استفاده از عملکرد OutLine

معرفی گزینه‌ی ترکیبی Bevel

بیان مصارف استفاده از Inset

معرفی کاربردی Bridge در Sub-Objectها

آموزش ایجاد چرخش در Bridge انجام شده

آموزش استفاده از Flip برای برعکس نمودن Normalها

معرفی کاربرد Hinge From Edge

بیان تاثیر عملکرد Extrude Along Spline

آموزش استفاده از Edit Rectangles

معرفی Smoothing Group و پارامترهای آن

بیان تاثیر عملکرد Auto Smooth

✔ استفاده از آپشن‌های Element Sub-Object

تاثیر گزینه‌های مطرح شده در Element Sub-Object

معرفی کاربرد هر یک از آپشن‌های مطرح شده

✔ معرفی و بیان کاربرد آپشن‌های عمومی اشیاء

آموزش استفاده از تنظیمات پارامتریک شعاع و یا طول و عرض هر آبجکت

انواع آپشن‌های بنیادین اشیاء

معرفی تاثیر هر یک از گزینه‌های قابل تغییر

معرفی آپشن‌ها و قواعد Painting

✔ معرفی و بیان کاربرد آپشن‌های Handle Sub-Object

نحوه کنترل Editable Patch

آموزش استفاده از هر یک از کنترلرهای Handle

استفاده از آپشن‌های کاربردی مدیریت بر تاثیر Handleها

معرفی آپشن‌های Modify Panel

✔ استفاده از امکانات Stack

آموزش خاموش و روشن نمودن تاثیر مادیفایرها در View Port

نحوه خاموش نمودن تاثیر مادیفایر در رندر

معرفی کاربرد گزینه‌ی Pin Stack

بیان رفتار مادیفایرها بر Selection Set

آموزش نوع چینش تغییر دهنده‌های هر شیء

آموزش پدیدار نمودن کلیدهای مادیفایرها خارج از Modify List

آموزش کپی کردن هر مادیفایر

یادگیری نحوه Cut نمودن مادیفایر از یک شیء بر شیء دیگر

آموزش تثبیت تغییرات مادیفایر بر روی آبجکت‌ها

آموزش ترتیب Collapse پذیری اشیاء در Stack

بیان تاثیر چینش مادیفایرها در اثرگذاری آن‌ها بر آبجکت

معرفی عملکرد گزینه‌ی Show End Result

معرفی انواع مادیفایرها و بیان کاربرد آن‌ها

✔ استفاده صحیح از Selection Modifierها

بیان تاثیر پارامترهای Mesh Select

معرفی مادیفایر Spline Select

معرفی پارامتریک Poly Select

معرفی عملکرد Vol. Select

یادگیری استفاده از کاربرد Spline Select Modifier

معرفی محدوده انتخابی مادیفایر Surface Select

نحوه استفاده از FFD Select

✔ استفاده از FFD Modifiers

معرفی عملکرد Lattice

نحوه Deform به کمک FFD Modifier

بیان کاربرد گزینه‌ی Conform

معرفی نحوه استفاده از گزینه‌ی Animate All

بیان اثر Tension و Continuity

استفاده از کاربردهای بخش Selection

بیان تفاوت‌های بین انواع مادیفایرهای FFD

✔ معرفی Bend Modifier

آموزش تعیین میزان زاویه خمش

آشنایی با گزینه‌ی Direction

معرفی آپشن Limit

معرفی کاربرد Center

آشنایی با گزینه‌ی Gizmo

✔ آشنایی با Taper Modifier

معرفی گزینه‌ی Amount

آشنایی با عملکرد گزینه‌ی Curve

آشنایی با مصارف گزینه‌ی Effect

معرفی آپشن Symmetry

آموزش استفاده از Mirror

✔ معرفی عملکرد Twist Modifier

آشنایی با نحوه ایجاد پیچش بر روی اشیاء

معرفی آپشن‌های کاربردی Twist Modifier

آموزش تعیین Limit بر تاثیر مادیفایر

✔ بررسی تمام پارامترهای ایجاد شده توسط Mesh Smooth

نحوه کنترل بر عملیات نرم سازی Mesh

آموزش تنظیم محدوده و گروه‌های نرم سازی آبجکت

✔ بیان کاربرد مادیفایر Noise

استفاده از کاربرد آپشن‌های Strength

بیان مثالی برای آشنایی با بهره برداری متفاوت از Noise Modifier

✔ معرفی Stretch Modifier

معرفی کاربرد گزینه‌ی Amplify

✔آموزش استفاده از مادیفایر Squeeze

آشنایی با نحوه تنظیم فشرده سازی آبجکت

آموزش تغییر تاثیرگذاری مادیفایر Squeeze بر روی شیء

آموزش ایجاد بر آمدگی بر روی شیء

آشنایی با عملکرد Curve

آموزش اعمال تاثیر Squeeze حول محور Z

آشنایی با تغییر محدوده تاثیر مادیفایر Squeeze

آموزش تغییر حالت برآمدگی ایجاد شده بر روی آبجکت

✔ یادگیری استفاده از مادیفایر Push

آموزش ایجاد فرو رفتگی و یا برآمدگی بر روی سطح آبجکت

✔ معرفی مادیفایر Relax

معرفی عملکرد آپشن Iterations

بیان کاربرد گزینه‌ی Keep Boundary Pts Fixed

معرفی گزینه‌ی Save Outer Corners

✔ آموزش استفاده از مادیفایر Ripple

مفهوم Wave Length

معرفی آپشن Decay

بیان عملکرد Phase

معرفی کاربرد Center Sub-Modifier

✔ معرفی آپشن‌های Wave Modifier

معرفی کاربرد Wave Length

آشنایی با Decay

✔ بیان کاربرد مادیفایر Skew

معرفی کاربرد گزینه‌ی Direction

معرفی گزینه‌ی Limit

✔ آموزش استفاده از آپشن‌های مادیفایر Slice

معرفی عملکرد آپشن Refine Mesh

بیان کاربرد Split Mesh

بیان عملکرد Remove Top/Bottom

✔ معرفی عملکرد مادیفایر Spherify

آموزش استفاده از Spherify بر زیر مجموعه‌های اشیاء

✔ توضیح کامل تاثیر Affect Region

بیان عملکرد Point Sub-Modifier

معرفی تاثیر گزینه‌ی Falloff

بیان عملکرد آپشن Pinch

معرفی کاربرد گزینه‌ی Bubble

بیان کاربرد Ignore Back Face

✔ معرفی Lattice Modifier

تشریح انواع حالات تاثیرگذاری Lattice

معرفی گزینه‌ی Ignore Hidden Edges

کاربرد End Caps

معرفی گزینه‌ی Smooth

معرفی آپشن Radius

آموزش استفاده از گزینه‌ی Sides

آموزش نحوه تعیین Material ID

آموزش نحوه تعیین Segmentهای Jointها

معرفی گزینه‌های Tetra، Octa و Icosa و بیان تاثیر آن‌ها

آموزش تغییر ID Material برای Jointها

نحوه فعالسازی گروه‌های هموار سازی Jointها

آموزش تنظیم صحیح مختصات Map دهی

✔ توضیح کامل کاربرد Displace Modifier

معرفی آپشن Strength

آموزش استفاده از گزینه‌ی Decay

معرفی کاربرد Luminance Center

معرفی کاربرد آپشن Blur

✔ معرفی کاربردی Mirror Modifier

آموزش کپی گرفتن از اشیاء در Mirror

معرفی عملکرد گزینه‌ی Mirror center

✔ یادگیری استفاده از مادیفایر Xform

آموزش Animate کردن Pivot Point

✔ بیان عملکرد Shell Modifier

آموزش Bevel کردن پوسته اشیاء

آموزش متریال دهی به هر یک از پوسته‌های آبجکت

✔ معرفی Delete Mesh Modifier

آشنایی با حذف بخشی از Mesh مورد نظر

آموزش تغییر تاثیر مادیفایر Delete Mesh

✔ آموزش مادیفایر Edit

بیان تفاوت‌ تاثیر بین مادیفایرهای Edit با تبدیل آبجکت به Editable

مزایای استفاده از Edit Mesh

معایب استفاده از Edit Mesh

✔ معرفی Extrude Modifier

آموزش ایجاد ضخامت بر روی اشیاء

آشنایی با نحوه تغییر محدوده تاثیرگذاری مادیفایر

آشنایی با تعیین مسیر Extrude

آموزش تعیین تکنیک مدلسازی

✔ معرفی تاثیر مادیفایر Normal

آشنایی با نحوه تغییر جهت Normalهای یک شیء بدون نیاز به تبدیل آن به یک Editable

آموزش تنظیم پارامترهای ساختاری آبجکت

✔ آشنایی با Face Extrude

معرفی آپشن Extrude From Center

✔ معرفی کاربرد Bevel Modifier

آموزش فعالسازی Cap هر آبجکت

آشنایی با کاربرد گزینه‌ی Curve Side

معرفی تاثیر Linier Side

آشنایی با کاربرد بخش Intersection

✔ معرفی مادیفایر Bevel Profile

آموزش استفاده صحیح از مادیفایر Bevel Profile

آشنایی با کنترل تاثیر Bevel Profile بر اشیاء

✔ آموزش استفاده از Tessellate Modifier

نحوه ایجاد تقسیمات دلخواه بر روی آبجکت‌ها

آموزش ایجاد تاثیر مادیفایر بر محدوده انتخابی

✔ معرفی STL Check

آموزش بررسی آبجکت‌های داخل صحنه برای آمادگی استفاده از آن ها در دستگاه های پرینتر سه بعدی

استفاده صحیح از این مادیفایر

✔ معرفی کاربرد Cap Hole Modifier

آموزش بستن حفره‌های موجود بر روی شیء

آموزش کنترلرهای Cap Hole Modifier

✔ توضیح کامل مادیفایرهای مخصوص Optimize Modeling

معرفی مادیفایرهای Optimize، Multires و Pro Optimizer

آموزش کاهش میزان Mesh با استفاده از Optimize Modifier

آموزش کاهش میزان Mesh با استفاده از Multires Modifier

آموزش کاهش میزان Mesh با استفاده از Pro Optimizer Modifier

✔ آموزش استفاده از Symmetry Modifier

معرفی تاثیر گزینه‌ی Slice

آشنایی با کاربرد Weld Seam

✔ بیان کاربرد Edit Normal Modifier

آموزش ایجاد تغییراتی ساده بر روی Vertexهای اشیاء

آشنایی با مصارف استفاده از Edit Normal Modifier

✔ معرفی مادیفایر Quadify Mesh

معرفی کاربرد گزینه‌ی Quad Side

✔ توضیحات تاثیر مادیفایرهای Subdivision Surface

آموزش ایجاد الگوریتم‌های طراحی Mesh

آشنایی با آپشن‌های کاربردی Subdivision Surface

✔ یادگیری استفاده از مادیفایر HSDS

عملکرد مادیفایر HSDS

آموزش ایجاد تقسیمات مورد نیاز در انتهای مدلسازی به صورت مرحله‌ای

✔ معرفی کاربرد Mesh Smooth Modifier

بیان علت استفاده از تکنیک Subdivision Surface Modeling

معرفی عملکرد گزینه‌ی Iteration

کاربرد آپشن Smoothness

معرفی کاربرد گزینه‌ی Show Cage

بیان مصارف استفاده از گزینه‌یIsoline Display

معرفی گزینه‌ی Ignore Back Face

آشنایی با آپشن‌های بخش Surface Parameters

معرفی عملکرد Smooth Result

آشنایی با کاربرد Keep Faces Convex

آشنایی با آپشن‌های بخش Update

آموزش Reset کردن هر یک از تغییرات

✔ استفاده از پارامترهای مادیفایر Turbo Smooth

مزیت استفاده از Turbo Smooth

آموزش استفاده از پارامترهای کاربردی Turbo Smooth

متد اصلی مادیفایر Turbo Smooth

معرفی تفاوت مادیفایر Turbo Smooth با Mesh Smooth

معرفی پارامتریک تمامی مادیفایرهای Subdivision Surface

معرفی نورهای تری دی استودیو مکس

✔ یادگیری استفاده از نورهای Standard :

معرفی حالت نور Target Spot

آموزش کامل Free Spot

شناخت Target Direct

استفاده از انواع تابش Free Direct

معرفی Omni و نوع تابش آن

توضیح کامل کاربرد Sky Light

معرفی نور mr Area Omni

معرفی نوع تابش نور mr Area Spot

✔ آموزش استفاده از نورهای Photometric

آموزش استفاده Shape/Area Shadow

توضیح کامل پیرامون مبحث Target در مورد نورهای Photometric

بیان کاربرد آپشن‌های بخش Template

آموزش کامل استفاده صحیح از پارامترهای ساختاری Photometric Lights

✔ نورپردازی View Port تری دی استودیو مکس

معرفی قواعد بهره برداری از نورها

بیان نحوه انتشار پرتوهای نوری در Standard Lightها

معرفی عملکرد Advance Lightها

توضیح کامل مفهوم Ambient Light

معرفی طیف‌های رنگی مختلف

معرفی مفهوم Color Temptur

معرفی کاربرد Sun/Day Light System

توضیح مفهوم Lux

✔ ابزارهای نورپردازی در تری دی مکس

بیان کاربرد Light Include/Exclude

استفاده از Free Spot

شناخت Target Direct

یادگیری استفاده از انواع تابش Free Direct

✔ نورهای Mental Ray

آموزش استفاده از mr Sky Portal

بیان کاربرد Mental Ray Sun Light

✔ بررسی راه‌های کنترل انواع نور در صحنه

افزودن نور به صحنه با تبدیل آن به یک آبجکت

مدیریت نورها با استفاده از پارامترهای ساختاری آن‌ها

یادگیری نحوه مدیریت خواص درخشندگی و یا بازتابش نور

آموزش ایجاد شبیه سازی فیزیکی بر روی درخشندگی نور

بیان نحوه کنترل زوال نور

آموزش کنترل و تغییر دادن طیف‌های نوری

آموزش نحوه فعالسازی سایه در View Port

بیان نحوه تنظیم Color Tempture

جداسازی آبجکت‌ها از دریافت نور

یادگیری استفاده از عملکرد Exclude و Include

آموزش ایجاد لبه تیز در پرتو نور

تنظیم تابش نور به حالت Web برای به دست آوردن تابش سه بعدی

آموزش استفاده از بخش Intensity/Color/Attenuation به منظور تغییر نوع و رنگ Light

بیان نحوه تنظیم شدت نور

آموزش نحوه تعیین محدوده تابش نور

توضیح چگونگی تعیین هندسه تابشی نور از قسمت Shape/Area Shadow

آموزش نحوه تبدیل انواع نورها به یکدیگر

آموزش تعیین میزان نور در فاصله‌های مختلف

معرفی تاثیر افزایش مقدار Contrast

آموزش تعیین Specular

آموزش ایجاد Effectهای اتمسفر

آموزش تنظیم نمودن آپشن‌های نور با گزینه‌های استفاده شده در رندر

آموزش تعیین انرژی نورهای غیر مستقیم

آشنایی با قواعد ایجاد Caustic صحیح

بیان ویژگی‌های فیزیکی IES Sun

معرفی نحوه صحیح ویرایش Sun Light

نحوه تعیین حالات ابری، نیمه ابری و یا صاف برای آسمان

آموزش به تصویر کشیدن بخار در نور خورشید

آموزش استفاده از محاسبات نور در مکان مورد نیاز

بیان کاربرد Light Lister

✔ معرفی دسته نورهای Photometric

آموزش تنظیم نحوه انتشار نور برای هر Light

آموزش تنظیم اشکال مختلف برای هر Light

آشنایی با نوع سایه ایجاد شده از Photometric Lights

✔ یادگیری استفاده از دو دسته‌ی کلی از Photometric Lights

معرفی Target Lights

توضیح کامل Free Lights

✔ بیان خواص Standard Lights

آموزش نحوه صحیح تخصیص Map

بیان قواعد تابش نور و ایجاد سایه هنگام استفاده ازSky Light

تشریح قواعد مربوط به رندرگیری از Sky Light

یادگیری نحوه استفاده از Cast Shadow

معرفی کاربرد Advance Lightها

معرفی خواص mr Area Spot/Omni

✔ توضیح کامل در مورد خواص سایه‌ها

معرفی فرمت‌های مختلف سایه

آموزش نحوه تعیین نوع سایه

بیان کاربرد گزینه‌ی Bias در رابطه با سایه‌ها

توضیح مصارف استفاده از Area Shadow

آموزش ایجاد سایه‌های تیز و یا محو

آموزش تولید چندین سایه از یک منبع نوری

یادگیری تنظیم کیفیت سایه

✔ معرفی آپشن‌های مربوط به Optimization

آموزش ایجاد اختلاف رنگ در سایه‌ها

آموزش مقید ساختن سایه به استفاده از خواص متریال

آموزش ایجاد سایه دو طرفه

بیان کاربرد آپشن پر استفاده‌ی Quad tree

آموزش استفاده صحیح از mr Shadow

آموزش تغییر رنگ سایه ایجاد شده

✔ آشنایی با مفاهیم Shaderها

یادگیری استفاده از پارامترهای اصلی Shader

معرفی انواع Shaderهای تری دی استودیو مکس

بیان کاربرد Camera Shader

آموزش استفاده صحیح از Mental Ray Shader

معرفی عملکرد Water Surface Shader

توضیح کاربرد Wet/Dry Shader

معرفی Translucency Shader

توضیح کامل کاربرد Stain Shader

معرفی Ocean Shader

بیان مصارف Night Shader

معرفی Metal Shader

بیان کاربرد Landscape Shader

یادگیری نحوه استفاده از Mist Shader

معرفی facade Shader

معرفی Glow Shader

آموزش کاربردی استفاده از Edge Shader

معرفی Distortion Shader

آشنایی با Beam Shader

آموزش تنظیم صحیح پارامترهای Combi Contour Shader

بیان Warp Around Shader

آموزش کامل Shader Compare

بیان کاربرد Ambient/Reflective Occlusion

توضیح کامل مبحث Contour Composite

آموزش استفاده از Contour Only

آموزش کاربردی استفاده از Contour Store

آموزش Contour Depth

استفاده از آپشن‌های Contour Factor Color

آموزش کامل بهره برداری از Contour Layer Thinner

آموزش استفاده صحیح از پارامترهای Opacity

بیان کاربرد استفاده از پارامترهای Two Sided

توضیح کامل پیرامون استفاده از Simple Contour Parameters

✔ Shaderهای مربوط به Mental Ray

آموزش استفاده از Shader List موجود در Mental Ray

توضیح کامل پیرامون استفاده از Environment Probe/Gray Ball در Mental Ray

آموزش تنظیم صحیح Gamma و Gain در Mental Ray

آموزش استفاده از Lens Effectها

✔ بیان خواص انواع Lens Effect

معرفی اساس عملکرد Lens Effect و پرتوهای نوری

یادگیری ایجاد Film Grain

معرفی اهمیت قرارگیری Lens Effectها بر تاثیر آن‌ها

آموزش خاموش و روشن نمودن تاثیر Lens Effect بر تصویر رندر شده

آموزش تعیین سایز برای ایجاد Lens Effect

✔ آموزش استفاده از امکانات Glow Element

بررسی تاثیر Occlusion

آموزش تعیین رنگ Lens Effect

آموزش ایجاد پرسپکتیو صحیح از Lens Effectها

آموزش مدیریت رنگ‌های Lens Effect

آموزش استفاده از یک Map به منظور تعیین رنگ Lens Effect

آموزش مقید ساختن Lens Effect به استفاده از رنگ منبع نور

آشنایی با انواع مدل‌های رنگی Lens Effect

آموزش تنظیم موقعیت Secondary به صورت دستی

آشنایی با مدیریت رنگ Lens Effect از مقطع آن

آموزش تنظیم صحیح چگالی برای Lens Effectها

یادگیری نحوه ذخیره سازی Effectهای تنظیم شده

آموزش تغییر سایز تمامی Effectهای موجود در صحنه

آموزش تنظیم Lens Effect بر روی اشیاء با استفاده از G Buffer

آموزش ایجاد نور حجمی

✔ بیان تاثیر انواع Lens Effect

معرفی Glow Lens Effect

توضیح کامل تاثیر Ring

معرفی تاثیر Ray Lens Effect

بیان مصارف استفاده از Manual Secondary

یادگیری استفاده از Auto Secondary

بیان خواص Star Lens Effect

معرفی تاثیر Streak Lens Effect

یادگیری کامل مبحث Camera

✔ بیان کاربرد انواع آپشن‌های دوربین

بررسی مصارف استفاده از دوربین‌ها

آموزش تنظیم دید از زاویه‌ی دوربین

آشنایی با نحوه انجام چرخش دوربین از دیدگاه Camera

معرفی انواع حالات نمایشی دوربین‌ها

آموزش تنظیم مه در نمای دوربین

معرفی نحوه صحیح تغییر موقعیت هدف دوربین

آموزش ایجاد Motion Blur با استفاده از آپشن‌های Pass Blending

✔ یادگیری ایجاد حالت راه رفتن در تنظیمات دوربین

آموزش تنظیم ارتفاع دید دوربین

آشنایی با تنظیم زاویه دید

آموزش نحوه تعیین دامنه دید در حالت Walk Through

آموزش مقید ساختن دوربین و یا هدف آن به یک مسیر

آشنایی با کاربرد آپشن Camera Correction

آموزش استفاده مناسب از Cam Match

آشنایی با نحوه تنظیم صحیح آپشن Cam Match به منظور ایجاد پرسپکتیو مناسب

آموزش تغییر موقعیت پوینت‌های به وجود آمده

آشنایی با عملکرد گزینه‌ی Iteration

✔ انواع تنظیمات دوربین

آموزش استفاده صحیح از Camera Match Utility

آموزش کامل استفاده از تک به تک پارامترهای Camera Match Point

توضیح کامل پیرامون کاربرد استفاده ازCampoint Info Rollout

آموزش استفاده از Camera Match Rollout

✔ بهره برداری از آپشن WalkThrough Assistant

آموزش استفاده از render Preview Rollout

توضیح کامل کاربرد View Controls Rollout

استفاده از Advanced Controls Rollout

توضیحات کامل پیرامون استفاده از Camera Correction Modifier

آموزش استفاده از تنظیمات و کنترلرهای اصلی Walkthrout Rollout

یادگیری استفاده از خواص انیمیشن سازی تری دی استودیو مکس

✔ آشنایی با مفاهیم اساسی انیمیشن سازی

معرفی Animate Key

آموزش تنظیم کلیدهای انیمیشن به صورت دستی

آموزش تنظیم تعدادی از تغییرات در یک Key Frame

معرفی انواع استانداردهای نمایشی Frame Rate

فیلتر کردن نمایش Key Frameها

آموزش کاهش و یا افزایش تعداد Key Frame

معرفی اصول فیلمبرداری و کارگردانی

آموزش شیوه صحیح Animate کردن دوربین

یادگیری بهترین تنظیم سرعت حرکت دوربین برای انیمیشن

آموزش مدیریت بهینه‌ی زمان انیمشین سازی با استفاده از کادر Time Configuration

بیان نحوه صحیح کم و زیاد نمودن سرعت انیمیشن

توضیح کامل مصارف Track View

آشنایی با مفهوم Frame Per Second

آموزش تنظیم مقدار تیک‌ها در هر ثانیه

آموزش استفاده از آپشن‌های انیمیشن سازی مربوط به Set Key

آموزش نحوه صحیح استفاده از گزینه‌ی Set Key

آموزش چگونگی مرتبط سازی دو پارامتر انیمیشن سازی

آموزش نمایش پارامترهای مورد نظر در Track View

✔ شناخت کامل خواص Auto Key

بیان عملکرد گزینه‌ی Auto Key

بیان انواع تغییرات انیمیشن شده در Track Bar

✔ آموزش استفاده از تنظیمات و پارامترهای مختلف به کمک Motion Panel

بیان کاربرد آپشن Trajectory

معرفی مصارف استفاده از Trajectory

آموزش ایجاد یک Key Frame جدید

آموزش ایجاد تغییرات Transform برای مسیر انیمشین

آموزش تبدیل کردن مسیر موجود به یک Spline

آموزش ایجاد تغییرات در Position

آموزش حذف Key Frameهای مختلف

یادگیری استفاده از پارامترهای کنترل کننده‌ی Key Frame

آموزش استفاده از آپشن‌های Key Info

آموزش تفکیک Key Frameهای همپوشان

یادگیری نحوه تنظیم انواع حالات برای Curvature

آموزش استفاده از Interpolate Key

آموزش ایجاد Auto Handle

آشنایی با تنظیمات پیشرفته‌ی Key Info

توضیح عملکرد گزینه‌ی Free Handle

آموزش ایجاد حالت نرم در Key Frameها با استفاده از میانگین گیری

✔ یادگیری نحوه ذخیره سازی و بازیابی صحیح انیمیشن

معرفی انواع فرمت‌های ذخیره‌سازی انیمیشن

بیان چگونگی ذخیره سازی انیمیشن برای بارگذاری آن‌ها بر روی انواع آبجکت

آموزش استفاده صحیح از Mapping

آموزش بهره برداری از رفتار اشیاء در انیمیشن به منظور پیاده سازی اطلاعات بر آبجکت‌های دیگر

آموزش مدیریت لایه‌های مختلف انیمیشن

یادگیری اضافه کردن و یا جایگزین نمودن Key Frameهای آماده برای انیمیشن مورد نظر

نحوه بازسازی Trackهای Animate شده به منظور اختصاص هر یک از آن‌ها به صحنه

آموزش بارگذاری انیمیشن با استفاده از Motion File

آموزش مرتبط سازی Key Frameها با Linkهای Hierarchy

آموزش استفاده از Merge Animation

اصول متریال دهی

✔ آموزش استفاده از امکانات کادر Material Editor

توصیف Slate متریال

معرفی مفهوم اصلی متریال

آموزش تخصیص Map به متریال‌ها

توصیف تفاوت متریال با Map

آموزش ایجاد تغییر بر روی متریال‌ها به صورت صحیح

شیوه ارتباطی متریال‌ها

توضیح کامل در مورد مفهوم Specular در فضای دیجیتالی

✔ بررسی هر یک از آپشن‌های موجود در Material Editor

معرفی آپشن Select By Material

بیان عملکرد Tail

آموزش Reset نمودن پارامترهای یک متریال

نحوه مستقل کردن هر متریال

آموزش ذخیره سازی متریال‌ها در Library

آموزش تخصیص متریال به یک شیء با استفاده از ID Chanel

بیان عملکرد گزینه‌ی Show End Result

آموزش استفاده از Material Navigator

بیان مصارف آپشن Video Color Check

معرفی مفهوم Seem Les بودن یک Texture

آموزش به نمایش در آوردن پس زمینه‌ی یک شیء با استفاده از Material

آموزش فعالسازی نور پشتی برای هر آبجکت

بیان مصارف Anisotropy

معرفی کاربرد Ambient

آموزش تنظیم متریال Wire Frame برای آبجکت‌ها

یادگیری چگونگی تنظیم یک Map برای هر Face

معرفی کاربرد گزینه‌ی Self Illumination

آموزش تعیین نوع High Light بر روی هر متریال

آموزش ایجاد برجستگی بر روی متریال بدون ایجاد تغییرات Topologic

نحوه صحیح ایجاد بازتابش بر روی متریال‌ها

آموزش ایجاد تغییرات Topologic بر روی متریال‌ها

آموزش کامل مبحث Mapping and Material Editor

توضیح کامل مبحث Mapping

آموزش به نمایش در آوردن Standard Map در View Port

آموزش Animate نمودن یک متریال

بیان نحوه ذخیره سازی انواع متریال‌های دست ساز در Library

توضیح کامل مبحث Backlight

آموزش استفاده از قابلیت‌های Sample Slot Background

بیان کاربرد Sample UV Tiling

آموزش استفاده از Video Color Check

آموزش نحوه صحیح استفاده از Go To Parent

آموزش استفاده از آپشن Go Forward To Sibling

توضیح کامل کاربرد و نحوه استفاده از Pick Material From Object

✔ آموزش استفاده از خواص Mapها

آموزش تخصیص Map به متریال‌ها

معرفی عملکرد گزینه‌ی Bitmap

بررسی انواع حالت تخصیص Texture به صحنه

آموزش ایجاد محوی برای Texture

آموزش کامل مبحث Mapping Coordinate

توضیح کامل پیرامون Real World Map Size

بیان کاربرد و نحوه استفاده از OutPut Rollout

آموزش استفاده صحیح از Compare Maps

آموزش استفاده از Coordinate Rollout

توضیح کامل در مورد نحوه استفاده از AutoDesk Bitmap

آموزش کامل Camera Map Per Pixel Map

استفاده از Checker Map

آموزش استفاده از آپشن کاربردی Combustion

توضیح کامل در مورد استفاده از Vector Displacement

آموزش Cellular Map

آموزش Dent Map

آموزش Falloff Map

توضیح کامل در مورد استفاده از Marble Map

آموزش Noise Map

آموزش Particle mblur map

آموزش Particle Age Map

آموزش Perlin marble map

آموزش Smoke Map

آموزش Speckle Map

آموزش Splat Map

آموزش Stucco Map

آموزش Waves Map

آموزش Wood Map

آموزش Composite Map

آموزش Mask Map

آموزش Mix Map

آموزش RGB Multiply Map

آموزش Color Correction Map

آموزش RGB Tint Map

آموزش Vertex Color Map

آموزش Flat Mirror Map

آموزش Thin Wall Refraction Map

آموزش Raytrace Map

آموزش Reflect/Refract Map

قواعد مپ دهی

✔ آموزش اختصاص Map به هر آبجکت

آموزش استفاده از UVW Map Modifier به منظور تخصیص Map به اشیاء دست ساز

معرفی آپشن Slice On

بیان کاربرد استفاده از ID Material

معرفی ارتباط بین ID Material و Slice

معرفی کاربرد Attach و Detach نمودن اشیاء در رابطه با مپ دهی

✔ آموزش کامل کادر Object Properties

بررسی آپشن‌های Mental Ray Panel

آموزش استفاده از Advanced Lighting Panel برای ایجاد تغییر در نتایج رندرینگ

معرفی کاربرد بخش Custom Attributes

بیان آپشن‌های Expression Techniques

معرفی تاثیر آپشن‌های General Panel بر آبجکت

تاثیر استفاده از Rename Objects Tool

آموزش استفاده صحیح از امکانات Parameter Collector

معرفی کاربرد User Defined Panel

یادگیری استفاده از Notes Dialog

✔ آموزش کامل کادر Material Editor

بررسی آپشن‌های کادر Material Editor

نحوه نمایش متریال‌ها در Slate Material Editor

آموزش کار با Slate Material Editor

بیان آپشن‌های Menu Bar

معرفی کاربرد Toolbar موجود در Material Editor

آموزش استفاده از خواص Render Set Up

✔ معرفی ویژگی‌های انواع Rolloutهای Render Setup

آموزش استفاده از پارامترهای Common Parameters Rollout

آموزش رندر گیری از تمامی فریم‌های انیمیشنی

آموزش زوم رندرینگ

نحوه صحیح برش زدن کادر رندرینگ

آموزش استفاده صحیح از المان‌ها (Element) در رندر

آشنایی با نرم سازی فریم‌های انیمیشن

آموزش نحوه صحیح دریافت سریع تست رندر از Area Lights

بیان مصارف استفاده از Super Black

یادگیری نحوه صحیح ذخیره سازی رندر انیمیشن

آموزش بازیابی انیمیشن رندر گرفته شده با استفاده از Ram Player

97 دیدگاه‌ها

 1. برای افرادی مثل من که در حوضه معماری فعالیت جدی دارند این نرم افزار نیاز اساسی هست یعنی تا توی کارگاه و دفتر به مشکل نخورده باشیمم متوجه نمیشیما 🙂
  ممنون از آموزش هاتون من سه ساله که از همدان آموزش ها رو تهیه کردم و واقعاً تاثیر خیلی زیادی توی کارم داشته

  • با سلام و احترام
   برای تهیه سیستم سقف و یا کف قیمتی تعین نگردیده
   الزاماً هر سیستمی که شما بتوانید با استفاده از آن آموزش های لازمه را مشاهده و تمارین را انجام دهید و برای کار در آینده پاسخگویتان باشد کفایت میکند
   اما در خصوص سیستم و سخت افزار توصیه میشود به صورت رایگان با شماره ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۲ مشورت نمایید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

  • با سلام و احترام
   در دوره تری دی مکس شما با استفادهاز انواع ابزار ها و Short Key ها آشنا خواهید شد و میتوانید با سرعت بالایی اقدام به مدلسازی نمایید
   در خصوص استفاده از مهارت سه بعدی سازی در زمینه طراحی دستگاه های تراشکری باید خدمت شما عارض شم که این موضوع کاملاٌ به خلاقیت درونی و پویایی ذهن شما در تجسم این دستگاه ها دارد، در صورت وجود چنین تجسم و پویایی ذهن میتوانید اطمینان داشته باشید که آموزش ها برای زمینه مورد نظر شما مفید خواهند بود
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

  • با سلام و احترام
   لطفاً بعد از دانلود تری دی استودیو مکس ۲۰۲۱ با شماره پشتیبانی ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۳ تماس حاصل فرمایید تا به صورت مرحله به مرحله در نصب نرم افزار راهنمایی های لازم را خدمت شما ارائه دهیم
   در صورت تمایل میتوانید به همراه سیستم خود به آموزشگاه مراجعه نمایید تا تیم پشتیبانی نرم افزار های مورد نظر را برای شما نصب نماید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 2. سلام
  خسته نباشید
  قبل از هر چیز میخواستم تشکر کنم از بابت زحماتی که برای انتقال آموزه های استاد بندری به هرجو ها کشیده میشه
  و بعد میخواستم بپرسم ببینم من چجوری میتونم اطلاعات حساب کاربریم رو بازیابی کنم
  چون یه شیش ماهی میشه که کلاً پنل کاربری رو باز نکردم
  ممنون

  • با سلام و احترام
   دوست عزیز این دوره توسط استاد مهدی بندری، که در عرصه سه بعدی و نرم افزار های گرافیکی دارای نام و بیش از بیست سال سابقه میباشند تدریس میگردد
   با توجه به این موضوع که ایشان مدرس مورد تایید کمپانی های Autodesk و Chaos Group می باشند و دوره های جامع آموزش نرم افزار های تری دی مکس را در اروپا تدوین و تدریس نموده اند میتوان میزان مهارت استاد مهدی بندری را در زمینه تدریس و تری دی استودیو مکس متوجه شد
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

  • با سلام و احترام
   مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران برای ایجاد آرامش فکری هنرجویان خود اقدام به ایجاد فاصله تعریف شده از سوی وزارت بهداشت بین محل استقرار افراد در سر کلاس نموده و کلاس های آموزشی خود را با تعداد نفرات کم تر برگزار می نمایید، امیدواریم هر چه زود تر سایه شوم این بیماری از سر هموطنانمنان کوتاه شود
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

  • با سلام و احترام
   در رابطه با کیفیت آموزش غیر حضوری باید خدمت شما دوست عزیز عارض شم که تمامی آموزش ها به صورت HD از تدریس کامل استاد بندری سر کلاس برداشه شده و درون سایت در اختیار شما قرار خواهند گرفت
   از این رو مطالب عنوان شده در دوره غیر حضوری هیچ گونه تفاوتی با دوره حضوری ندارد بنابراین یادگیری مطالب بسته به اراده و تلاش شما هنرجویان عزیز میباشد
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 3. سلام
  خسته نباشید
  پسر من به درس علاقه ای نداره میخوام برای تایمی که از مدرسع برمیگرده بزارمش کلاس تا یه مهارتی حداقل یاد بگیره
  میخوام از شما راهنمایی بگیر م در رابطه با اینکه این کار براش مفید هست یا نه و اصلاً چیکار باید بکنم
  از طرفی هم ما یه مقداری راهمون دوره سمت سهروردی هستیم یه مقداری رفت و آمد براش سخت میشه بعد از مدرسه امکان کلاس غیر حضوری هم دارین شما؟
  به نظرتون حضوری بنویسمش بهتره یا غیر حضوری؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • با سلام و احترام
   در رابطه با کارآمد بودن و مفید بودن مهارت استفاده از نرم افزارهای گرافیکی در دنیای امروز باید خدمتتون عارض شم که به عنوان یک انتخاب جز بهترین گزینه ها در حال حاضر یادگیری چندین نرم افزار در حوضه طراحی و تولید محتوای تصویری و یا حتی تدوین خواهد بود
   و اما انتخاب نرم افزار مناسب و مفید برای یادگیری بسته به علاقه و استعداد فردی هر شخص متفاوت خواهد بود
   در ادامه باید اطلاع داشته باشید که مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران در جهت تسهیل در امر یادگیری برای هنرجویان خود کلاس های آنلاین رو قرار داده و این به معنای عدم برخورداری هنرجویان آنلاین از پشتیبانی همه جانبه و حضوری نیست، پس جایی برای وجود نگرانی در مورد یاد گیری صحیح نیست
   از این رو پیشنهاد میکنیم با تدوین برنامه زمانی مناسب و منعطف برای فرزندتان امر آموزش را همراه با مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران و تیم پشتیبانی، در خانه پیگیری نمایید

  • با سلام و احترام
   دوره آموزشی تری دی مکس با رویکرد معماری برگزار میشود اما به دلیل اجرای پروژه ها از صفر تا صد و به صورت دقیق و ریز بینانه و البته وجود آموزش کامل تری دی مکس در تمامی زمینه ها به صورت رایگان بر روی پورتال مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران شما میتوانید از آموزه های خود در جهت ایجاد ارزش در رشته مکانیک اقدام بفرمایید.
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 4. سلام
  یه سوالی داشتم مبنی بر اینکه مدرکی که ارائه میشه رسمیه؟
  ینی چقد اعتبار داره ؟
  برای این میپرسم که چون میخوام وارد یه شرکتی شم اونجا بهم گفتن تری دی مکس اگه بلدی مدرکشم برامون بیار که بتونیم بهت بیشتر حقوق بزنیم

  • با سلام و احترام
   پک ده پروژه استاد مهدی بندری در سطح مستر تهیه و تدوین شده لذا اجرای تمام و کمال پروژه های موجود مستلزم داشتن مهارت و دانش کافی در زمینه سه بعدی و خصوصاً نرم افزار تری دی استودیو مکس خواهد بود به همین خاطر توصیه میشه که از آموزش های رایگان موجود در لینک زیر اقدام به یادگیری تری دی مکس کنید، در غیر این صورت شما نیاز دارید در دوره آموزشی تری دی مکس ثبت نام بفرمایید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 5. سلام
  استاد یه سوالی داشتم میخواستم بدونم من که تری دی مکس یاد گرفتم برای کارای طراحی دکوراسیون خوبه راینو یاد بگیرم یا نه همین تری دی کافیهه
  اخه از طرفی هم کارام هنوز اونقدری زیاد هستن که فکر نمیکنم برسم یاد بگیرم راینورو
  ممنوت میشم راهنماییم کنین

  • با سلام و احترام
   باید حضور ارزشمند شما هنرجوی زحمت کش و کوشا عارض شم که یادگیری نرم افزار راینو در مباحث مربوط به Nurbs Modeling با توجه به میزان تلاشگر بودن شما دستتنون رو باز خواهد گذاشت
   لذا یادگیری اون مهارت های مدلسازی شما رو تا حد زیادی افزایش خواهد داد
   اما در حال حاضر با توجه به شرایط کاریتان بنده به شخصه توصیه میکنم نسبت به ایجاد نتیجه مطلوب از نرم افزار تری دی مکس متمرکز باشید تا بعدا نوبت به راینو هم برسه
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 6. سلام استاد خسته نباشید
  بنده هنرجوی سال ۹۴ شما خستم
  حالا میخواهم تری دی مکس رو تجدید دوره کنم پیام دادم بدونم دوره جدید چه تاریخ آغازه تا من بیام برای کلاس
  راستش رو بخوای استاد من چند وقت پیش از کار بیکار شدم حالا میفهمم بهترین کار همون تری دی مکس کار کردنه
  مشتاق دیداریم

  • با سلام و احترام
   برای جمع آوری رزومه کافیه تا پروژه های کلاسی و پک ده پروژه رو تکمیل بفرمایید
   بعد از اتمام این دوره آموزشی شما متخصص تری دی استودیو مکس خواهید بود، همونطور که شما بهتر میدونید این نرم افزار به خودی خود میتونه برای یک کار آفرین کافی بوده و انتظار میره که شما با یادگیری این نرم افزار خودتون اقدام به راه اندازی یک موقعیت شغلی برای خودتون کنید و در تعامل با افراد نیاز ها رو بسنجید و بازار کار رو در اختیار داشته باشید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 7. سلام و عرض ادب
  من سروشم استاد
  خوب هستید انشالله؟
  تن شما سلامت باشه
  میخواستم بدونم کی میشه بیام آموزشگاه ببینمتون هم یه سری کارای باحال انجام دادم بیارم ببینید و هم یه حال و احوالی کنم باهاتون

 8. سلام
  بنده یک کارگاه مبل سازی دارم
  میخواستم بدونم تری دی مکس برای ظریف کاری هایی که باید بگم نجار برام انجام بده میتونه به دردم بخوره؟
  در ضمن همونطور که میدونید کار ما تعطیلی نداره چجوری میتونم اقدام به یادگیری این نرم افزر کنم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • با سلام و احترام
   شما میتونید بعد از انجام تمامی تمارین و گذروندن دوره آموزشی تری دی مکس اقدام به طراحی و مدلسازی انواع منبت کاری های پیچیده و زیبا کنید و حتی از اون ها برای دستگاه های تراشکاری هوشمند خروجی تهیه کنید تا کاری که مد نظرتون هست دقیقاً روی چوب پیاده سازی بشه
   در رابطه با آموزش و یادگیری تری دی مکس باید خدمتتون عارض شم که شم میتونید به صورت غیر حضوری هم دوره تری دی مکس رو بگذرونید و از امکان کرکسیون و رفع اشکال حضوری هم برخوردار باشید.
   توصیه میشه برای تصمیم گیری بهتر با مشاوره رایگان آموزشگاه تماس حاصل فرمایید: ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

  • با سلام و احترام
   تری دی مکس میتونه برای شما در بازار کار ایجاد برتری نسبت به همکاران و رقابتون داشته باشه
   پس خود به خود با یادگیری این نرم افزار تفاوت خاصی بین شما و بقیه افراد مشغول در کنار شما ایجاد خواهد شد که همین ایجاد فرصتهای شغلی مختلفی رو در پی داره و با خودش ارتقاء درجه شغلی هم به همراه خواهد داشت
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

  • با سلام و احترام
   دوست عزیز با تری دی استودیو مکس شما میتونید تمامی نقشه ها رو به احجام سه بعدی تبدیل بفرمایید
   در خصوص ایجاد نقشه های دو بعدی در فضای تری دی مکس امکان ایجاد فضای طراحی نقشه در دو بعد به صورت حرفه ای وجود نداره اما شما میتونید از نرم افزاراتوکد برای نقشه کشی حرفه ای استفاده کنید
   برای دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ تماس حاصل فرمایید
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

 9. سلام
  امیری هستم
  دانشجوی سال ۹۶ استاد بندری
  خواستم یه سلامی خدمتشون عرض کرده باشم و اینکه از تلاش و زحمات شما تشکر کنم
  یه درخواست هم دارم مبنی بر این که لطف کنید اگه امکانش هست برای من هم دسترسی به دوره ای که شرکت کرده بودم باز کنید تا بتونم به صورت غیر حضوری توی کلاسا شرکت کنم
  ممنون از شما

  • با سلام و احترام
   شما میتونید از طریق ارتباط با تلگرام، واتس آپ و شماره تماس های پشتیبانی آموزشگاه سوال خودتون رو مطرح بفرمایید در ضمن توی کامنت ها هم پاسخگوی شما خواهیم بود، در صورت تمایل هم میتونید تشریف بیارین سوالتون رو حضوری از استاد جویا بشین.
   شماره تماس پشتیبانی : ۰۲۱۴۴۴۶۸۵۰۳
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

  • با سلام و احترام
   نرم افزار تری دی استودیو مکس، محصولی از شرکت اتودسک هست که با هدف تولید تصاویر گرافیکی و حتی واقعی سه بعدی تولید شده، از این رو شما میتونید به بهترین شکل ممکن از امکانات اون در جهت خلق تصاویر سه بعدی گرافیکی مثل تایپو گرافی های سه بعدی طراحی لوگو های سه بعدی و یا حتی شبیه سازی فیزیکی انواع متریال های ملموس استفاده کنید
   در ضمن شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ در تماس باشید

  • با سلام و احترام فراوان خدمت شما همراه گرامی
   تیم پشتیبانی مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران در رابطه با هر زمینه ای که مربوط به سیستم و کار با نرم افزار مورد نظر باشه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستن.
   در خصوص مشکلات احتمالی در استفاده از سیستم و لپ تاپ هم در بخش فنی دوستان ما پاسخگوی شما خواهند بود تا در زمان یادگیری نرم افزار دچار دغدغه های جنبی نشده و از آموزش و وقت صرف شده نهایت استفاده رو ببرید.
   با تشکر مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران