سلام ریحانه باباخانی هستم متولد سال ۱۳۷۱ فارغ التحصیل دانشگاه هنر شهر ری و فرهنگ و هنر غرب تهران و حدوداً ۱۰ ساله که کار جدی می‌کنم.

چی شد تمایل پیدا کردین تری دی مکس رو یاد بگیرید‌؟

تری‌دی رو در دانشگاه بین بچه‌ها خیلی می‌شنیدم و همیشه خیلی صحبتش بود، ولی همیشه یه ترسی بین همه بود و وقتی حرف از تری دی مکس می‌شد همدیگرو خیلی می‌ترسوندن، به همین خاطر اصلاً جرات نمی‌کردم برم این نرم‌افزار رو حتی دانلود کنم و بببنیم!! تا شد سال پیش بچه‌ها در دانشگاه خیلی راجع تری دی مکس حرف می‌زدند و خیلی از استاد تعریف می‌کردند و پروژه‌هاشون رو در اینستا‌گرام می‌گذاشتند این شد که تشویق شدم که بیام کلاس.

چطور باید این دوره آموزشی آشنا شدید؟

در مقطع کاردانی که بودم کلاً بین بچه‌ها خیلی از نرم‌افزار تری دی مکس صحبت می‌شد ولی همیشه یه ترسی وجود داشت و این نرم‌افزار رو خیلی بزرگ کرده بودند و این شد که رفتم رویت رو یاد گرفتم و پروژه‌های دانشگاه رو با رویت می‌زد‌م ترم آخر کارشناسی بودیم که یکسری از بچه‌ها واسه درس کارآموزی کلاس‌های استاد رو رفته بودند و خیلی از کلاس ایشون و پروژه‌هاشون صحبت می‌کردند این شد که ترغیب شدم برم کلاس ایشون رو تو یه موسسه دیگه ثبت‌نام کنم و چند جلسه رفتم ولی متاسفانه هم مسیرم دور بود و همچنین رفتار پرسنل مناسب نبود و به همین خاطر ادامه ندادم و در این چند سال مدام با خودم می‌گفتم من فقط باید کلاس استاد برم چون واقعاً وقتی کار‌های ایشون رو ببینید دیگه اصلاً کار استاد‌های دیگه به چشم نمیاد.

تا اینکه سال پیش در گوگل سرچ کردم و متوجه شدم که ایشون در غرب تهران هم ایشون کلاس دارن خیلی خوشحال شدم و تماس گرفتم و ثبت‌نام کردم و در برخورد اول خیلی پرسنلشون خوب بودند، و با موفقیت هم به پایان رسوندم.

به نظرتون این دوره چه خصوصیتی داشت؟!

پروژه‌هایی که استاد میزنن انقدر بزرگ بود و ریز به ریز تدریس می‌شد، و ما هر جلسه که می‌اومدیم و هر پروژه ای که انجام می دادیم مهارتمون بیشتر می‌شد و اینکه استاد وقتی کارهام و می‌دیدند و کرسیون می کردند با تعریف و توضیحاتشون خیلی بهمون انگیزه می‌دادند و آدم ترغیب می‌شد که پروژه‌های بعدی رو هم با انرژی بیشتری بتونیم انجام بدیم.

از ویژگی‌های استاد برامون بگید؟

من کلاً نسبت به استاد در مقایسه با استاد‌های دیگه تعصب خاصی دارم و فکر می‌کنم هر کی توی این دوره بیاد همین تعصب رو پیدا می‌کنه چون واقعا استاد با جون و دل تدریس می‌کنند، خیلی از استاد‌ها هستند که هر چیزی رو که بلدند آموزش نمیدن ولی استاد هر آنچه که باید رو تدریس می‌کنند.

حرف آخر!

من تو این ۱۰ ساله که در حوزه معماری بودم با استاد‌های زیادی آشنا شدم، کلاس‌های زیادی رفتم و پک‌های زیادی رو تجربه کردم این دوره بهترین دوره‌ای بود که توی این ده سال شرکت کردم.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید