سلام، پیمان شیرخانی هستم. ۱۷ سالمه رشته تحصیلیم کامپیوتره و در کنار درس کنار پدرم کار فروشندگی در مغازه رو انجام میدم و در کنار فروشندگی کار تری دی مکس و طراحی هم برای مشتری هامون و پدرم انجام میدم. پدرم هم کابینت ساز هستند.

چی شد تمایل پیدا کردین تری دی مکس رو یاد بگیرید و چطور با استاد آشنا شدید؟

پدرم کار کابینت انجام میدن و به همین خاطر خیلی به یک طراح نیاز داشت تا کارهاش رو طراحی کنه برای همین من تصمیم گرفتم تری دی مکس کار کنم. و در اینترنت سرچ کردم و با اینجا آشنا شدم و با پدرم یک روز حضوری اومدم موسسه و محیط و استاد رو دیدم و ترغیب شدم که در کلاس ها شرکت کنم.

یادگیری تری دی مکس چه تاثیری روی شغلت داشت؟

با توجه به این در مغازه یراق‌آلات داریم و صنف کابینت کار‌ها در تعامل هستیم، وقتی مشتری برای خرید اجناس به مغازمون میاد و میبینند که کار طراحی هم انجام می‌دیم خودشون راغب هستند که کارهاشون رو به ما بدن که هم در زمانشون صرفه‌جویی بشه و هم در قیمتش. و به همین خاطر علاوه بر کار فروش از طراحی هم تونستیم درآمد خوبی کسب کنیم.

از خصوصیت‌های دوره برامون بگین؟

من وقتی برای اولین بار اومدم و سر کلاس نشستم استاد یک سری توضیحات از نرم افزار تری دی مکس بهمون ارائه دادند و خودم همش تو فکرم بود که با وجود سختی و گستردگی نرم افزار تری دی مکس چجوری این نرم افزار رو یاد بگیرم. ولی وقتی یک ماه گذشت و با نحوه تدریس استاد بیشتر آشنا شدم و با جو کلاس اخت گرفتم برام خیلی راحت شد و تری دی مکس رو کامل یاد گرفتم و به اون چیزی که می خواستم رسیدم.

حرف آخر !

من در سن ۱۶ سالگی شروع کردم و وقتی وارد کلاس شدم کم سن و سالترین فرد اون کلاس من بودم و همش استرس داشتم که بین این همه کسایی که سنشون از من بیشتره چجوری می‌خوام تری دی رو یاد بگیرم ولی وقتی تمرین کردم فیلمارو دیدم تونستم تری دی مکس رو یاد بگیرم و پیشنهاد می‌کنم اگر به تری دی مکس علاقه دارید و در هر سنی هستید با تمرین و پشتکار می‌تونید یاد بگیرید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید