صدف فامیلی هستم متولد سال ۱۳۷۴، ۲ سال پیش از دانشگاه هنر تهران در رشته معماری فارغ التحصیل شدم و در زمینه مدلسازی و نقشه کشی فعالیت می‌کنم و در قرنطینه هم یک پکیج رویت درست کردم و به صورت آنلاین آموزش میدم.

چی شد تمایل پیدا کردین تری دی مکس رو یاد بگیرید؟

من دنبال کار بودم و پیش شخصی رفتم که ایشون کارهای تدوین و ساخت تیزر تبلیغاتی برای تلویزیون مدلسازی سه‌بعدی انجام می‌دادند و ایشون استاد رو بهم معرفی کردند، و گفتند پیش استاد دوره ببینم و بعد برم سر کار.

از خصوصیت‌های دوره برامون بگین؟

استاد پروژه‌ها رو چه فضاهای داخلی و یا خارجی رو با جزئیات خیلی زیاد برامون مدلسازی می‌کردند و علاوه بر اینکه سر کلاس اطلاعات خیلی زیادی بهمون منتقل میشد از روند کلاس فیلم هم تهیه می‌شد  و مزیت خیلی خوبی که داره اینه که ما به دوره‌های قبلی و بعدی هم دسترسی داریم. که خیلی تونستم از این پروژه‌ها و دوره‌ها استفاده کنم.

بعد از پایان دوره تری دی مکس چه پروژه‌هایی انجام دادید؟

در این مدت من هم پروژه‌های داخلی و هم خارجی به کمک نرم‌افزار تری دی مکس انجام دادم و به صورت فریلنسر با چند تا از شرکت‌های معماری کار نقشه کشی می‌کردم.

این دوره رو به چه کسانی پیشنهاد می‌کنید؟

در این دوره چون استاد یک پروژه معماری رو از صفر تا صد مدلسازی کردند و تمام آبجکت رو ساختند، هم به معمارها توصیه می کنم و هم به طراحان صنعتی.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید