استعداد‌های ۵ ستاره

امروزه پیدا کردن متخصص واقعی در هر رشته‌ای کار بسیار سخت و دشواری است علی الخصوص در رشته‌های تخصصی مانند تری دی مکس، ما برای سهولت کار شرکت‌های برتر ایرانی و کارفرمایان لیستی از برترین استعداد‌ها و متخصصان سه بعدی که از هنرجویان سابق ما می‌باشند را جهت دسترسی مستقیم و بی‌واسطه محیا کردیم، که تمامی این متخصصان از فارغ التحصیلان ۵ ستاره مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران می‌باشند.

سرکار خانم مهندس معصومه سهرابی

از طریق این ایمیل masihsohrabiAtGmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس سهرابی جهت سفارش پروژه در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس بهزاد سودمند

از طریق این ایمیل behzadsoudmandAtgmailDotcom  می توانید با آقای مهندس سودمند جهت همکاری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس حسن ملک محمدی

از طریق این ایمیل fastlife021AtgmailDotcom  می‌توانید با آقای مهندس ملک محمدی جهت انجام و سفارش پروژه در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس نازنین ابوطالبی 

از طریق این ایمیل nazanin_1081370Atyahoodotcom  با خانم مهندس ابوطالبی جهت همکاری و سفارش پروژه در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس شیوا اسلام پرست

از طریق این ایمیل shiva.esz.103AtgmailDotcom می‌توانید  با خانم مهندس اسلام پرست جهت انجام پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس سید علی حسینی

از طریق این ایمیل hosseini.ali000AtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس حسینی جهت انجام پروژه معماری و دکوراسیون داخلی در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس شایان اسدی

از طریق این ایمیل Shayanasadi.787AtgmailDotcom می‌توانید آقای اسدی جهت خرید و طراحی اتاق تاور کرین و انجام پروژه‌های معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس هانیه صفارپور

از طریق این ایمیل safarpourhaniyehAtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس صفارپور جهت انجام وطراحی پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس سهیلا سلمانی

از طریق این ایمیل soheila.salmani3472AtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس صفارپور جهت انجام وطراحی پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس مستانه کماندار

از طریق این ایمیل kamandar.masiAtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس صفارپور جهت انجام وطراحی پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس کیانوش شهیاز

از طریق این ایمیل kshahyazAtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس شهیاز جهت طراحی پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس کسری فدوی

از طریق این ایمیل kasrafadavi1993AtgmailDotcom می‌توانید باآقای مهندس فدوی جهت انجام وطراحی پروژه معماری و نظارت و مدیریت کارگاه در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس مهدی لطفی

از طریق این ایمیل mahdilotfisAtyahooDotcom می‌توانید با آقای مهندس لطفی جهت انجام  پروژه معماری و از صفر تا صد طراحی کابینت و اجرا در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس میثم نصیریان

از طریق این ایمیل nassirianAtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس نصیریان جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس حامد پیری

از طریق این ایمیل pirihamed68AtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس پیری جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس متین چرختاب باقری

از طریق این ایمیل matinbagheri7899AtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس چرختاب باقریجهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس یاسمن ربیعی

از طریق این ایمیل yas_violiu_rsAtyahooDotcom می‌توانید با خانم مهندس ربیعی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس یگانه ربیعی

از طریق این ایمیل yas_violiu_rsAtyahooDotcom می‌توانید با خانم مهندس ربیعی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس محمد علی دهنادپور

از طریق این ایمیل dehnadmohammadAtyahooDotcom می‌توانید با آقای مهندس دهنادپور جهت طراحی سه بعدی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس عرفان سیف

از طریق این ایمیل erfanseifAtyahooDotcom می‌توانید با آقای مهندس سیف جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه های بین‌المللی معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس مهدی سیف

از طریق این ایمیل seif_mahdiAtyahooDotcom می‌توانید با آقای مهندس سیف جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه های بین‌المللی معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس حمیده جوادی

از طریق این ایمیل gh.javadi84AtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس جوادی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه های صنعتی و معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس محدثه وصالی

از طریق این ایمیل mohadesehvesalyAtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس وصالی جهت طراحی نقشه با ضوابط شهرداری و فازیک و طراحی سه‌بعدی نما و دکوراسیون داخلی و  اجرا در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس ریحانه باباخانی

از طریق این ایمیل Reyba6969AtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس باباخانی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس افتخار یاوریان

از طریق این ایمیل y.ar_eftekharAtyahooDotcom می‌توانید با خانم مهندس یاوریان جهت انجام و طراحی سه بعدی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس پیمان شیرخانی

از طریق این ایمیل peymanp-shAtgmailDotcom می‌توانید با آقای شیرخانی جهت طراحی و اجرا و ساخت کابینت و دکوراسیون داخلی در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس مومنه رضایی

از طریق این ایمیل momenerezaeeAtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس رضایی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس ابولفضل احمدی

از طریق این ایمیل shapoor1991AtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس احمدی جهت طراحی سه‌بعدی و اجرای نما با سنگ در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس مژگان یگانه 

از طریق این ایمیل yeganeh-8285AtyahooDotcom می‌توانید با خانم مهندس یگانه جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس مریم تمدن

از طریق این ایمیل archtct.civilAtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس تمدن جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس کیانا کریمی

از طریق این ایمیل kiana003AtyahooDotcom می‌توانید با خانم مهندس کریمی جهت انجام و طراحی سه‌بعدی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس فاطمه جلیلی سالک

از طریق این ایمیل fatemehjaliliAtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس جلیلی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس محمد حسن محمدی

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس محمدی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس هومن صادقیان

از طریق این ایمیل sonical.7gameAtyahooDotcom می‌توانید با آقای مهندس صادقیان جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس مجید تقی‌نسب

از طریق این ایمیل mt_aeAtyahooDotcom می‌توانید با آقای مهندس تقی نسب جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری و صنعتی در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس سرا میرزاییان

از طریق این ایمیل seser.starAtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس میرزایی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس علی قاسمی

از طریق این ایمیل digielecor3dAtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس قاسمی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس بابک ساعدی داریان

از طریق این ایمیل babakdaryaniAtyahooDotcom می‌توانید با آقای مهندس ساعدی داریان جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس فرهاد تجار

از طریق این ایمیل farhad.memari2000AtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس تجار جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس مرتضی ریحانی

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس ریحانی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس امیر حاتمی

از طریق این ایمیل hatamimechanicalAtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس حاتمی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس سارا وقار

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای خانم مهندس وقار جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس حسن سلامی

از طریق این ایمیل hassan.s20000AtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس سلامی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس سعید رضایی

از طریق این ایمیل saeedrezai278AtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس رضایی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس حسام‌الدین موسوی نژاد

از طریق این ایمیل hesam.mousavinejadAtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس موسوی نژاد جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس امین شفیعی

از طریق این ایمیل aminshafiee64AtyahooDotcom می‌توانید با آقای مهندس شفیعی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس محمد غلام‌پور

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس غلام پور جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس پگاه دیناروند 

از طریق این ایمیل pegi.dinarAtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس دیناروند جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس بهزاد فرخی

از طریق این ایمیل behzadfarokhi75AtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس فرخی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس امیر‌رضا حسن‌زاده

از طریق این ایمیل amirreza.mostafaeiAtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس حسن زاده جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس محمد عرب کرمانی

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس کرمانی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس سالار خدادادی

از طریق این ایمیل ss.salarAtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس خدادادی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس علیرضا رخ‌فراز 

از طریق این ایمیل hoomifettAtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس رخ فراز جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس مهرنوش خرازی

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با خانم مهندس خرازی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس مهرناز اوجی

از طریق این ایمیل Mehrnaz_ojeeAtyahooDotcom می‌توانید با خانم مهندس اوجی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس صادق شیخ قره بیات 

از طریق این ایمیل sb73bayatAtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس شیخ قره بیات جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس حیدر نجاری

از طریق این ایمیل atch_hnAtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس حیدر نجاری جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس مونا بروجردی

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با خانم مهندس بروجردی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس هدیه آهنگری

از طریق این ایمیل hedieh.ahangari66AtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس آهنگری جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس سید امیر حسینی 

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس حسینی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس فتاح صدر کبیر

از طریق این ایمیل fatah.sadrAtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس صدر کبیر جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس سمیه جهانگیری

از طریق این ایمیل shokoofe_ye_gilassAtyahooDotcom می‌توانید با خانم جهانگیری جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس فاطمه عراقی زاده

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با خانم عراقی زاده جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس محسن زارع

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس زارع جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس ایاز تندرو 

از طریق این ایمیل Architect.zeinabAtgmailDotcom می‌توانید با خانم تندرو جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس آریا ملکی 

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس ملکی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس نیاز‌خانی

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس نیازخانی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس عباس احمد خانی 

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس احمد‌خانی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس علی معصومی

از طریق این ایمیل ali_masoomiAtliveDotcom می‌توانید با آقای مهندس معصومی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس پوریا علی قارداشی

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس علی قارداشی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس افشین سالاری

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس سالاری جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس آرش امیری

از طریق این ایمیل arashamiri1372AtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس امیری جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس ندا نبید

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با خانم مهندس نبید جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس مهدی حسن‌پور

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس حسن پور جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس امیر حسین فراغ

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس فارغ جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس امید اشکان

از طریق این ایمیل omid.ashkanAtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس اشکان جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس مهرداد عسگر

از طریق این ایمیل mehrdad.askar_29AtyahooDotcom می‌توانید با آقای مهندس عسگر جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس بهرنگ ناهید 

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس ناهید جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس مهتاب چهر آزاد

از طریق این ایمیل H-mazidiAtyahooDotcom می‌توانید با خانم مهندس چهر آزاد جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس سید علی اعتمادی

از طریق این ایمیل alietemadi9AtgmailDotcom می‌توانید با آقای مهندس اعتمادی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس ندا احمدی

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با خانم مهندس احمدی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس داوود حیاتی

از طریق این ایمیل x.exampleATgmailDOTcom می‌توانید با آقای مهندس حیاتی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

جناب آقای مهندس حمید مرادیان

از طریق این ایمیل Hamid_moradian2001AtYahooDotcom می‌توانید با آقای مهندس مرادیان جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.

سرکار خانم مهندس لیلی صنعتی

از طریق این ایمیل Leilisanati2012AtgmailDotcom می‌توانید با خانم مهندس صنعتی جهت انجام و طراحی و اجرای پروژه معماری در ارتباط باشید.