مومنه رضایی هستم ۳۶ سالمه کارشناس ارشد در رشته معماری دارم و الان به شکل فریلنسری در منزل مشغول انجام کارهای تری دی مکس و طراحی هستم.

با من از طریق آدرس ایمیل momenerezaee@gmail.com در ارتباط باشید.

چی شد تصمیم گرفتید که باید تری دی مکس رو یاد بگیرید؟

من وقتی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته معماری وارد دانشگاه شدم چون لیسانسم صنایع غذایی بود آشنایی نداشتم و با مشورتی که از دیگران گرفتم به این جمع‌بندی رسیدم که تری دی مکس حرفه‌ای‌ترین نرم‌افزاریه که در این زمینه وجود دارد و به همین خاطر بود که تری دی مکس رو انتخاب کردم.

چطور با این دوره آموزشی آشنا شدید؟

اولین بار از طریق دوره‌ای که در دانشگاه تهران جنوب برگزار شد با استاد آشنا شدم. توی دانشگاه این دوره رو شرکت کردم و چون از نحوه آموزش و تکنیک‌شون خوشم اومد دوره‌هارو  در مرکز ملی ادامه دادم هم تری دی مکس و هم وی ری.

شما کارشناس صنایع غذایی هستید، آیا برای شروع و یادگیری تری دی مکس احتیاج به پیش‌نیاز داشتید؟

اولین نرم‌افزاری که در رشته معماری شروع کردم به یادگیری تری دی مکس بود و قبل اون دوره‌ای نگذرونده بودم و فکر می‌کنم نیازی نیست نرم‌افزار دیگه‌ای رو قبل از شروع لازم باشه که بدونیم، اوایل یه مقدار برام چالش برانگیز بود اما وقتی یه مدت از دوره گذشت همه چیز به روال خودش برگشت.

بعد از اینکه این دوره رو اومدین تونستین پروژه‌ای را قبول کنید؟

دوره‌ام که تموم شد شروع کردم دوره کردن مطالبی که آموزش دیده بودم و اولین پروژه‌ام یه رندر خارجی بود و در ادامش طراحی نماد شهری، طراحی نما و دو تا پروژه دیگه هم گرفتم که یکیش مرکز تجاری در عربستان به صورت مسابقه شرکت کردم و یک مسابقه هم طراحی سالن اجتماعات در کشور بوسنی شرکت کردم که طراحی‌های داخلی این پروژه رو انجام دادم.

این دوره رو به چه کسانی پیشنهاد می‌کنید؟

لازمه یادگیری تری دی مکس پشتکار و انگیزه‌ی بالاست پیشنهادم اینه که اگر واقعا میخوان وقت بزارن و فرصت کافی برای آموزش دیدن دارند سراغ نرم‌افزار تری دی مکس بیان چون اگر پشتکار نباشه به نتیجه نمی‌رسن.

احساستون نسبت یادگیری تری دی مکس بعد از پایان دوره چی بود؟

دوره‌هایی که گذروندیم به من خیلی انگیزه داد، هم پیگیری مداوم و تشویق‌ و سخت‌گیری‌هایی که استاد سر کلاس می‌کردن باعث ایجاد انگیزه می‌شد و انقدر شوق داشتم که حتی چند بار تجدید دوره کردم.

حرف آخر !

یه توصیه دوستانه دارم به کسانی تصویر من رو می بینند، هیچ وقت از رسیدن به اهدافتون دست برندارین حتی اگر همه آدم‌های دور و برتون تلاش می‌کنند برای اینکه شما رو متوقف بکنند باز از رسیدن به اهدافتون دست برندارید. یه جمله معروفی هست که میگه در آینده از کارهایی که در گذشته انجام ندادین پشیمون میشین نه کارهایی که سراغشون رفتین پس برین سراغ اهدافتون نهایت اون چیزی نبوده که می‌خواستین و چیزی رو از دست نمی‌دین.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید